Jak ubieracie niemowlaka wiosną??dziecko na huśtawce

Wysłane przez Angelikangel 

Angelikangel (offline)

05-04-2009 09:39:10

Bielsko - Biała
Mam do Mamsmiling smiley takie pytanko: Jak ubieracie swoje dzieciaki wiosną,tzn.gdy sloneczko swieci i jest ok 20stopni. POniewaz ja mam z tym maly problem bo wszyscy mowia mi ze ubieram mojego oskara za lekko.Ma body z dlugim rekawem,cienka bluze,rajtuzy ,ogrodniczki,czapeczke cienka i buciki.
Czy fakltycznie jest mu zimno? Dodam ze kark ma zawsze cieplutki


[link widoczny po zalogowaniu]
Moje malutkie szczęście...
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-04-05 10:09 przez Angelikangel.

maratinka (offline)

05-04-2009 10:01:23

Kraków
Hejka,
Ja wczoraj Maćka ubrałam (20 stopni ale wiatr) w body krótki rękaw, cienka bluzeczka, półśpiochy, bojówki, bluza dresowa, czapka i buciki. Nie był spocony. tylko nie był w wózku, ale na rękach świat oglądał.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Angelikangel (offline)

05-04-2009 10:05:45

Bielsko - Biała
Jednak to jest problem z tym ubieraniem.Ostatnio jak ja ubralam malego tak jak pisalam wyzej to ludzie dziwnie na mnie patrzyli,ale przeciez bylo cieplo.Co prawda widzialam nawet chodzace juz babasy ubrane w zimowe kurtki i grube czapki ale naprawde bylo cieplutko jak mi samej w bluzie bylo goraco wiec szlam w krotkim rekawku


[link widoczny po zalogowaniu]
Moje malutkie szczęście...
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

mala_rybka (offline)

05-04-2009 10:52:18

70-895
ja ubieram Natalke tak:
body długi/krotki rekaw
bluzeczka+pajac/sam pajac na długi rekaw
jakies spodnie jeszcze dresowe i bluza dresowa
i do wózka winking smiley z kołderka lub kocykiem winking smiley




Brunettqe (offline)

05-04-2009 16:14:20

New York
Moim zdaniem najlepiej ubierac dziecko na cebulke lub miec cos na zmiane. U nas ostatnio bylo 25 stopni i ubralam niuni body z dl rekawem, cieniusienka kurteczke (jak bluza), spodenki, skarpetki i buciki. A jak bylo np, kolo 20 stopni to ubieralam bluze i dopiero kurteczke bo wrazie czego moglam ja jej sciagnac.




[link widoczny po zalogowaniu]

jmijeczka (offline)

05-04-2009 17:46:20

Wlkp
Ja przy 20 stopniach ubralam:
Body krotki + bluza cienka + plaszczyk cienki + spodenki (bez rajstop) + skarpetki + buciki. I czapeczka ażurkowa. Nie byla niczym przykryta. Bylo jej cieplutko.

Miiigotka (offline)

05-04-2009 17:50:51

A ja ubieram zawsze jedną warstwę odzieży więcej niż ja mam. I jak wczoraj miałam krótki rękaw na dworze i było mi ciepło to moja córeczka miała body z krótkim rękawem, pajacyk i na to bluza i spodenki. Na główce cienka czapeczka. Było jej ciepło i dodatkowo niczym nie przykrywałam. Myślę, że najgorsze to przegrzanie dziecka! Na Boga - skoro dorosłemu jest ciepło w krótkim rękawku to dlaczego dziecko ubiera w zimowe ciuchy?! Niech takie mamusie same przy 20 stopniach założą kozuch, kozaki i zimową czapkę to może zrozumieją co to znaczy...


[link widoczny po zalogowaniu]

AgnieszkaHaj (offline)

05-04-2009 18:04:30

Łódź
Jak jest około 20 stopni,to ubieram Lenkę w body z długim rękawem,śpiochy,na to cienka bluza i cienkie spodenki.Skoro ja chodzę w krótkim rękawie i jest mi ciepło,to dlaczego miałabym kisić dziecko w grubych ciuchach.Tak nagle zrobiło się ciepło,że na początku też miałam nie lada problem w co ubrać me dzieciesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

magda87 (offline)

06-04-2009 10:31:05

Wrocław
Ja także mam problem z ubieraniem synka w takie ciepłe ale jeszcze nie gorące dni smiling smiley
I najczęściej ubieramy się tak:
kaftanik+ śpiochy --> bluza, sweterek + jeansy --> skarpetki + czapeczka --> gruby bezrękawnik --> i koc zawsze ze sobą.
Łapek ani karku zimnego nie ma.
Wczoraj kupiliśmy kurteczkę taka wiosenną na cienkim polarku i się zastanawiam czy tak mogę ubrać dziecko:

pajac --> dresik --> skarpetki + czapeczka --> kurteczka
śpiochy+kaftanik --> jeansy --> skarpetki + czapeczka --> kurteczka

Co o tym myślicie ?


Miiigotka (offline)

06-04-2009 12:42:52

magda87 ja myślę, że taki zestaw jest jak najbardziej ok!


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548500, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 87, Posty: 1596.