Witaminy dla planujących ciążę

Wysłane przez Emilka88 

Evii91 (offline)

05-01-2019 12:59:16

Tychy
Poradnia dietetyk wolne żarty, nie powinno się dodatkowo suplementowac witaminy A podczas starań i w czasie ciąży, a nawet pilnować diety i nie jeść zbyt dużo produktów zawierających ta witaminę. W ogóle jak się ma dobre wyniki, jak dla mnie jest bez sensu branie czegokolwiek poza tym, co jest wskazane w okresie jesienno zimowym. Jedyne co powinno się brać to kwas foliowy. Właśnie o tym pisałam, że obie ciążę bez witamin podczas starań i poszło od razu. Zaczęłam się przy staraniach o 3 suplementowac i nie szło, a międzyczasie była Biochemiczna. Odstawilam i w pierwszym miesiącu bez zabawy z tabletkami zaszłam w ciążę blizniacza. Co prawda utrzymał się jeden zarodek, ale zaszłam od razu jak skończyłam wydziwiac.

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-05 13:07 przez Evii91.

martkanka (offline)

13-02-2019 21:19:52

Białystok
Jednym z ważniejszych na pewno jest kwas foliowy a juz na pewno warto brać go kiedy planujemy ciążę. Ja biorę mama dha premium już piaty miesiąc a w ciąży jestem od trzech miesięcy . Tam w składzie jest też kw. dha, jod czy wit D. Wszystko potrzebne smiling smiley Resztę witamin dostarczam zdrową dietą.

Felicja88 (offline)

12-03-2019 11:15:42

Jatutów
Ja długo przed staraniami o dziecko przyjmowałam kwas foliowy no i multiwitaminy oraz poszłam do dietetyka by zbilansowała moją dietę, wyznaczałam również swoje dni płodne za pomocą komputera cyklu myway. Po 4 cyklach udało się, komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

Stokroktka28 (offline)

24-03-2019 12:15:25

Ja stosowałam witaminę d oraz kwas foliowy. Zdrowo też się odżywiałam. W zajściu w ciąże pomógł mi z kolei tester owulacyjny ze śliny Afrodyta.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-24 12:17 przez Stokroktka28.

Helenka88 (offline)

13-05-2019 09:38:32

Michałówka
Ja oprócz diety i suplementów dla przyszłych mam, śledzę również swoje dni płodne, bo po hormonach mam nieregularne cykle. Na stronie naturalnaplodność znalazłam tester owulacji ze śliny afrodyta. Używam go już dwa miesiące i na razie jestem dobrych myśli.

Beatriz32 (offline)

20-05-2019 21:35:46

Pruślin
Apteki uginają się od produktów dla kobiet w ciąży smiling smiley najlepiej zapytać zaufanej farmaceutki... nie miałam problemu z wyborem dla siebie... Dla męża z kolei miałam problem, więc zamówiłam ze strony naturalna-plodnosc.pl Androferti preparat dla mężczyzn oraz dodatkowo żel wspomagający poczęcie Prefert. Suplementacja oraz inne wspomagające artykuły są na prawdę bardzo ważne, nam pomogły.

Barbara70 (offline)

02-07-2019 10:07:31

Łysa Góra
Usłyszałam od dietetyka że oprócz witamin dobrze jest zmienić dietę by wspomóc min. śluz płodny by był przyjazny dla plemników. Ja zmieniłam, używałam również żelu prefert vaginal, który pomagał plemnikom dotrzeć do dojrzałej komórki jajowej.

kruchakrowka (offline)

29-08-2019 21:57:05

mamadha premium to bardzo dobre witaminy, któe na spokojnie można brać przed staraniami a także już w ciąży. Potrzebne i zalecane przez polskie towarzystwo ginekologiczne witaminy i minerały są tam w dobrych proporcjach i tż tylko 2 tabletki dizennie są do brania.

martkanka (offline)

09-09-2019 08:09:01

Białystok
Kwas foliowy będziesz miała w mama dha premium a oprócz tego równie cenne kwasy dha , jod , potas a także wit D. Skład jest niewielki ale składniki najbardziej potrzebne do tego żeby dzidziuś dobrze się rozwijał. A jak wyniki są w normie to to wystarczy i wiadomo trzeba jeść zdrowo winking smiley

Kalina88 (offline)

10-09-2019 12:25:48

Ogólnie tabletki multiwitaminowe są ok, ale nic nie zastąpi diety i ćwiczeń. Poza tym ja dowiedziałam się, że dieta czyli produkty spożywcze mogą wpływać na śluz płodny albo tak by był przyjazny plemnikom albo nie. Ja właśnie tym kierowałam się podczas starań o dziecko i wspomagałam sie żelem dopochwowym prefert vaginal.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5084, Posty: 1250841, Użytkownicy: 72484.
Ostatnio dołączył/a Korpap.

Statystyki tego forum
Wątki: 339, Posty: 104716.