Książeczka Zdrowia Dziecka - załóż, przetestuj, napisz co myślisz

Wysłane przez MAMA 

catrinka (offline)

18-02-2013 16:06:41

Godziesze Małe
A ja mam taki pomysł, a zarówno pytanie.
Czy będzie możliwość zapisania książeczki zdrowia i jej wydrukowania? Na pewno wiele Mam byłaby zachwycona z takiej możliwości. Świetny prezent dla Dziecka

Zapraszam na mojego
[link widoczny po zalogowaniu]

Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

kaxxx (offline)

18-02-2013 20:49:49

nie da się założyć książeczki zdrowia bez zdjęcia

03madziula07 (offline)

08-10-2013 10:40:09

Torun
Witam.
Ja raczej uwag nie mam ale bardziej chcialam podpowiedziec zeby dodac " Pierwsza wizyta u dentysty" no myśle ze dla dziecka to tez przezycie. A wnioskuje to po córce ktora wlasnie ma za soba pierwsza wizyte i przezywala.
Pozdrawiam

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-08 10:40 przez 03madziula07.

Polamamuska (offline)

23-02-2014 07:56:48

Luboń
Witajcie!
A ja to w ogóle mam problem;/ Bo kurcze chciałam założyć tą całą książeczkę zdrowia dziecka. Klikam na znaczek załóż książeczkę zdrowia i co? I przekierowywuje mnie całkiem na coś innego tj. załóż profil dziecka. no przecież to jest bez sensu. zaznaczam że kilkakrotnie próbowałam poczynić ten krok nie przyniosło to rezultatusad smiley

karolina_haska (offline)

27-03-2014 19:25:58

Wejherowo
catrinka
A ja mam taki pomysł, a zarówno pytanie.
Czy będzie możliwość zapisania książeczki zdrowia i jej wydrukowania? Na pewno wiele Mam byłaby zachwycona z takiej możliwości. Świetny prezent dla Dziecka

Podpisuję się pod prośbą/zapytaniem. Niby te same dane są w papierowej książeczce (szczepienia, wizyty), ale tu zapisujemy nasze przemyślenia na gorąco. Do tego kamienie milowe, ząbki - w przyszłości nie będziemy dokładnie pamiętać, kiedy dziecko zaczęło np. gugać.
Warto więc rozważyć tę opcję smiling smiley

patrycja_beczala (offline)

07-04-2014 13:00:37

Beverwijk
Powinno być więcej opcji w pytaniach o spadek wagi, obwód główki, obwód klatki piersiowej. U nas nie ważyło się maluszka w pierwszych dniach. A tych wymiarów nie znam gdyż nie zostały nigdzie zapisane. W Holandii wszystko jest jakieś dziwne.

lezka9 (offline)

02-03-2015 12:48:47

Warszawa
a ja uważam ze powinna być możliwość zamieszczenia linku z filmem bo ciężko jest na zdjęciu pokazać jak dziecko się przewraca lub jak gaworzy albo mówi. książeczka byłaby o wiele atrakcyjniejsza

idazley (offline)

30-03-2017 12:25:14

czesc

Czarnulka089 (offline)

12-05-2017 23:14:06

Sosnowiec
Witam. Książeczkę założyłam już dawno ale dziś zauważyłam, że moje posty sa w formie żeńskiej więc przy zakładaniu musiałam zła rubrykę zaznaczyć a teraz nie mogę tego zmienić a nie chce jej kasować. Proszę o pomoc i zmianę na formę męską.

Mariplosa (offline)

07-02-2019 09:20:07

Gorzów Wielkopolski
Widzę że temat ucichł... A ja mam problem z uzupełnieniem danych np. wymiar główki bo nie znam tej wartości a system nie przyjmuje bez podania tego, tak samo z datą imienin-to raczej zbędna informacja

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5030, Posty: 1225496, Użytkownicy: 72322.
Ostatnio dołączył/a barbis.

Statystyki tego forum
Wątki: 47, Posty: 643.