termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

KasiaZeSlaska (offline)

15-12-2018 15:51:23

Katowice
Mezczyzni maja czasem obawy że zaszkodzą dziecku

Natka2505 (offline)

15-12-2018 15:51:56

a ja jakiejś szczególnie wielkiej ochoty nie mam ale jakaś tam jednak jest smiling smiley mój niemąż za to nadrabia 2 miesiące za granicą i seks musi być przed snem, w nocy i rano, bo inaczej marudzi, narzeka, stęka smiling bouncing smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Mariplosa (offline)

15-12-2018 16:13:12

Gorzów Wielkopolski
Cześć dziewczynysmiling smiley niestety dalej nie wiedzą skąd to krwawienie z drugiej strony nie robią mi żadnych badań dziś przepisali jakiś lek który pomaga przy gojeniu krwawień urazów i dziś jest lepiej mniej krwawię a nawet prawie wcale więc szansa na dom coraz większa smiling smiley martwi mnie tylko że nie wiedzą skąd to krwawienie

Evii91 (offline)

15-12-2018 17:23:50

Tychy
Raczej obawa o dziecko to nie jest. Jedynie na koniec ciąży Julka nie lubił bo jak to mówił czuł dziwny opór. Ale jak się okazało to była po prostu główka dziecka bo się za wcześnie wstawila. On mial już kiedyś takie problemy. Tylko teraz mówi że, tak jakby go nie czuł. Dziwne to. Ostatnio nie mieliśmy problemów było już super.

Rafael (offline)

15-12-2018 20:09:39

Łomża
Dziewczyny dziś kupiliśmy wózekgrinning smiley
Mąż znalazł na Olx i szybka piłka była. Wózek ma niecały rok. Jest jeszcze na gwarancji. Spacerówka w ogóle nieużywana. Koła trochę porysowane,ale to szczegół. Daliśmy 500zł. Opłacało się? Nie jest to mój wymarzony model,ale cena swoje zrobiła. Nowy kosztuje 1300zł, a ten co sobie wymarzyłam prawie 2000zł( bez fotelika).

Osa (offline)

15-12-2018 20:18:59

Rafael super wózek i super tani opłacało się !!

Osa (offline)

15-12-2018 20:22:04

Mariplosa ja jak miałam krwawienie w 12tc to tez nie znaleźli przyczyny a nawet nie zostawili mnie w szpitalu tylko dali leki cyclonamine luteinę i coś tam jeszcze i tez szybko przeszło , do dziś nie wiem czy to od nadżerki czy od braku progesteronu czy od zastrzyków clexane ... ważne ze przeszło i ważne ze ustało tez u Ciebie ! Będzie dobrze tylko juz nie sprzątaj więcej smiling smiley

Ewa89k (offline)

15-12-2018 21:11:17

Kuźnia Raciborska
Rafael piękny wózek i bardzo dobra cena

Mariplosa (offline)

15-12-2018 21:30:28

Gorzów Wielkopolski
Rafael piękny ten wózek i w super cenie smiling smiley

Osa no jeszcze plamienie ale jest znaczna poprawa, ja się bałam bo wcześniej tego krwiaka miałam i leżałam w domu, a lekarza mnie nastraszył że jakby się żywa krew pojawiła to odrazu do szpitala dlatego w szpitalu wylądowałam. No ale najważniejsze że jest poprawa smiling smiley dziś był mąż z córcią i we wtorek jasełka w gminie więc chciałbym być już w domu

Kasiula357 (offline)

16-12-2018 11:34:26

Rafael ładny wózek winking smiley tez szukam używanej gondoli winking smiley

Dzis miałam tak głupie sny ale to chyba przez to ,ze wczoraj bylismy u znajomych którzy maja już dzieci i ciagle słyszałam pytania czy sie boje porodu i czy sobie dam rade.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5268, Posty: 1315192, Użytkownicy: 73061.
Ostatnio dołączył/a Ninareth.

Statystyki tego forum
Wątki: 789, Posty: 147594.