:joliecouette:LiSTOPAD 2015Wszystkiego najlepszego!

Wysłane przez sarahia 

sarahia (offline)

03-03-2015 15:54:35

Germany /Bc
Witam ...jestem mama 2 uroczych Coreczek...Dwa testy pozytywne potwierdzaja 3 ciaze, za kilka dni pojde do mojej ginekolog na 1sze badanie i ujrze pierwszy raz nasze malenstwo. Z terminu okresu wychodzi mi termin 3-4 Listopada 2015 , ciekawe czy pokryje sie z lekarskim terminem winking smiley) Jezeli chodzi o objawy, to piersi lekko wieksze, lekkie bole podbrzusza ( moje okresy byly 100razy bardziej bolace) takze teraz mam ulge winking smiley Mdlosci mnie jeszcze nie nawiedzily ani wymioty, ogolnie czuje sie dziwnie dobrze, energii mam za dwoch...oby trwalo to jak najdluzej. ZApraszam kolejne przyszle listopadowe Mamusie, do spedzenia wspolnie tych pieknych miesiecy oczekiwania na Malenstwo....




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Iwona11 (offline)

06-03-2015 19:18:56

Chałupina
Witam ja mam termin na około 10 listopad. Starllismy sie z mezem bardzo dlugo o dzidzi beta z 4.03: 228 a z dzis 655 myslicie ze ok?smiling smiley

learta (offline)

07-03-2015 08:59:01

Warszawa
Witam, wczoraj zrobiłam test - wyszły 2 kreski. Z moich obliczeń wychodzi mi, że urodzę 8 listopada, jestem przed wizyta u lekarza. Czuje się dziwnie.




[link widoczny po zalogowaniu]

sarahia (offline)

07-03-2015 09:41:59

Germany /Bc
Witam Iwona, learta fajnie, ze juz ktos napisal...Ja juz czuje sie troszke gorzej, sil i energii brak, a do tego sennosc calodobowa...tak od kilku dni funkjonuje...piersi tez bola ....Mam juz wizyte umowiona do mojej gin i niestety jeszcze chwkle musze czekac bo dopiero 19 marca (9:30) pewnie wtedy juz krew pobiora na wszystkie badania....

Iwona co do bety, to ja nigdy nie robilam bo nie bylo takiej potrzeby, testy mi zawsze dobrze pokazywaly czy ciaza czy jej brak...ale skoro jest wysoki wynik, to mozesz byc spokojna z tego co wiem. Spokojnie czekaj na wizyte.




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

marusia (offline)

07-03-2015 10:55:13

Wrocław
Widzę sarahia że nowy wątek dla nas założyłaś tongue sticking out smiley W takim razie się dołączam. Termin z usg 01.11.

Iwona co do bety - ja miałam ją robioną po raz pierwszy z racji pobytu w szpitalu i tam powiedzieli mi, że nie ważne ile, najważniejsze że jest przyrost. Spokojnie poczekaj na wizytę u gina.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-07 10:57 przez marusia.

Iwona11 (offline)

07-03-2015 17:17:40

Chałupina
Fajnie dziewczyny ze się forum powiększa smiling smiley ja IDE kolo 18 marca będzie to dwa tyg po terminie miesiączki wiec myślę ze będzie w sama poresmiling smiley

melonik777 (offline)

09-03-2015 15:54:30

Brzegi
Witajcie kochane smiling smiley

Życzę spokojnych 9 miesięcy i zdrowych maluszków smiling smiley

Listopadówka 2014 smiling smiley

PS. AZ się łezka w oku kręci jak pomyślę że rok temu byłam na takim etapie co Wy a teraz moje szczęście śpi slodko koło mnie smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-09 16:01 przez melonik777.

sarahia (offline)

10-03-2015 11:54:25

Germany /Bc
Witam w piekna sloneczna pogode, wiosna choc na chwilke zawitala smiling smiley) juz drugi dzien to sloneczko nas rozpieszcza. Jak sie czujecie??? U mnie mdlosci juz konkretne i daja popalic caly dzien niemal...cyce mi sie powiekszyly bo plaszczyka wiosennego zapiac juz nie moglam na guziki...ja juz czuje roznice i nadal bola...poza tym jest dobrze podbrzusze czasami lekko pobolewa i juz odliczam do wizyty...Piszcie jak tam u Was 1sza wizyta...

marusia a Ty jak sie czujesz?? 3maj sie i bedzie dobrze!
Iwona11 ja ide dzien po Tobie na wizyte, takze obie czekamy jeszcze...
melonik urocza Coreczka, czas szybko ucieka...




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

marusia (offline)

10-03-2015 16:19:29

Wrocław
Widzę, że w przyszłym tygodniu wszystkie będziemy miały wizyty smiling smiley Ja swoją mam 17stego.
Co do samopoczucia - nadal senność, mdłości (zaczęło się od wieczornych, a teraz to już również w ciągu dnia), odrzuciło mnie od mięsa, wędlin i kawy - zresztą mało co mi smakuje (np. przez ostatnie 3 dni jadłam rosół, bo mi smak pasował tongue sticking out smiley). Garderoby póki co zmieniać nie muszę grinning smiley

melonikfakt, leci ten czas smiling smiley
sarahia teraz to już musi być dobrze smiling smiley póki co do świąt wielkanocnych odpoczywam w domu, później zamierzam wrócić do pracy (oczywiście jeśli nie będzie przeciwskazań lekarskich), bo ja się nie nadaję do siedzenia na kuprze grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Iwona11 (offline)

10-03-2015 20:07:36

Chałupina
Nie moge sie doczekac juz wizyty smiling smiley a Ty marusia ktory tydzien?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548290, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.