Chcę zostać mamą jeszcze w 2012 rokusmiling smiley

Wysłane przez SlodkoGorzka26 

kawcia (offline)

10-02-2012 21:07:28

Mam nadzieję,ze zadomowisz sie na forum i będziesz zaglądac.Musimy się kobietki wspierac,pomagac sobie nawzajem kiedy gorsze dni mamy,wtedy dobrze wejsc na forum ,wyzalic sie i wiedziec ze tam po drugiej stronie monitora siedzi sympatyczna duszyczka,ktora pocieszy i wysluchasmiling smiley a wlasciwie przeczyta smiling smiley

: )

domi28 (offline)

10-02-2012 21:55:23

Mielec
Witam wieczornie!
Alexast to faktycznie nie ciekawa sytucja, ale trzeba wrzucic na luz bo inaczej czlowiek by zglupial...
Apolunia witaj, pewnie że będzie już tylko lepiej!
Dziewczyny wczoraj myslalam ze padne moj mlodszy kuzyn ma 23 lata i wiecie co? z 2 tyg temu dowiedzial sie za ma rocznego syna! Ciotka ponoc myslala ze padnie bo sama ma 3letniego syna jeszczegrinning smiley Ponoc zaszla w ciaze tuz przed rozstaniem z kuzynem, ale nie rozumie czemu teraz sie dowiedzieli a nie wczesniej?grinning smiley wogole w dziwny spsob sie dowiedzieli - przyszly papiery sadowe o przeprowadzenie testu na ojcostwogrinning smiley
ja dzis zaliczylam z męzem Krakow - mieszkam 120km od niego, wybralismy sie na zakupy, kupila pare szmatek i rzeczy do domu i odrazu czlowiek lepiej sie czuje! Igorek zostal z babcia bo przechodzil teraz zalapenie krtani i jeszce troche go trzyma ma chrypke od czasu do czasu... i nie chce mi jesc to jest dla mnie osobista tragedia bo w marcu konczy 2 latka, ma zabki a nie chce gryzc wszystko ma byc zmiskowane, papki i to tak nie wszystko zje, a jak sa drobinki miesa to go pociaga, ale chleb ciastka slodycze je samodzielnie nawet za ziemniaki sie czasem wezmie wiec nie wiem czego nie chce nic normlanego jesc, wedlin, jajek sera zoltego nie ruszy, a nie wspomne ze jak mial 5 miesiecy nie chcial pic juz mleka, tylko jedzie na kaszkach. Macie moze dziewczyny jakie sporady? Spotkalyscie z czyms podobnym w rodzinie? Juz nie mam pomyslow co mu dawac na obiady jedynie wzglednie toleruje ze sloiczka spagetii dla dzieci majacych skonczone 8 miesiecy! a on bedzie miec 2 latka!!!

[link widoczny po zalogowaniu]

To ja Milenka

Pozdrawiam! Dominikasmiling smiley

kawcia (offline)

11-02-2012 16:29:01

HELLOOŁsmiling smiley smiling smileyDomi no to historia z Twoim kuzynem faktycznie dziwna.Co do Twojego maluszka ,to ja Ci nie pomogę ponieważ nie spotkałam się z tym,moze dziewczyny coś podpowiedzą,ale faktycznie to klopot.A podpytałas lekarza? moze lekarz spotyka się z czymś takim na co dzień i coś doradzi ?

: )

Apolunka (offline)

12-02-2012 16:56:03

Kawcia i Domi - dzięki za przywitanie smiling smiley

Kawcia - no, całe szczęście, że jest internet, zawsze to z problemami lżej żyć.. smiling smiley Ty dawno rozoczęłaś starania? smiling smiley

Domi - myślę, że ta Jego była bardzo nie fajnie postąpiła.. chociaż ciężko kogokolwiek oceniać, jak nie zna się całego tematu i zdania obojga. Mimo wszystko niech faktycznie zrobią te testy (może ta Jego była nie wie sama z kim ma i temu Mu nie mówiła wcześniej). Ech.. życie płata przeróżne figle.. Jak się nie chce, to się ma, a jak się bardzo chce, to zwykle się nie ma..

