Witaminy dla planujących ciążę

Wysłane przez Emilka88 

loginsabinkaduchess (offline)

20-09-2019 15:03:28

Warszawa
No dokładnie! Moja siostra bierze mama dha premium+, bo ma w tych tabletkach kwas foliowy, magnez, jod, dha i witaminę D, ale zanim zaczęła brać tabletki to skonsultowała się z lekarzem, a potem poszła do dieteyka po jadłospisy na całą ciążę z uwzględnieniem jej wyników i metabolizmu. Do tego stara się regularnie spacerować.

paulina_pola (offline)

25-09-2019 10:29:47

białystok
A ja wybrałam te witaminy ze względu na skład, który jest krótki, zależało mi żeby w składzie był kwas foliow, kwasy DHA, wit D, jod i w zasadzie to wystarczy, poza tym wiadomo, że podstawa to zdrowa dieta.

loginsabinkaduchess (offline)

03-10-2019 13:14:03

Warszawa
to też racja. zdecydowanie lepiej łykać jedną, a w zasadzie dwie takie same tabletki rano i mieć wszystkie witaminy łącznie z kwasem foliowym, niż pamiętać o łykaniu stu tysięcy oddzielnych tabletek.

Lillka88 (offline)

14-11-2019 12:50:48

Turkowice
Mnie lekarz powiedział bym jadła produkty, które zmniejszą kwasowość płynów ustrojowych, min. śluzu płodnego, zastanawiam się nad zakupem żelu, który wspomoże zapłodnienie, zobaczymy na razie się nie poddaję

Nathaniela90 (offline)

18-11-2019 19:59:12

Karczew
ja się zdecydowałam na suplementacje mam dha premium+, ma kwas foliowy i wit d3 i jod i magnez a ja mam takie straszne problemy ze skurczami. Zależało mi na produkcie, który jest w miarę przystępny cenowo i nie będzie miał witaminy A.

jarzebina (offline)

28-11-2019 17:59:18

Leszno
Dobry wybór, też je brałam, lekarz mi zalecił już na pierwszej wizycie, ale ogólnie można je brać podczas starań, w ciąży i po ciąży, jak karmicie piersią też. Skład jest odpowiedni, wszystko to, co rekomentuje polskie towarzystwo ginekologiczne, magnez, jog, kwas foliowy, witaminę D i oczywiście kwasy DHA, a resztę składników da się spokojnie dostarczyć odpowiednio zbilansowaną dietą.

martkanka (offline)

27-01-2020 11:06:06

Białystok
Brałam najpierw zestaw witamin po których bardzo mnie mdliło więc je odstawiłam i zaczęłam brać mamadha bo tak na prawdę to ten krótki skład mi odpowiadał ale to co ważne czyli kwas foliowy , dha w składzie jest. Po nich już czułam sie dobrze i potem brałam te witaminy aż do porodu.

Totis88 (offline)

27-01-2020 14:11:03

Mnie ginekolog powiedział, że najpierw dobrze jest się zbadać a później dopiero brać pigułki, ja tak zrobiłam i przez 3 miesiące brałam multiwitaminy teraz już ich nie łykam ale troszkę miałam więcej sił po nich, teraz jedyne co robię to badam owulację komputerowym cyklotesterem
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5172, Posty: 1277321, Użytkownicy: 72731.
Ostatnio dołączył/a Fanuszka.

Statystyki tego forum
Wątki: 345, Posty: 108634.