STARAJĄCE SIĘ INACZEJ - CZYLI NIE TYLKO O CIĄZY

Wysłane przez lady_blue 

obratan (offline)

20-07-2009 21:05:39

ten mi się podoba - oddalam się w kierunku deski do prasowania - a jak mi się nie chceeeeeeeeeee

synke (offline)

20-07-2009 21:06:06

Mysłowice
aleście zamilkły
idę ziuziu

dopisane:
deska o tej porze? aż mi się nie chce komentować , osłabiło mnie, lezę się ułożyć w poziomie obok ciała najdroższego, do jutra

-------------------------------------------------
Krzyś ur. 29.10.2008 - zm. 30.10.2008
Agnieszka ur. 17.12.2009
Karolek zm. ? - ur. 11.08.2013
Jacuś ur. 14.08.2014

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-20 21:09 przez synke.

obratan (offline)

20-07-2009 21:12:46

no przecież chórem śpiewam, dobra zaproszę więcej kolegów

no to mówiłam, że ruch tutaj, że ho ho, to mi jedna z koleżanek zasugerowała co by towarzystwo sprosic do rozmowy - nie powiem jakie

ja na razie zmykam - jeszcze mi tylko prasowanie zostało i mogę dalej udawac, ze prowadzę wzorowo gospodarstwo domowe

lady_blue (offline)

20-07-2009 22:12:56

Południowa Wielkopolska
synke, tak NIechorze nad morzem Mr. Green tak sie cieszyłam a ten mój jeleń stwierdził, ze mu sie nie chce sad smiley no i sie zbulwerserowałam Mr. Green (tak mówi jeden z moich kolegów z pracy winking smiley )

kropka takie wino z fanfoclami jes tdużo lepsze - uwierz na słow, specjalistka Ci to mówi radość

obratanko moja droga moze u mnie też poprasujesz? winking smiley mnie dzisiaj wzięło na sprzątanie i od 17.00 do 22.00 charowałam jak wół - najważniejsze, że efekt zniewalający Mr. Green

[link widoczny po zalogowaniu]

moje aniołki [*][*]

[ebobas.pl]

lady_blue (offline)

20-07-2009 22:21:22

Południowa Wielkopolska
a ja od dziś na siłe próbuje męża odchudzić, bo z rozmiaru spodni 30 poszedł na 33 (w ciągu 2 tygodni dziecko na rowerku i nie widzi mi sie to wcale sad smiley )

tak jak reszta ekipy zmykam spac

dobrej nocki

i ja skorzystałam z emotek

moje aniołki [*][*]

[ebobas.pl]

kropka (offline)

20-07-2009 23:21:52

wino w baniaku chłodzi się w piwnicy smiling smiley
ja jestem jak jedna duża wiśniojagoda, fioletowobordowa smiling smiley idę się doprowadzić do właściwego koloru i też mykam do łózia smiling smiley
lady i kiedy wybywacie?? ponoć w sierpniu ma być ładna pogoda...
obratanie jak prasowanie? stwierdzam, że macie kilka szaf ubrań!! grinning smiley
synke mam nadzieję, że nic koszmarnego dzisiaj Ci się nie przyśni i żadna suka komarzyca się do Twego ciała nie dossa...

ja też uciekam, dobrej nocki, zamykam to forum dzisiaj...a jutro będę ostatnia smiling smiley paaaa

........................................................................
Mikołaj [*] na zawsze w moim sercu skarbie!

synke (offline)

21-07-2009 06:12:25

Mysłowice
witam wtorkowo

kropka, tak jak mi życzyłaś, nic mi się nie przyśniło smiling smiley... bo w ogóle nie spałamsad smiley ,winna jest koszmarna migrena
doprowadziłaś się do odpowiedniego koloru? wątpię:laugh_new:, jagódki mają swoją moc

lady, wyciągnij ślubnego do tego Zakopanego, pospacerujecie i może z 33 się zrobi z powrotem 30

obratan, o której otwierasz to swoje wzorowe gospodarstwo domowe?

-------------------------------------------------
Krzyś ur. 29.10.2008 - zm. 30.10.2008
Agnieszka ur. 17.12.2009
Karolek zm. ? - ur. 11.08.2013
Jacuś ur. 14.08.2014

obratan (offline)

21-07-2009 08:03:57

witam witam,

moje gospodarstwo domowe już otwarte grinning smiley

co do prasowania - to przez tą [email protected]#$%^& pogodę często się przebieram i stąd masa rzeczy do prania i prasowania. Przyznaję się bez bicia, że wczoraj uprasowałam trochę i poległam z pilotem przed tv.

synke i jak teraz głowa. Na migrene to pewnie niewiele działa, a zwłaszcza jak nie można nic brac

lady_blue (offline)

21-07-2009 08:17:20

Południowa Wielkopolska
ja też się grzecznie witam smiling smiley

nie miałam weny żeby kompa wcześniej uruchomić winking smiley jedziemy chyba w czwartek, bo jutro musimy oddac auto do mechanika

moje aniołki [*][*]

[ebobas.pl]

obratan (offline)

21-07-2009 09:23:50

a tak w ogóle to ja tylko udawałam, że prasuje, a koleżanka lady to chałupe posprzątała - i to o tej godzinie - i kto tu zboczuch ??
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5136, Posty: 1268554, Użytkownicy: 72660.
Ostatnio dołączył/a GlamKids.

Statystyki tego forum
Wątki: 340, Posty: 107891.