nietolerancja pokarmowa

Wysłane przez agucha 

agucha (offline)

20-02-2013 14:36:34

Zgorzelec
Witam jestem tu pierwszy raz i nie bardzo wiem czy dobrze trafiłam ale mam problem. Mam czternastomiesięcznego synka z alergią na mleko, seler, kakao, ryby i jeszcze pare owoców. do roku mały był karmiony piersią ja byłam na diecie kiedy skończył 9 miesięcy raz dziennie jadł kaszkę pszenna lub ryżową na bebilonie pepti już wcześniej wprowadzałam gluten i mały jadł również chlebek który zresztą uwielbia, ale od niedawna mały znów ma problemy z brzuszkiem kupki są lużne ze śluzem śmierdzące( chociaż one chyba zawsze tak śmierdziały że przy przewijaniu w całym pokoju było czuć) (wcześniej przez alergię na mleko miał zaparcia po wykryciu i odstawieniu mleka kupki się rozrzedziły ale były bez śluzu). Teraz Mały stracił apetyt, niespokojnie śpi, płacze przez sen. Czy to może być nietolerancja na gluten?, czy możliwe że objawiła by się dopiero po takim czasie? Robiliśmy testy na alergie i nie ma alergii na gluten a na nietolerancje u nas w mieście nie robią. dodam że od pół roku mały bierze probiotyk. sama już nie wiem a może to zęby bo wychodzą mu teraz czwórki ale wtedy pomagałby żel a nie pomaga i czy kupki byłyby wtedy ze śluzem. A może to mleko bebilon pepti 2 odkąd nie karmię piersią mały wypija go nawet 0,5l dziennie w postaci kaszek oczywiście Proszę podpowiedzcie coś wizytę kontrolną u gastrologa mamy dopiero w maju 200km od domu.

catrinka (offline)

20-02-2013 14:54:53

Godziesze Małe
Agucha a przypadkiem nie wychodzą Twojemu Dziecku ząbki? Często się zdarza, że przy wyrzynaniu się ząbków w kupce pojawia się śluz. Nie jestem lekarzem i mądrzyć się nie będę, ale przeszłam to z dwójką moich maluchów.


Zapraszam na mojego
[link widoczny po zalogowaniu]


Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

agucha (offline)

20-02-2013 15:44:34

Zgorzelec
No właśnie wychodzą mu cztery czwórki, myślisz że ten sluz w kupce to od tego? Bardzo by mnie to uspokoiło. Od maleńkiego mamy problemy z brzuszkiem i może jestem już przewrażliwiona.

catrinka (offline)

21-02-2013 13:14:16

Godziesze Małe
Agucha często się tak zdarza, choć mogą być też inne przyczyny. Najlepiej by zobaczył Twojego Dzidziusia lekarz.

U nas śluz w kupce pojawiał się właśnie przy ząbkach, a w szczególności czwórkach i piątkach (byłam to skonsultować z lekarzem) i przy katarku. Zdarza się tak, że małe dzieci, które jeszcze nie potrafią wydmuchać noska często połykają tę wydzielinę, a co za tym idzie zostaje wydalona w kupce


Zapraszam na mojego
[link widoczny po zalogowaniu]


Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548350, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 173, Posty: 1315.