termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Sylvusha (offline)

14-02-2019 10:46:25

Bielsko/Londyn
Rinka LOLLOLLOL
to sie ubawilam teraz! jak widac glodnemu chleb na mysli LOL

Kasiula357 (offline)

14-02-2019 10:48:10

Niestety dzis mała budziła mnie co chwile kopniakiem wiec sie nie wyspałam winking smiley łóżko jeszcze porzadnie nie przetestowane ale dzis mam wizyte i czekam czy nam da zielone światło LOLzakurzona kanapa

Wiec ja walentynki najpierw u lekarza a później idziemy do kina tak cos naszło tego mojego winking smiley

Rinka (offline)

14-02-2019 10:50:12

Janówek
Ale wycieczka na Bali też droga nie jest,mialam kiedyś mydełko pamiątkowe z Bali.Mydło jak masełko.

A co do moczu wątpię aby to było zapalenie, bo nic mnie nie boli i tego moczu jest dużo.Sporo pije wody.Ale też mam problem z trzymaniem moczu np przy kichaniu.Temat wstydliwy i glupi.Ale coś poszło nie tak xD

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-14 10:54 przez Rinka.

Sylvusha (offline)

14-02-2019 10:55:29

Bielsko/Londyn
niekoniecznie cos nie tak - moze malutki uciska ci glowa w pecherz, taki problem na wiele ciezarnych zwlaszcza na tym etapie! jest co tam juz uciskac winking smiley

Rinka (offline)

14-02-2019 10:57:31

Janówek
Możliwesmiling smileysmiling smiley

Natka2505 (offline)

14-02-2019 11:21:33

a ja odebrałam wyniki i mam leukocyty w moczu... :confused: nie wiem czy to infekcja czy co... Już się stresuje oczywiście. Jutro mam wizytę u gin na całe szczęście. Już zakupiłam 100% bio sok z żurawiny... Gorzki jakiś ale taki sok dobry na infekcje jest podobno.

Dziś odebrałam moje staniki do karmienia. Powiem jedno... WOW... SA SUPER... smiling bouncing smiley ładnie leżą i mega wygodne... I z legginsów też jestem zadowolona smiling smiley wszystko już się pierze... Staniki za tak małe pieniądze że może dokupię sobie jeszcze jeden w innym kolorze smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Rafael (offline)

14-02-2019 11:26:05

Łomża
Kathrin ja po porodzie będę sukcesywnie kupowała koszule od mamy ginekolog. Teraz mam tylko 3 z Pepco niemiłosiernie rozciągnięte i źle się w nich czuję. Przed ciążą spałam nago to problemu nie byłoLOL
Rinka dom z balawinking smiley. Ale Bali można byłoby odwiedzić... Czemu nie. Ale u nas to temat na kilka lat do przodu..
Kasiula to trzymam kciuki za zielone światłowinking smiley. My też dziś mamy wizytę. Po wizycie kolacyjka na mieście a później błogie lenistwogrinning smiley. Jestem taka ciekawa co u synka słychaćciąża

Rafael (offline)

14-02-2019 11:28:33

Łomża
Natka daj link do stanikówwinking smiley. Ja nie wiem czy się przekonam do swoich namiotówLOL
Rinka co do trzymania moczu... Wczoraj mąż przed snem mnie tak rozśmieszył, że aż popuściłamwielkie oczy. Żebyście widziały jego minęLOL

Natka2505 (offline)

14-02-2019 12:46:18

byłam dziś też w przychodni i dostałam nr telefonu do położonej, zadzwoniłam i pytałam czy jej wizyty są obowiązkowe, powiedziała że nie smiling smiley

Ale raz dobrze by było się spotkać i zrobić plan porodu. Więc jutro ma do mnie zadzwonić i się mamy umówić.

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5086, Posty: 1251568, Użytkownicy: 72491.
Ostatnio dołączył/a Pancia_Ewa.

Statystyki tego forum
Wątki: 728, Posty: 146695.