Urządzamy pokój malucha

Wysłane przez Joszka 

baska_a (offline)

10-12-2017 22:59:14

Bęben
ja pod choinkę upatrzyłam córeczce fajną matę w kształcie misia ze sleepee, lubi leżeć na brzuszku więc na pewno się sprawdzismiling smiley ma fajny miły materiał więc myślę że tęż będzie lubiła na niej leżeć a w przyszłości raczkować i bawić się smiling smiley

kamyki_80 (offline)

09-12-2019 13:51:30

Wrocław
Ja cały pokoik urządziłam w marynistycznym stylu: biało - niebieski. Kupiłam znakomite [link widoczny po zalogowaniu] przez internet. Są bardzo dobrej jakości i kształtem przypominają domki smiling smiley

kamyki_80

haniakw (offline)

16-01-2020 12:30:18

Gliwice
kamyki_80
Ja cały pokoik urządziłam w marynistycznym stylu: biało - niebieski. Kupiłam znakomite meble dziecięce przez internet. Są bardzo dobrej jakości i kształtem przypominają domki smiling smiley

Marynistycznym? Wow, musi wyglądać pięknie. Mam w domu [link widoczny po zalogowaniu] w paseczki.. podsunęłaś mi pomysł na małą zmianę smiling smiley

Klaudia20435 (offline)

29-04-2020 13:15:59

Wieprz
Ja wszystkie meble, łóżeczko i wiele innych rzeczy dla syna kupiłam w [link widoczny po zalogowaniu]
Można tam znaleźć dosłownie wszystko czego potrzebujesz. Stronkę tą pokazał mi mój znajomy i od tej pory zawsze tam wszystko zamawiam. Mają fajne produkty i zawsze jakieś rabaty czy promocje.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5248, Posty: 1304478, Użytkownicy: 73002.
Ostatnio dołączył/a Martyna_005.

Statystyki tego forum
Wątki: 81, Posty: 1531.