Witaminy dla planujących ciążę

Wysłane przez Emilka88 

Emilka88 (offline)

05-05-2017 12:00:44

Rybarzowice
Cześć
Chciałam spytać jakie bierzecie witaminy i co polecacie.
Mojej koleżance pomógł FolGravid. Cena jest w porządku w porównaniu do innych produktów na płodność, a zawiera bardzo dużo witamin i kwas foliowy. Zastanawiam się, czy też nie zacząć go brać, bo chcę mieć drugie dziecko i chciałam zapytać jakie są wasze opinie na temat różnych produktów.

Najbardziej interesuje mnie FolGravid właśnie...

Enii (offline)

16-05-2017 13:09:55

Rzeszów
Ja biore głównie magnez i b-complex (koniecznie z b12)

littlerose (offline)

18-05-2017 00:40:12

Łódź
Ja biorę kwas foliowy, witaminę D, jod (zawarty w Kelpie), magnez + B6 i kwas Omega 3.

Sloneczkowo (offline)

18-05-2017 09:35:46

Warszawa
Hej ja biore olej wiesioljowy na poprawe sluzu plodowego i femibion 1

Ile staracie sie juz o dzidziusia? Ja od stycznia wszyatkie badania dobre a co miesiac przychodzi @ wrr juz czasem trace cierpliwość

gosiaczekk (offline)

18-05-2017 11:02:50

Dębiarze
Słyszałam o takim suplemencie Inofem, który polecany jest właśnie na etapie starań o ciążę. Oprócz kwasu foliowego ma też mio-inozytol, który poprawia jakość komórek jajowych, reguluje cykl, pobudza owulację. Z tego, co wiem, to pomaga też w przypadku policystycznych jajników i towarzyszących im dolegliwości, np. hiperandrogenizmu.

Sloneczkowo (offline)

18-05-2017 11:41:59

Warszawa
A czy ten inofen nie jest przypadkiem tez na odchudzanie?

Aldisow1990 (offline)

19-05-2017 23:40:02

Nowy Tomyśl
To witaj w klubie,ja z moim narzeczonym staramy się już od ponad roku i ciągle nic,mialam nadzieje ze w tym miesiacu sie uda ale niestety 2 testy wyszly negatywne i nie mam zadnych objawow,znowu musze czekac a zaczynam juz tracic cierpliwosc,najgorsze sa te comiesieczne rozczarowania.Mam regularne miesiaczki dzieki czemu wiem mniej wiecej kiedy wystapi u mnie owulacja,myslalam ze dzieki temu latwo zajde w ciaze a tu taka niemila niespodzianka.Bylam u ginekolożki,ktora powiedziala ze jajniki mam w porzadku i ze nie ma sie do czego doczepic,wiec nie wiem w czym tkwi problem.Partner mnie pociesza,ze bedziemy mieli dzieci ale to mi nie pomaga.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6309, Posty: 1197837, Użytkownicy: 69143.
Ostatnio dołączył/a karusia_91.

Statystyki tego forum
Wątki: 253, Posty: 99152.