Urządzamy pokój malucha

Wysłane przez Joszka 

Fragles24 (offline)

31-01-2013 15:12:34

Biery
Teraz można kupić takie piękne meble i urządzić dzieciom w pokojach prawdziwe królestwa. Wśród chłopców popularnością cieszą się zestawy meblowe o tematyce np samochód, rakieta, czy kosmos. Zaś wśród dziewczynek zestaw z kotkiem, motylkiem bądź koroną. Największy wybór inspiracji i dziecięcych mebli znajdziemy w sklepach internetowych.

mirkaa (offline)

14-02-2013 16:47:54

---------
Tylko ja bym się chyba bała w ciemno kupować mebel w interncie. A łączycie wiele kolorów?

himallajka (offline)

22-03-2013 22:17:38

Tąsewy
Polećcie jakiś fajny ale niedrogi sklep internetowy z dodatkami do pokoju dziecięcego . Chętnie bym coś wyszukała nowego do wystroju turlanie po kanapie

Joszka (offline)

20-11-2013 15:00:50

Ja też lubię Agata meble ale czasami kupuję u nich w agatahome na stronie. Bardzo lubię ich rzeczy, są dobrej jakości.

[link widoczny po zalogowaniu]

marti_mierzejewska (offline)

23-11-2013 19:49:22

Somwhere
u mnie też, w głównej mierze to dodatki od nich, czy kupione na miejscu czy kilka rzeczy zamówionych w sieci.
Chociaż mebli z agaty też u mnie nie brakujewinking smiley

martya (offline)

26-05-2014 09:41:28

Rynek
a czy według Was modne są kolorowe, pionowe paski (różnej szerokości) na scianie? smiling smiley
przykładowo fioletowa ściana i kilka pionowych pasków (zielone, różowe, niebieskie)?

kalinka90 (offline)

23-06-2014 13:11:14

Warszawa
martya
a czy według Was modne są kolorowe, pionowe paski (różnej szerokości) na scianie? smiling smiley
przykładowo fioletowa ściana i kilka pionowych pasków (zielone, różowe, niebieskie)?

tak! ja mam coś takiego! roznej szerokosci i wyglada to pieknie, jasne pastelowe kolory winking smiley postaram sie zrobic fotke jesli chcesz

milenqa (offline)

07-07-2014 13:40:24

Urządzanie pokoju mojego dziecka wspominam bardzo dobrze. Pewnie dlatego, że po prostu zawsze lubiłam robić remonty grinning smiley. Z biegiem czasu zdecydowanie doceniłam jeden, jak się okazało konieczny mebel - pojemnik na zabawki! A to maskotka od dziadków, a to zabawka od cioci i nagle okazuje się, że nie ma gdzie tego trzymać. Teraz mam pojemnik od OKT Kids, nie dość że bardzo ładny i świetnie pasuje do pokoiku, to jeszcze pojemny grinning smiley

PaulinaSs (offline)

22-10-2014 17:28:28

Olkusz
Pokój mojej Liluni jest mały, ale bardzo przytulny. Sciany są w kontrastowe pasy( beżowe i fioletowe) a na nich naklejki oraz duzo zdjęć. Po za tym ma też kilka półeczek z miśkami i książeczkami. No i oczywiście duze łóżko z baldahimem

PaulinaSs

ewa1989m (offline)

18-03-2015 11:49:33

Biczyce Górne
Synek ma 14mc puki co co śpi z nami w sypialni ,tam ma swój kacik i łóżeczko, mieszkamy w bloku i nie mamy tyle póki, ale moze kiedyś pomyślimy o większym mieszkaniu i synek będzie miał swój pokoik ale to jeszcze dluga droga narazie nie stać nas na większe, moze kiedyś będzie nas stać,czas pokaże.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5242, Posty: 1301855, Użytkownicy: 72987.
Ostatnio dołączył/a invisible.

Statystyki tego forum
Wątki: 81, Posty: 1529.