termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Rafael (offline)

12-02-2019 21:23:46

Łomża
Dusia wybierz jakąś stronę np iv.pl i tam wstawiasz zdjęcie. Później kopiujesz link i wklejasz go tutajsmiling smiley. Rinka jakoś z tel wstawia. Ja nie wiem jakwinking smiley

kathrin (offline)

12-02-2019 21:44:59

Szczecin
Osa może warto dokupić prZedłuzki do stanika jak w miseczkach ma być ok.

Rinka (offline)

12-02-2019 21:46:20

Janówek
Dusia, zaznacz w telefonie zdjęcie,ktore chciałabyś pokazać, zaznacz ,ze chcesz się nim podzielić,potem zaznacz utwór link funkcje,utworzony link utwór jako wiadomość,zaznacz link,kopiuj i wklej tutaj na stronie.
[link widoczny po zalogowaniu]

Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-12 21:52 przez Rinka.

Osa (offline)

12-02-2019 21:48:41

Kathrin dzięki wiesz ze o tym nie pomyślałam ! Rzeczywiście zrobię tak a miseczki w sumie może dobrze ze za duże bo piersi jeszcze urosną podczas karmienia .... to chyba jednak go nie odeśle smiling smiley

Dziewczyny a jakie macie foteliki ? Macie już? Dostałam dziś kasę od teściów na fotelik i chyba kupie cybex aton 5 nowy bo czytałam żeby używanych nie kupować bo mogą być po wypadku ... macie jakieś doświadczenie z fotelikami ?

Evii91 (offline)

12-02-2019 21:50:01

Tychy
A ja dziś kiepski dzień, mam dość tego przymusu bycia u kogoś. Wkurzyłam mnie teściowa, zostawiłam sobie na blacie kiełbaski po dziewczynkach i jak wracałam z mężem z naszego mieszkania mówię, że mam na nią ochotę. Na taką smazona. Oczywiście teściowa mi ją wrzuciła, mimo że prosiłam. I tłumaczenia że ona to patrzy z punktu epidiologicznego, bo nie powinno za długo jedzenie leżeć. A to były tylko 2, 3 godzinki. Szkoda, że jak gotuję obiad i próbuję zupy i sosy nie płuka łyżki tylko spowrotem do gara po oblizaniu. Do tego poklocilismy się z mężem i chciałam iść do mamy. Oczywiście mąż nawet nie myślał mnie zatrzymać i stwierdził że zostaje u swojej mamy. Wyszło tak, że nie poszłam, bo gorzej mi się śpi u moich rodziców, przez to że dużo palą papierosów w mieszkaniu. Teraz mąż się podlizuje, ale mam go dość. Powiedziałam mu tylko, że było by mu na rękę widząc jego zachowanie dziś i ostatnie miesiące zainteresowanie kontaktami fizycznymi że mną, gdybym sobie poszła .

Do tego od kilku dni zgaga mnie strasznie męczy. Umieram. Czuję się jak bym pochodnie polknela. Mleka pije dużo i nic ;( Do tego chora jestem znowu. Mam dość tego wszystkiego. Dobrze, że mam chociaż te dzieci ;(

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-12 21:53 przez Evii91.

Natka2505 (offline)

12-02-2019 21:55:37

uważam że niektóre z nas powinny zamieszkać razem, płakać razem, śmiać się razem, objadać się razem a później znów płakać że du*pa urosla... LOL bo tak na dobra sprawę to w tym momencie my ciężarne rozumiemy się najlepiej...

Mi trochę mój niemąż humor poprawił dziś... Oby ta noc była znośna i mały nie dokuczał...

Osa (offline)

12-02-2019 21:56:22

A jak nie macie jeszcze koszuli do karmienia czy do szpitala po porodzie to polecam [link widoczny po zalogowaniu]
Dziś przyszła i jest idealna ! Tylko w tym kolorze royal blue bo ma 100% bawełny a inne kolory maja domieszki . Jestem z niej bardzo zadowolona

Natka2505 (offline)

12-02-2019 22:01:19

Osa ja już mam koszule, takie co mają odchylana zakładkę na wyjecie cycka... Bo guziki czy zatrzaski by mnie tylko irytowały. Chciałam coś co tylko zrobię CIACH i cycek na wierzchu... CIACH i cycek schowany LOL

dusia30 (offline)

12-02-2019 22:07:26

Gliwice

nie wiem czy sie udało

Rinka (offline)

12-02-2019 22:11:03

Janówek
Nie lubię jak ktoś tak łyżkę oblizuje próbując i wsadza do garnka,ja w samotności nawet tego nie robię.Ja dziś dużo barszczu zjadłam i jeszcze u mamy nawet zjadłam barszczu trochę, który przywiozłam,mama na mnie patrzy z przerażeniem ile ja jem, w poprzedniej ciazy tak nie jadłam, a teraz zaczęłam jeść,bo chce ale nie sa to jakieś tłuste potrawy więc spokojnie moge.
Evi współczuję takiej teściowej,niektorzy uwielbiają grę na ich zasadach.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5244, Posty: 1302483, Użytkownicy: 72992.
Ostatnio dołączył/a T_asia.

Statystyki tego forum
Wątki: 785, Posty: 147572.