Kiedyś ktoś mądry powiedział mi, że dopiero jak się czegoś bardzo nie chce lub na prawdę pogodzi się z myślą, że się tego nie będzie mieć, to się to dopero dostaje.. może dlatego tak jest, że tylko wtedy się to naprawdę doceni.. że to nie tylko było kaprysem... hmmm.. ale koniec filozofii winking smiley

Piszcie coś, bo cisza tu okrutna! smiling smiley

~~~~~~~~
~~~~~~~~

~~~~~~~~

[*] Maksymilian 07.12.2011 r. (19 tc)
[*] Słoneczko 21.09.2012 r. (8 tc)
Bardzo Was kochamy.. i tęsknimy.. :'( :*

Apolunka (offline)

12-02-2012 17:12:37

Czytałam, że ostatnio rozmawiałyście o dentystach.. Nienawidzę ich winking smiley i bardzo się ich boję. winking smiley Podczas ciąży zęby bardzo szybko zaczęły mi się psuć i od 4 miesiąca ciąży chodzę do dentysty. Teraz to już odwiedzam dentystkę raz w tygodniu, żeby wyleczyć wszystkie zęby jeszcze przed zajsciem.. Stan zębów ma ogromny wpływ na ciążę.. dla przyszłego dziecka jedynie znoszę te cierpienia :] 3 zęby mam już zrobione, jeden leczony jest od listopada, kolejne 3 zaczęte leczenie, a dolną szczęką zajmie się p. dr w najbliższym tygodniu.. chodzicie? leczycie? lubicie? winking smiley może to ja jestem jakaś inna? :]

Pozdrawiam i ciepłości Wam życzę!! smiling smiley

~~~~~~~~
~~~~~~~~

~~~~~~~~

[*] Maksymilian 07.12.2011 r. (19 tc)
[*] Słoneczko 21.09.2012 r. (8 tc)
Bardzo Was kochamy.. i tęsknimy.. :'( :*

justyna0381 (offline)

12-02-2012 21:22:11

wejherowo
cześć dziewczynki.
trochę mnie nie było ale mąż miał urlop więc same rozumieciesmiling smiley

Jutro na pewno już wpadnę do was i nadrobię zaległości. OBIECUJĘ>
MIŁEJ NOCKI smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Alexast (offline)

13-02-2012 10:03:23

Kędzierzyn-Koźle
Witam wszystkie starczki i nowe i stare smiling smiley

ja spędziłam sobotę na uczelni. Jak wyjeżdżałam było -20 a miejscami - 25. Od niedzieli mam taki ból głowy, że świra można dostać. Tak poza tym jakoś leci. Dzisiaj 31 dc i coś mnie brzuch pobolewa, choć dzisiaj mam już od rana dużo śluzu, testy owu nic nie wykazały, więc olewam sprawę.
W piątek byłam oddać krew, a potem z moim u dentysty. Ogólnie nie jest aż tak źle smiling smiley
Ja tam nie lubie chodzić do dentysty, ale jak trzeba to trzeba smiling smiley

justyna0381 (offline)

13-02-2012 12:15:27

wejherowo
cześć smiling smiley
Obiecałam i jestemsmiling smiley
Mąż poszedł z Łucją na spacerek a ja się wzięłam za porządki grinning smiley
Domi a może Igorek przez tą krtań nie chce jeść. Powinnaś chyba iść do lekarza bo może bolą go np dziąsełka albo ząbki przy gryzieniu, nie wiem sama. Albo taki jego urok. Ale nie zaszkodzi podejść do przychodni.

Odnośnie zębów to u mnie w ciąży były one ok ale jak zaczęłam karmić piersią to łamały się po kolei. W sumie złamałam chyba 3 zęby i dwa były do plombowania. A w ciąży byłam u stomatologa nie raz i było ok.

A u nas chyba w tym miesiącu lipa. Nic nie czuję żeby się coś działo a wczoraj zaczęłam mieć już słabe plamienia na okres. Więc chyba się nie udało.sad smiley Trzeba działać dalej.

A macie jakiś pomysł na walentynki???

gosiaaaaD (offline)

13-02-2012 12:28:11

Środa Wielkopolska
Witam dziewczyny nio ja czekam na 18 czy się pojawi @ oby nie więc jest jeszcze nadzieje ze moze juz jest mała fasolkasmiling smiley od tygodnia bolą mnie piersi wiec to może jakiś znak smiling smiley okaże sie smiling smiley

pozdrawiam gorąco wszystkie staraczki

Alexast (offline)

13-02-2012 12:53:51

Kędzierzyn-Koźle
gosiaaa - trzymam kciuki &&&&&&&&
ja mam jędrniejsze piersi, brzuch już nie boli i głowa też nie smiling smiley te nabrzmiałe piersi interpretuję jako oznaka okresu, jestem ciekawa po ilu dniach tym razem dostanę

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5088, Posty: 1252881, Użytkownicy: 72501.
Ostatnio dołączył/a Natusia121.

Statystyki tego forum
Wątki: 339, Posty: 104928.