Czy jestem w ciąży? Wczesne objawy

Wysłane przez izabellamazurek 

barbarakaliska (offline)

23-12-2014 14:54:26

Gdańsk
U mnie [link widoczny po zalogowaniu], zgodne z tym co tam wypisują . Najpierw brak okresu i bardzo wrażliwe piersi. Potem trochę wahań nastroju i bóle głowy. Ale jakoś mój TŻ to wytrzymał i jesteśmy obecnie dumnymi rodzicami smiling smiley

patrycjalukaszj9283 (offline)

07-01-2015 09:17:53

Drogoszewo
Ja osobiście nie miałam typowych objawów ... Miesiączkę nie zawsze miałam regularną... Tak więc dopiero jak spóźniała mi się 2 tygodnie to zaczęłam się nad tym zastanawiać później zrobiłam 2 testy byłam szczęśliwa i ze łzami w oczach ze wzruszenia podzieliłam się tą wspaniałą nowiną z mężem ale pomimo to nadal nie dowierzałam smiling smiley jak Pani Ginekolog mi potwierdziła że to ciąża to dopiero do mnie dotarło <3 Wraz z Mężem byliśmy prze szczęśliwi <3 a poranne mdłości zaczęły mi się ok 2-3 miesiąca ciąży smiling smiley

martynka002 (offline)

15-01-2015 18:13:03

u mnie objawy sie nie pojawily, w ogole bardzo dobrze znioslam ciaze. Bez żadnych wiekszych dolegliwości. Jedyny objaw to brak miesiaczki.

donnavito (offline)

18-01-2015 23:19:34

Iława
Moja koleżanka miała metaliczny posmak w ustach, trochę dziwny objaw.

GabaBaba26 (offline)

19-01-2015 14:45:07

Udanin
W pierwsze ciąży objawy miałam bardzo czytelne. Byłam niegdyś bardzo chudą dziewczyną i nie miałam praktycznie biustu. Dwa miesiące po ślubie mój biust znacznie się powiększył co poprawiło mi samoocenę winking smiley a w dniu spodziewanej miesiączki pobolewało mnie podbrzusze delikatnie ale okresu nie dostałam za to czułam się senna. Moje domysły o ewentualnej ciąży potwierdziły dwie kreseczki na teście.

[link widoczny po zalogowaniu]

Modzelka8 (offline)

16-02-2015 14:23:43

Biała Piska
Oczywiście pierwszy objawem był brak miesiączki. Ponadto zauważyłam u siebie rozdrażnienie i wahania nastroju. Wszystko odbijało się na mioim mężu, biedny grinning smiley Miałam też obolałe piersi i odczuwałam delikatny ból brzucha w dolnym odcinku.

[link widoczny po zalogowaniu]

martynaa (offline)

29-10-2016 13:31:48

Bydgoszcz
Znalazłam bardzo fajną [link widoczny po zalogowaniu] podsumowującą wszystkie objawy ciąży

pauliska (offline)

09-01-2017 16:25:42

Warszawa
u mnie ciąża bardzo wyczekana, folik grany był już z rok wcześniej grinning smiley ale jako takich objawów nie zauważyłam, po prostu rutynowo robiłam test ciążowy

Sandra85 (offline)

31-07-2017 12:58:25

Rynek
U mnie na początku oprócz braku miesiączki objawów nie było żadnych grinning smiley Dwa dni po planowanym terminie @ zrobiłam test i udało się grinning smiley Korzystałam z testu "Pink" z Domowego Laboratorium - takiego, który wykrywa wczesną ciążę. A później wiadomo - z każdym kolejnym tygodniem ciąży miałam więcej objawów, ale dla mnie chyba takim najgorszym były mdłości na początku, w pierwszym trymestrze, ale później było już lepiej smiling smiley
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5106, Posty: 1262156, Użytkownicy: 72562.
Ostatnio dołączył/a agunka3.

Statystyki tego forum
Wątki: 101, Posty: 8877.