Urządzamy pokój malucha

Wysłane przez Joszka 

Fragles24 (offline)

31-01-2013 15:12:34

Biery
Teraz można kupić takie piękne meble i urządzić dzieciom w pokojach prawdziwe królestwa. Wśród chłopców popularnością cieszą się zestawy meblowe o tematyce np samochód, rakieta, czy kosmos. Zaś wśród dziewczynek zestaw z kotkiem, motylkiem bądź koroną. Największy wybór inspiracji i dziecięcych mebli znajdziemy w sklepach internetowych.

mirkaa (offline)

14-02-2013 16:47:54

---------
Tylko ja bym się chyba bała w ciemno kupować mebel w interncie. A łączycie wiele kolorów?

himallajka (offline)

22-03-2013 22:17:38

Tąsewy
Polećcie jakiś fajny ale niedrogi sklep internetowy z dodatkami do pokoju dziecięcego . Chętnie bym coś wyszukała nowego do wystroju turlanie po kanapie

Joszka (offline)

20-11-2013 15:00:50

Ja też lubię Agata meble ale czasami kupuję u nich w agatahome na stronie. Bardzo lubię ich rzeczy, są dobrej jakości.

[link widoczny po zalogowaniu]

marti_mierzejewska (offline)

23-11-2013 19:49:22

Somwhere
u mnie też, w głównej mierze to dodatki od nich, czy kupione na miejscu czy kilka rzeczy zamówionych w sieci.
Chociaż mebli z agaty też u mnie nie brakujewinking smiley

martya (offline)

26-05-2014 09:41:28

Rynek
a czy według Was modne są kolorowe, pionowe paski (różnej szerokości) na scianie? smiling smiley
przykładowo fioletowa ściana i kilka pionowych pasków (zielone, różowe, niebieskie)?

kalinka90 (offline)

23-06-2014 13:11:14

Warszawa
martya
a czy według Was modne są kolorowe, pionowe paski (różnej szerokości) na scianie? smiling smiley
przykładowo fioletowa ściana i kilka pionowych pasków (zielone, różowe, niebieskie)?

tak! ja mam coś takiego! roznej szerokosci i wyglada to pieknie, jasne pastelowe kolory winking smiley postaram sie zrobic fotke jesli chcesz

milenqa (offline)

07-07-2014 13:40:24

Urządzanie pokoju mojego dziecka wspominam bardzo dobrze. Pewnie dlatego, że po prostu zawsze lubiłam robić remonty grinning smiley. Z biegiem czasu zdecydowanie doceniłam jeden, jak się okazało konieczny mebel - pojemnik na zabawki! A to maskotka od dziadków, a to zabawka od cioci i nagle okazuje się, że nie ma gdzie tego trzymać. Teraz mam pojemnik od OKT Kids, nie dość że bardzo ładny i świetnie pasuje do pokoiku, to jeszcze pojemny grinning smiley

PaulinaSs (offline)

22-10-2014 17:28:28

Olkusz
Pokój mojej Liluni jest mały, ale bardzo przytulny. Sciany są w kontrastowe pasy( beżowe i fioletowe) a na nich naklejki oraz duzo zdjęć. Po za tym ma też kilka półeczek z miśkami i książeczkami. No i oczywiście duze łóżko z baldahimem

PaulinaSs

ewa1989m (offline)

18-03-2015 11:49:33

Biczyce Górne
Synek ma 14mc puki co co śpi z nami w sypialni ,tam ma swój kacik i łóżeczko, mieszkamy w bloku i nie mamy tyle póki, ale moze kiedyś pomyślimy o większym mieszkaniu i synek będzie miał swój pokoik ale to jeszcze dluga droga narazie nie stać nas na większe, moze kiedyś będzie nas stać,czas pokaże.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5087, Posty: 1252202, Użytkownicy: 72498.
Ostatnio dołączył/a Mamassita.

Statystyki tego forum
Wątki: 78, Posty: 1493.