ciąża a choroby tarczycy (niedoczynność i nadczynność)

Wysłane przez beatrix 

beatrix (offline)

30-03-2013 22:34:57

niunia88 i jak u Ciebie,nie chorujecie:= remka zlapalo przeziebienie,mam nadzieje ze szybko go pusci,ja egzamin zdalam, ale psu odpuscilam bo ciezko jej sie skupic w duzym stresie i rozproszeniu.duzo ludzi,innych psow..moze i dobrze choc pod wzgledem pracy stoje w miejscu poki synek nie idzie do przedszkola to bede chciala pracowac zdalnie dopiero potem moze znajde cos sensownego..
mam nadzieje ze corcia dobrze sie rozwija ,jestes jeszcze w Pl bo pisalas ze tu rodzilas i szczepilas ale moze zapomnialam bo cos cicho sie zrobilo

[link widoczny po zalogowaniu]

niunia88 (offline)

01-04-2013 09:11:58

bagillt
beatrix gratuluje zdanego egzaminu smiling smiley my jeszcze jestesmy w Polsce i caly czas mam nadzieje, ze zalapie sie na wiosne. Mala rozwija sie super, pokazuje ostatnio kto rzadzi winking smiley duzo ludzi w domu i kazdy ja rozpieszcza i efekt taki, ze robi co chce. Ale najwazniejsze ze jest zdrowa. Przeziebienia tez narazie nas omijaja i mam nadzieje, ze tak pozostanie. No ale kazdy uwaza ze ja ja mocno hartuje. W domu jest zawsze tylko w bodach, picie tez nauczyla sie pic zimne. Duzo zdrowka dla Twojego synka.
Jak tu ostatnio martwo....

beatrix (offline)

03-04-2013 19:51:39

niunia 88 mnie tez to niepokoi ze tak nas mało enni wsiąknęla,grejpfrutowa sie zaciazyła i jest na październikówkach,a reszta?wiosna ponoc przyjdzie po niedzieli...
fajna jest Twoja mała,rządzi?fajnie to ujelas..a co bedzie jak najdzie ją bunt 2latka lub zacznie dorastaćsmiling smileyu nas powoli ustępuje.
teraz synek rzadziej śpi mi w dzien a jesli juz to andrabiam w praniu prasowaniu lub czytaniu..za rysowanie nadal sie nie wzielam ale zaczelam dziergać gobeliny,mam fajne włóczki,za free wiec dzialam zamiast ogladac telenowele..

niunia88 (offline)

05-04-2013 20:57:16

bagillt
Dziekuje, szczerze to ja juz sie boje jak to bedzie jak bedzie chodzic. Ostatnio pierwszy raz ja postawilam na podloge, bo ona chce tylko stac. Ibylam w szoku jak ona juz przebier tymi nozkami, a jaki byl zachwyt. Ja ostatnio szukalam jakis diagramow szydelkowych na sukieneczke, ale niestety nic nie znalazlam sad smiley

beatrix (offline)

05-04-2013 22:09:57

niunia88 na szydełkowaniu sie nie znam:/ a gobelin bede musia spruc i zrobic nowego z kordonki lub calej jednej wełny,bo resztki roznych kolorów ktore mam strasznie sie czepiają o gwózki i plącze eh,chce gdzies go powiesić bo w kuchni na scianach pusto po co mam kupowac obrazy....jak przyjdzie czas i natchnienie tez cos machnę..
jakos przedwczoraj ulepilam z synkiem zajaca ze śniegu choc szybko topnieje to radosc byla i zajecie..dzis dla odmiany wysteplowal sciane:/

niunia88 (offline)

08-04-2013 22:01:13

bagillt
Beatrix masz racje, po co kupowac jak mozna cos samemu zrobic. To jak widac u synka tez objawia sie talent smiling smiley Laura juz trzeci raz po rzad spala do 9, w koncu troszke sie wyspalam smiling smiley

beatrix (offline)

10-04-2013 09:25:11

niunia88 ale masz fajna coreczke gratuluje,jaka ona duza czas szybko leci..w sumie dopiero co byl styczen a niedlugo maj,tylko pogoda ...ale po niedzieli ma byc lepiej tyle ze chyba zdazysz uciec z PL..
jestes gdzies na fb, bo skoro jestesmy tylko we 2..podam Ci linka na priv

olivia87 (offline)

