Sierpniówki 2019 ❤

Wysłane przez Lililo 

Lililo (offline)

15-08-2019 07:43:28

Kraków
Noreczka serdeczne gratulacje i dużo zdrówka dla Was obu smiling smiley duża dziewczynka z Twojej Basi! U mnie termin wczoraj minął, byłam na wizycie, Franek waży już prawie 3700g i jestem przerażona, że będzie duży i trudno będzie naturalnie rodzić... rozwarcie stoi w miejscu, łożysko dopiero zaczyna się powoli zwapniać, wody płodowe jeszcze w normie, ktg nie pisze skurczu a ja już trzy razy miałam bardzo bolesne ataki trwające po 4 h które przechodzą... Jeśli nie urodze do przyszłej środy to dostanę skierowanie na wywołanie właśnie balonikiem lub oksytocyną. Możesz mi Noreczka napisać w wolnej chwili jak u Ciebie przebigała ta indukcja balonikiem?
Modlę się żeby już urodzić bo naprawdę jestem zmęczona, szczególnie tymi sesjami skurczy co kilka minut, które nie przynoszą efektów..

noreczka (offline)

26-08-2019 12:26:24

Ostrowiec Świętokrzyski
Lililo kochana, napisałam cały dlugasny wpis o tym baloniku i teraz patrze, a wcale go nie dodało:confused:
Napisz, jak poród, czy wszystko z Wami ok?
My z Basia uczymy się siebie, dobrze nam razem :-)

[link widoczny po zalogowaniu]

Lililo (offline)

26-08-2019 12:42:34

Kraków
Noreczka w piątek o 7 rano miałam stawić się w szpitalu na wywołanie ale w nocy dostałam skurczy i o 4 pojechaliśmy do szpitala. Podali mi jednak oksytocyne i o 10:05 Franuś był już na świecie :-) ból był okropny ale jakoś tak w miarę szybko zleciało, z 4 cm rozwarcia w 15 min weszłam na 9 i potem już z górki. Mąż był cały czas ze mną i bardzo mnie wspierał. Franek urodził się z wagą 3,6 kg i mierzył 57 cm. W sobotę wyszliśmy już do domku :-) tyle szczęścia daje nam ten malusz, że ciężko to opisać :-)

noreczka (offline)

29-08-2019 14:27:53

Ostrowiec Świętokrzyski
Gratulacje kochana! Cieszę się, że wszystko ok. Cieszcie się teraz sobą :-)

[link widoczny po zalogowaniu]

Lililo (offline)

29-08-2019 17:56:57

Kraków
Bardzo dziękuję smiling smiley jesteśmy Franiem oczarowani, taki mały człowieczek a daje tyle radości smiling smiley

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5061, Posty: 1242416, Użytkownicy: 72430.
Ostatnio dołączył/a oladawid.

Statystyki tego forum
Wątki: 721, Posty: 146130.