Szanse na bliźniaki

Wysłane przez Crazy_Stork 

Crazy_Stork (offline)

13-04-2010 22:48:10

Czy da się to jakoś przewidzieć? Babcia mojego mężczyzny urodziła bliźniaki i moja Prababcia też. Chyba jest szansa, co?smiling smiley Jest tu jakaś mama, która już wie że oczekuje na bliźniaki? Ja bym bardzo chciaławinking smiley

cichaHC (offline)

20-05-2010 13:51:34

Mojego teścia bracia są bliźniakami i jednego z nich ma wnuki również bliźniaki.
Ja z mężem mamy raczej małe szanse na mnogą ciąże jednak bardzo byśmy chcieli mieć bliźniakismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

edzia23 (offline)

20-05-2010 15:44:14

czeladź
Ciężka sprawa smiling smiley U mnie w rodzinie jest bardzo duzo bliźniąt, ja również jestem bliźniaczką smiling smiley No ale nie udało mi sie mieć dwóch maleństw jednocześnie smiling smiley Nie mam pojecia na jakiej zasadzie dziedziczy sie tą zdolnośc do ciąży mnogiej ale osobiscie po cichu licze na to,że kolejna ciąza właśnie taka będzie smiling smiley
Hahaha no jest jeszcze jedna taka opcja w która nie bardzo chce mi sie wierzyc-a więc mój szef z żoną korzystali z pomocy jakiegos lekarza ,który dokładniej mówiąc mówił im kiedy maja sie kochać a kiedy nie-w ten sposób ustalili płec dziecka i jest tak jak chcieli .Nie wiem czy to ten lekarz faktycznie pozwala wybrac płec dziecka jeszcze przed poczęciem go ale ja uwazam,że to tylko zbieg okoliczności smiling smiley No i ponoc liczbe dzieci tez mozna z nim ustalic...LOL



[link widoczny po zalogowaniu]

alebazi (offline)

07-10-2010 23:53:20

Raciborz, München
ja tez chcialm blizniaki ale nam nie wyszlosmiling smiley
chociaz u mnie w rodzinie bardzo duzo par jest








[link widoczny po zalogowaniu]

Lotosowa (offline)

21-12-2010 11:58:22

Katowice
Predyspozycje do rodzenia bliźniaków przekazuje się po linii matki.

Ja się cieszę, że nie mam ciąży bliźniaczej - nie wiem jak bym się wyrobiła z dwójką takich dzieciaczków. Podziwiam wszystkie mamusie rodzące i wychowujące wieloraczki.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

moniaG (offline)

12-01-2011 20:15:05

Bytom
hej. z "ustaleniem" płci dziecka jest bardzo prosta. rzaden lekarz niepotrzebnysmiling smiley trzeba znac dosyć dokładnie dzień owulacji, i jeżeli chcesz dziewczynke-kochać sie przed owulacją, jeżeli chłopca- od dnia owulacji kolejne 1-2 dni.
Po prostu plemniki zawierające chromosom X-kobiecy- poruszają się wolniej, ale żyją dłużej-ok 2-3 dni. natomiast plemniki z chromosomem Y-męskim- szybciej sie poruszają, ale żyją krótko. Proste i skuteczne, choć nie zawsze! Koleżanka w ten sposób zaplanowała córeczke i udało się! smiling smiley

asia0105 (offline)

13-01-2011 14:24:29

Doruchów
Ja,mam jak na razie tylko córeczke ale chyba też mamy szanse na ciąze blizniaczą.Moja babcia jest z blizniąt i w rodzinie z mojej strony jest jeszcze pare par blizniąt. Moj mąż jest tez z blizniąt(jednojajowych) i tez w rodzinie maja bliżnięta. Więc jesli uda mi sie zajsć znowu w ciąże moge miec bliżnięta.Jestem na to przygotowana.


BARDZO PROSIMY O GŁOSIKI:
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Fotelik24 (offline)

28-02-2011 07:23:19

Myślę, że jeżeli w rodzinie ktoś urodził bliźniaki to szanse na ich urodzenie są bardzo duże. A jeżeli tak nie było to szanse są małe-ale są.

Carolajna (offline)

13-07-2011 07:36:50

Krk
Ja słyszałam że szanse na urodzenie bliźniąt idą po linii matki co drugie pokoleniesmiling smiley
Ale skoro wiele z Was tu, to bliźnięta chciałam Was zapytać o jedną rzecz, mianowicie słyszałam tez,tylko nie wiem czy to dotyczy bliźniąt dwujajowych czy jednojajowych...ale że jedno z bliźniąt ma często problemy z zajściem w ciąże,albo z donoszeniem ciąży.czasem te problemy są większe lub mniejsze.Czy to prawda?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

BocianowaBabka (offline)

21-07-2011 12:07:29

www
Z moich informacji wynika, że ciąża mnoga jest co drugie pokolenie. Oczywiście pod warunkiem, że w rodzinie są bliźnięta. Dodatkowo, prawdopodobnie, pyle antykoncepcyjne zwiększają ryzyko powicia podwójnego szczęścia. :-)
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548480, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 45, Posty: 387.