termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Natka2505 (offline)

13-02-2019 14:21:06

A co do rozmiaru to jak najdzie ci pokarm to przygotuj się na to że biust będzie troszkę większy przez pewien czas póki się laktacja nie unormuje smiling smiley więc dobrze że wzięłaś większe.

[link widoczny po zalogowaniu]

Rafael (offline)

13-02-2019 14:57:22

Łomża
Natka ja mam 3 z fiszbinami. Kupiłam dwa w esotiq i jeden stacjonarnie u brafiterki, żeby mieć na wyjścia. A te namioty do domu. Na stronie szpitala jest lista rzeczy dla mamy i są elastyczne staniki bez fiszbin stąd mój zakup tych namiotówgrinning smiley

Natka2505 (offline)

13-02-2019 15:03:24

Ach rozumiem smiling smiley w moim szpitalu jest napisane o stanikach w ten sposób: biustonosz ciążowy (wzmocniony) lub do karmienia (z otwieranymi miskami)

dusia30 (offline)

13-02-2019 15:12:01

Gliwice
Rafael nie mam tego rogala i nie myslalam nawet o nim zawsze moge sobie zrobic rulon z koca i tak sie wygodnie ułożyć - mam tą kure do karmienia i sadze ze mi wystarczy smiling smiley
w pierwszej ciazy tez jej nie mialam i przyzylam wiec dla mnie to zbedny wydatek smiling smiley
kupilam sobie jeszcze jedna koszule taka jak ma Natka smiling smiley mam jedna taka tylko granatowa bez wzorkow ale na tej samej zasadzie i mysle ze tak bedzie mi wygodnie smiling smiley i do tego jeszcvze wzielam podklady z belli bo mial ten sprzedawca i spoko chyba juz wszystko do wyprawki mam kupione
zaraz bede robic porzadki w tym wszystkim smiling smileybo poupychane mam w szafie i komodzie wszystko
jeszcze tylko zostaly gaziki i sol fizjologiczna do kupienia i bedzie wszystko ale to w przyszlym miesiacu na sam koniec

Agnieszzz (offline)

13-02-2019 15:59:25

Lubelskie
Dziewczyny a może któraś z Was poleci mi jakiś wózek, nie za miliony i żeby był odpowiedni do piaszczystych polnych dróg. smiling smiley)??

Kasiula357 (offline)

13-02-2019 16:04:55

My kupiliśmy baby design husky jest na pompowanych kołach wiec zobaczymy czy da rade po moich drogach winking smiley

Natka2505 (offline)

13-02-2019 16:08:41

agnieszzzz ile nas tyle wózków do polecenia LOL ja wstępnie planowałam kupic bebetto vulcano, później mi się Tutek grander spodobał, a teraz jeszcze jakiś tam inny mi się spodobał który dodawałam do obserwowanych na allegro i to za 899zl więc cena super... smiling smiley przyjedzie mój to oboje coś wybierzemy smiling smiley

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-13 16:15 przez Natka2505.

Osa (offline)

13-02-2019 16:25:35

Jejku my tez mamy takie dylemat z wózkiem , tez bym chciała żeby się nadal na polne drogi i nic nie mogę wybrać ... najbardziej podoba mi się mutsy igo ale musiałabym do niego dokupić pompowane koła i jak ho oglądałam na żywo to średnio wyglądał za ta cenę ... później myślałam o anex cross i o benetto luca ale we wszystkich coś mi nie gra sad smiley narazie zamówiłam ten fotelik cybex aton 5 a wózek nie wiem kiedy kupimy

Delibird (offline)

13-02-2019 16:27:12

Mi się najlepiej jeździło Roan Marita smiling smiley Wózek czołg.

Delibird (offline)

13-02-2019 16:29:09

Tym przejedziecie wszędzie i wszystko. A do tego ogromna gondola i na początek niesamowicie wygodna spacerówka.

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5096, Posty: 1258770, Użytkownicy: 72535.
Ostatnio dołączył/a Patka99.

Statystyki tego forum
Wątki: 734, Posty: 146987.