STARAJĄCE SIĘ INACZEJ - CZYLI NIE TYLKO O CIĄZY

Wysłane przez lady_blue 

lady_blue (offline)

15-07-2009 13:45:46

Południowa Wielkopolska
synke to masz super, mój bardzo rzadko bierze się za szykowanie śniadania - zanim to zrobi zapyta 100 razy co bym zjadła :eating: zero inwencji twórczej

kropka czekamy na info !!!

[link widoczny po zalogowaniu]

moje aniołki [*][*]

[ebobas.pl]

kropka (offline)

15-07-2009 14:38:58

witajcie....
u endo ok, guzki są mniejsze smiling smiley następna wizyta po Nowym Roku, no chyba, że zaciąże i z hormonami coś się pomyrdoli to mam dać znać wcześniej.
w urzędach też poszło gładko. złożyłam wniosek o warunki zabudowy i teraz sobie 3 miesiące poczekam na decyzje.
lecę obierać wiśnie. jak tego nie zrobie to same pospadają i nic z nich nie wyczaruje winking smiley a mam w planach kompociki.
do wieczora, papa!

........................................................................
Mikołaj [*] na zawsze w moim sercu skarbie!

kropka (offline)

15-07-2009 15:27:56

no dobra, nie tylko kompociki...
niedawno zakupiłam ksiązkę pt: domowy wyrób win..chcę zrobić winko wiśniowo-jagodowe smiling smiley potem zrobie bibe, zaprosze Was i będziemy degustować...
smiling smiley)

synke (offline)

15-07-2009 16:27:19

Mysłowice
kropka
no dobra, nie tylko kompociki...
niedawno zakupiłam ksiązkę pt: domowy wyrób win..chcę zrobić winko wiśniowo-jagodowe smiling smiley potem zrobie bibe, zaprosze Was i będziemy degustować...
smiling smiley)
a już myślałam, że całe drzewo zmarnujesz... ale widzę, że się w porę opamiętałaświnking smiley winko z wiśni jest suuuper, sąsiad robił, a ciekawe jak z jagodami to wychodzi

to fajnie, że guzki pokurczyło, może to kwesyja hormonów jest i leki zrobiły swoje

a ja po powrocie z dzisiejszych wojaży nie wyjęłam mojego sprzętu komunikacyjnego z torebki i nie słyszałam, jak mój najdroższy dzwoni poinformować, że już pędzi do domu na obiad, więc w pewnym momencie leżąc w błogim nieróbstwie na kanapie ujrzałam go w drzwiacheye rolling smiley... ale wtopa. najdroższy mój wielkodusznie nie skomentował, poczekał, aż jadło w pośpiechu upichcę... w międzyczasie ździebko przykimałwinking smiley, uszło mi płazem grinning smiley

-------------------------------------------------
Krzyś ur. 29.10.2008 - zm. 30.10.2008
Agnieszka ur. 17.12.2009
Karolek zm. ? - ur. 11.08.2013
Jacuś ur. 14.08.2014

kropka (offline)

15-07-2009 16:52:28

no to Ci się synke upiekło smiling smiley
a mój rycerz na sportowym psie znowu pojechał na tresurkę olewając mnie, wino, kompoty i obieranie wiśni diabełek
ja na drzewo włazić nie będę, nie ma mowy!!

lady_blue (offline)

15-07-2009 19:47:05

Południowa Wielkopolska
kropka, super ze wszystko ok! winko z wiśni sama robię winking smiley mam gdzieś taką wielką knige z przepisami winking smiley rok temu robiłam z winogron, ale troche mi nie wyszło, bo za dużo drożdży dodałam sad smiley

synke a mój mężuś ugotował obiadek dla całej rodzinki (14 osób w sumie winking smiley ) i padł po spożyciu, bo nie miał siły na nic więcej winking smiley upiekło Ci sie z tym gotowaniem :romantic_dinner:

moje aniołki [*][*]

[ebobas.pl]

kropka (offline)

15-07-2009 21:14:29

lady no u mnie to będzie mój pierwszy raz z winkiem smiling smiley)

synke (offline)

15-07-2009 21:22:51

Mysłowice
dla 14 osób? jestem pełna podziwu, naprawdęeye popping smiley

mój to grilla tylko potrafi zrobić dla tylu osób, a ja potrafię wszystkiego tylko w małych ilościach, co najwyżej 5 osób, niestety. jak się szykuje jakaś większa impra, to ja wpadam w panikę

ja też mam gdzieś książkę o winkach, ale nawet nie próbuję, mam awersję z dzieciństwa, butle w każdym pokoju, gerowało nam cały czas przy łóżkach, a kończyło się w końcu na bimbrze, ale degustować to lubię, a jakże...Mr. Green

uuu, poważna burza idzie, kończę na dzisiaj moją działalność komputerową, paaaa

Agnieszka ur. 17.12.2009
Jacuś ur. 14.08.2014

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-15 21:31 przez synke.

synke (offline)

16-07-2009 06:52:12

Mysłowice
Witam się czwartkowo poburzowo

To nie były grzmoty, to były wybuchywielkie oczy. Zaaplikowałam sobie stopery do uszu, bo podskakiwałam na każdy grzmot. Nasza kotka, która się boi burzy od ostatniego sylwestra, od razu została zapakowana w kołdrę i leżała przykryta z nami bidulka, cała sztywna ze strachu. A o piątej rano (w nocy jak dla mnie:confused:) zbudziła nas dziwnym miauczeniem. Najdroższy mój mnie uświadomił, że tak kotki wołają swoje małe, jak coś im upolują. Nasza to kastratka, więc doszliśmy do wniosku, że to nas woła. I rzeczywiście, przyniosła nam żywą myszkę. Uwierzyłam, że koty potrafią dziękować w ten sposób, chociaż zdarzyło się to pierwszy raz w mojej karierze, bo mysich i ptasich trupów znalezionych przypadkiem za prezenty nie uznaję.

Dzisiejszy plan obiadowy: ziemniory puree i jajo gotowane w sosie pieczarkowym. Jutro planuję sobie maksymalnie ułatwić robotę: kupne pierogi z serem. I git, co ja się będę stresować...the finger smiley

Agnieszka ur. 17.12.2009
Jacuś ur. 14.08.2014

lady_blue (offline)

16-07-2009 07:27:24

Południowa Wielkopolska
synke to faktycznie wcześnie wstałaś winking smiley 6.50 to dla Ciebie środek nocy grinning smiley prezencik ładny winking smiley puściłaś, czy zjadłaś? :laugh_new:

a co to za wybuchy?

ja się zbieram, bo dziś nach hause the finger smiley

moje aniołki [*][*]

[ebobas.pl]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5265, Posty: 1312017, Użytkownicy: 73047.
Ostatnio dołączył/a joaska1808.

Statystyki tego forum
Wątki: 356, Posty: 110290.