07-05-2013 15:09:06

Szczecin
Hej beatrix i niunia88 juz nie jesteście we dwójkę smiling smiley

to może zaczne od poczatku:

zaczynamy z mężem od tego miesiąca starania o dziecko. ufff mam nadzieję, że sie uda w miarę szybko smiling smiley oboje mamy po 26 lat. Mąż jest zdrowy, ja przygotowałam sie (mam nadzieję) do ciązy; jestem pod stałą opieka stomatologa (bo zęby są ważne, przynajmniej dla mnie) do tego dochodzi endokrynolog- ponieważ mam stwierdzone przewlekłe zapalenie tarczycy z początkami choroby Hosimotto i znalezionym tylko 1 na szczescie ogniskiem łysienia plackowatego, zdiagnozowali u ,mnie to w grudniu i dziś jest o wiele lepiej. Łysienie plackowate "wyleczone" w 80% no a PZT... mogę pomóc sobie tylko dietą, na razie nic więcej nie moge zrobić... Moje ostatnie wyniki TSH to 2,3 i mój endo twierdzi, że przy takim wyniku nie muszę przyjmiwać żadnych hormonów.
Na dzień dzisiajszy mogę z pełna odpowiedzialnością powiedzieć, że działamy smiling smiley wypadaja akurat u mnie dni płodne i stwierdziliśmy, że nie ma sensu tracić czasu... czy będa efekty naszej pracy okaże sie za 2 tygodnie, poza tym jutro mam wizytę u endo w związku z "moją" tarczycą, dowiem się też jakie mam wyniki badań: TSH, aTPO, fT3,4. Liczę na to, że będzie dobrze....
To nasza 1 próba więc nie nastawiam się zbyt optymistycznie ale...

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-07 15:10 przez olivia87.

beatrix (offline)

08-05-2013 18:35:43

hej Olivka witamy! w naszym skromnym gronie,trzymam kciuki za szybką transakcjewinking smiley..nie ma co zwlekac..
jak Twoje wyniki?ja ostatnio mialam masakryczne do tego labilnosc emocjonalna,pewnie przez antykoncepcje (bo mjak nie bralam bylo o niebo lepiej)a asequrella to jest g..warta.. do tego mam czeste bole glowy i nóg ,jaby ciezej mi sie chodzi i szybko sie jakos mecze..w lipcu ide do szpitala neurolog mnie obejrzy potem bede myslec..bo komfort psychiczny wazniejszy od fizycznego teraz tylko czasami dodajemy gumke a potem totalnie do niej wrocimy bo taka jakas nerwowa sie zrobilam ze sama siebie mam dosc..a seks jest dosc czesto to..bez tabletek byloby juz niejedno baby..jak moje wyniki sie unormuja wtedy latwiej bedzie cos pomyslec bo na razie to nawet nie czuje sie na siłach...juz mam 1 dziecko co zreszta widac na suwaczku,ciaza i porod był bez komplikacji.
niunia88 wracajwinking smiley
enni wracajsmiling smiley
grejpfrutowa jak tam Twoja ciąza..widzialam Cie na październikówkach..chyba..
ide po synka bo kosi z dziadkiem w ogrodku ..winking smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-08 18:57 przez beatrix.

niunia88 (offline)

08-05-2013 21:06:04

bagillt
Hej kochane. Olivia a ja odrazu mam pytanko, czy teraz przyjmujesz jakies leki na tarczyce? Trzymam kciuki aby za pierwszym razem sie udalo winking smiley I nie chce cie zasmucac ale na wynik wiargodny moze bedziesz musiala dluzej poczekac, bo nie raz jest miesiaczka zaraz po zaplodnieniu a testy nie zawsze pokaza... Ja tez musze koniecznie zrobic badania bo znowu zauwazylam u siebie przesuszona skore, no i chyba czas zrobic morfologie, bo jakos dzisiaj slabo mi sie zrobilo. Po ciazy okres tez zaczal warjowac i teraz nie wiem co jest przyczyna. Pierwsze dwa jak w kalendarzu co do dnia. A jak skonczyl mi sie ostatni 3 marca tak kolejny juz nie przyszedl. Naszczescie wiem, ze ciaza to to nie jest. Nie to, ze nie chce kolejnego dziecka, ale nie jestem jeszcze na to gotowa. Lauruska rozrabia, spacery nasze wygladaja tak ze ja ja niose a woze pcham... Ostatnio tez chce jesc wszystko to co my jemy...robi awantury o jedzenie nasze a na swoje mowi be i sie krzywi. Wiec ostatnio jak ja karmie to udaje ze jem wtedy sie smieje i je. No i mi jeszcze zostalo 5kg do zrzucenia i jakos mozolnie to idzie. Beatrix a jak Twoj piesek?

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5061, Posty: 1242479, Użytkownicy: 72430.
Ostatnio dołączył/a oladawid.

Statystyki tego forum
Wątki: 336, Posty: 104029.