szpitale położnicze w Warszawie

Wysłane przez mammaIza 

KamlaL (offline)

16-05-2014 18:14:10

Warszawa
Witajcie,
Ja rodziłam na Madalińskiego i bardzo sobie chwalę ten szpital. Położne bardzo sympatyczne i pomocne, nie denerwowały się...smiling smiley
Sale porodowe sa 1 osobowe, każda wyposażona w wanne lub prysznic, radio, piłkę, drabinkę. Sale poporodowe wyposażone są w łazienki, są zazwyczaj 3 osobowe. Za dopłata możliwe jest wynajęcie sali 1 osobowej. Opieka poporodowa super, jedzenie bardzo dobre. Bardzo dobrze wspominam porób o pobyt w szpitalu na Madalińskiego.
Pozdrawiam przyszłe mamusie.
Kamila
www.olomanolo.pl

flo (offline)

09-12-2014 19:10:28

Warszawa
Ja wybieram się do szpitala Praskiego na poród. Słyszałam różne opinie, leżałam tam chwile na patologi ciąży, na warunkach i wygodach lokalowych mi nie zalezy wiec mam nadzieję że będe zadowolona. Pozdrawiam

learta (offline)

18-04-2015 12:01:11

Warszawa
Witam, dopiero jestem w 11 tygodniu ciąży ale już zastanawiam się gdzie rodzić. Pierwsze dziecko rodziłam w Płocku, ale drugie raczej w Warszawie i zastanawiam się gdzie???
Jedna koleżanka rodziła na Karowa i bardzo chwaliła. Druga bardzo chciała na żelaznej, ale jej nie przyjęli, dopiero na Madalińskiego - gdzie jej poród przebiegł bardzo szybko. Kolejna rodziła w Szpitalu Klinicznym Orłowskiego. Moja Pani ginekolog jeszcze nie wiem w jakim szpitalu pracuje, ale wiem z pierwszego porodu, że głownie (jak wszystko jest ok) położne zajmują się odbieraniem porodu, a zatem chodzi o to żeby położne były miłe, pomocne. Przy pierwszym porodzie miałam super położną, w ogólne się nie wymęczyłam.
Co polecicie. Czytałam wcześniejsze komentarze, ale może od tamtego czasu coś się zmieniło.

[link widoczny po zalogowaniu]

Pauluse (offline)

29-04-2015 14:10:43

Jegiel
Rodziłam w św. Zofii i było naprawdę okej.
Położne miłe, ciepłe, troskliwe. Lekarze postępowali profesjonalnie. Polecam!

– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Morelowa (offline)

22-02-2017 10:30:52

Warszawa
Również polecam św Zofię, inflancka też może być ale nie każdy lekarz...

werka13 (offline)

22-08-2017 20:09:20

Ja pierwszy poród miałam też w szpitalu państwowym ale moje doświadczenia niestety nie były za fajne i przy drugiej ciąży zdecydowałam się na poród w szpitalu Medicover i nie żałuję. Niebo a ziemia jeśli chodzi o sam poród i opiekę po. Wszyscy skakali wokół nas i dbali o to by niczego nam nie brakowało. Opieka na najwyższym poziomie. Przy trzeciej ciąży też na pewno wybiorę tą opcję.

marymama (offline)

16-11-2017 13:19:31

Warszawa
Ja rodziłam w Iatrosie na Wojskowej, wspominam dobrze uśmiech Generalnie dzięki opiece, stałemu informowaniu i oddzielnej sali po porodzie. Zostałam w klinice na 3 doby, w tym czasie odpoczęłam, nabrałam sił i jak wróciliśmy do domu już zajęłam się dzieckiem na pełen etat uśmiech

bazyliaaaa (offline)

16-11-2017 22:55:09

Warszawa
ja dwa porody miałam w prywatnym szpitalu medicover także sama nie mam porównania jeśli chodzi o placówki państwowe. Jednak powiem szczerze, że słyszałam niejedną historię od koleżanek o warunkach i stosunku personelu do rodzącej… nie słucha się takich opowieści zbyt przyjemnie. Całe szczęscie mnie nic takiego nie spotkało i porody wspominam jako najpiękniejsze chwile smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5277, Posty: 1320218, Użytkownicy: 73081.
Ostatnio dołączył/a PeterMorkis.

Statystyki tego forum
Wątki: 102, Posty: 343.