Chcę zostać mamą jeszcze w 2012 rokusmiling smiley

Wysłane przez SlodkoGorzka26 

Alexast (offline)

30-01-2012 08:54:43

Kędzierzyn-Koźle
cześć dziewczyny, jak tam po weekendzie????
kawcia - mam wrażenie, że mam więcej śluzu niż miałam dotychczas i mam wrażenie, że jest taki "lepszy" tzn ma lepszą konsestencje. Miałam zawsze taki niejaki i mało. Myślę, że przywrotnik zaczyna działać.
Za to owulka się przesuwa sad smiley no cóż przy nieregularnych miesiączkach ciężko obliczyć kiedy dokładnie będzie. Sprawdzam testami, pokazuje się druga kreska, ale jest bladziuchna pozdrawiam

[link widoczny po zalogowaniu]

Tabasco (offline)

30-01-2012 09:40:56

Słupsk
Siara pojawia się dopiero w 20tygodniu ciąży...więc to nie siara.

dzionga (offline)

30-01-2012 13:10:59

Reda
Dzień Dobry winking smiley I jak tam u Was ?

Dzionga winking smiley

kawcia (offline)

30-01-2012 16:22:03

Hej smiling smileyno wlasnie dziewczynki co tam u Was slychac? jak tam staranka?dzialacie?Alexast ,muszę zakupic to zielskosmiling smiley i zobaczymy jak będzie na mnie dzialalo.Lilczur widzę ze Twoje kochanie gotuje i bardzo dobrze,oj narobilas mi tymi racuchami smakaaaaaaaa ! Twoje kochanie debiutuje czy gotowanie to zadna nowosc dla niego? bo moj kochany do garow nie za bardzo się pali,ale jak trza to zrobi cos dla nas.Ale zimnica sie zrobila brrr,a ja zakatarzona ,ze hej.Pozdrawiam i zagladajcie i piszciesmiling smiley

: )

martab2123 (offline)

30-01-2012 16:28:40

Płock
płaczDziewczyny jest mi bardzo przykro,ale niestety nie jestem w ciazy 28stycznia zrobilam test,niestety ujemny. Bylam dzis u ginka usg ok ,badanie takze. Poprostu mam za wysoka prolaktyne,dlatego nie mam jajeczkowaniasad smiley Dzis 60 dzien jak nie mam @ ale ma sama przyjsc bez wywolywania bo to najglupsza metoda jego zdaniem jak sztuczne wywolywanie,przepisal miCastagnus na uregulowanie cyklow,jajeczkowanie i moze bedzie ok,jesli nie, dalsze leczenie juz. Papa dziewczyny,.Mam nadzieje,ze kiedys tu zawitam z dobrymi wiesciami

lilczur (offline)

30-01-2012 21:30:03

Głogów
Martab, rozumiem Cię doskonale, ja tez mam za wysoką prolaktynę. Nie jestes z tym sama.

Alexast (offline)

31-01-2012 12:40:17

Kędzierzyn-Koźle
martab - przykro mi, że ci się nie udało, jestem zdziwiona, że lekarz nie dał ci tabletek na wywołanie okresu, co do Castagnus to dużo dziewczyn były zadowolone z jego działania. Miałaś robione jakieś badania hormonalne? Na jakiej podstawie stwierdził, że masz za dużo prolaktyny? Ja tez miałam kiedyś problem z okresem. Cykle od 48 do 60 dni. Dostałam tabletki na wywołanie okresu serie badań i sie okazało, że mam za mało progesteronu, a prolaktyna w normie. Zbyt niski progesteron też powoduje brak @

kawcia - spróbuj przywrotnika i daj znać czy działa

ja póki co nie mam jeszcze owulki i troche mnie to denerwuje. coś kiepsko to widzę w tym miesiącu sad smiley

justyna0381 (offline)

01-02-2012 15:03:45

wejherowo
Witam dziewczyny.
Ja również chcę zostać mamą w tym roku. Trzymam gorąco kciuki że WAM i mnie się uda.
Z mężem staraliśmy się 3 lata o pierwsze dziecko . Co chwilę jakieś badanie, moje i męża. Niby wszystko było ok ale nie udawało się. Zmieniałam lekarzy chyba 3 razy aż wreszcie znalazłam pana SZ. który powiedział mi że głowa do góry to będzie dzisiaj. Kazał iść do domu wypić z mężem lampkę wina zrelaksować się i brać do roboty.winking smiley. A następnie trzymać nogi w górze przez 20 minut.Śmieszne mi się to wydawało ale człowiek w desperacji chwyta się wszystkiego.A i przypisał mi jakieś tabletki które miałam zacząć brać 3 dni po seksie.( miały one podtrzymać jajeczko by nie obumarło) Po 10 dniach zrobiłam test.
Udało się.
Może to dziwne ale już 4 dni po czułam że jestem w ciąży.Zrobiły mi się strasznie wyraziste żyły na dekolcie .I delikatne kłucie w podbrzuszu. PO ok tygodniu niewielkie plamienie .

A w tym miesiącu zaczęliśmy starania o rodzeństwo dla naszej córeczki. Obyśmy znowu nie musieli czekać tak długo.

Alexast (offline)

02-02-2012 07:19:39

Kędzierzyn-Koźle
witam staraczki,

justyna - trzymam kciuki bardzo mocno.
ja jestem coraz bardziej podłamana. dzisiaj 21dc a ja dalej nie mam owulki. Byłam dobrej myśli, że w tym miesiącu się uda. A tu klapa.

kawcia (offline)

02-02-2012 15:58:15

Hej.Witaj Justyna0381.Wiesz jak przeczytalam to co napisalas to az fajnie mi sie zrobilo.To takie wiesz ciekawe.No to ze doktor tak Ci powiedzial,tak zrobilas i jest dziewczynka w łóżeczku A te tabletki co mialas zapisane to na receptę? i mozesz powiedziec jak one się nazywają?Mowią ,ze nie zaszkodzi polezec z nozkami do gory,ale ze to zadna gwarancja,wiadomo,ale jak napisalaś -czlowiek w desperacji chwyta się wszystkiego.A i wazne aby trafic na dobrego lekarza ktory faktycznie chce pomoc i robi wszystko,aby się udalo,a nie taki co zlewa,a i takich chyba nie brakuje ,niestety.Cieszę się ze ci się udalo i życzę powodzenia ,abys w tym roku zostala mamusia.Nam wszystkim tego życzę.Alexast nie martw się,ale powiedz masz problem z owulacją tak?Ja to czasami juz sie gubię w tym kiedy mam ,bo kiedys wiedzialam odrazu,teraz to się trochę zmienilo...a reszta babeczek? co u Was slychac?jak starania?gdzie wy się podziewacie he?

: )
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5088, Posty: 1253133, Użytkownicy: 72501.
Ostatnio dołączył/a Natusia121.

Statystyki tego forum
Wątki: 339, Posty: 104980.