Czym i z czym w podróż

Wysłane przez izabellamazurek 

izabellamazurek (offline)

11-05-2009 13:50:25

Żeby podróż z dzieckiem była początkiem wspaniałych wakacji a nie koszmarem, trzeba ją starannie zaplanować.
 

czytaj więcej

angelina_ker (offline)

29-04-2014 12:23:15

My zarezerwowaliśmy [link widoczny po zalogowaniu], ponieważ nie chcieliśmy się po pierwsze wybierać w zbyt długą podróż, a po drugie potrzebuje trochę więcej miejsca niż jest ono w standardowych pokojach noclegowych. No i staramy się zabrać ze sobą wyłącznie najpotrzebniejsze rzeczy, no ale i tak jest tego dość dużo.

Doris85 (offline)

07-04-2015 19:59:44

Świecie
Od kiedy jesteśmy razem z moim mężem organizujemy sobie sporo wycieczek - zwiedzamy autem Polskę oraz Europę. Jeśli wybieramy kraj, dalej położony, gdzie jazda autem byłaby zbyt męcząca - korzystamy z samolotu. Naszego maluszka od najmłodszych lat będziemy zabierać na wspólne wycieczki - na początku będziemy wybierać mniejsze odległości, a dopiero jak podrośnie (rok, dwa)- pomyślimy o wyjeździe zagranicznym.


Klaraa (offline)

06-09-2015 22:12:43

Różyce
Jesli wybierasz się na urlop z maluszkiem to polecam ci spacerówke maxi cosi, sprawdzone. Była nie dawno na urlopie i zabrałam ze soba spacerówke dla mojego szkraba, zajmuje minimum miejsca i jest dziecinnie łatwa w obsłudze.

Evelllyn (offline)

22-09-2015 02:40:13

Wrocław
Myślę, że najwygodniej jednak samochodem, bo zawsze można samemu zdecydować o postoju, zmianie trasy itd.

KlaudynkaG (offline)

04-01-2023 09:47:24

Piekary Śląskie
Bardzo ważne też jest miejsce, w które się wybieramy. Nie zapominajmy oczywiście też o apteczce domowej, czyli o wszystkich lekach przeciwgorączkowych, zapalnych itd. czy o inhalatorach/neubilzatorach. U mnie to jest takie must have. Plus do tego leki wziewne. Poza tym wybierając się np za granicę do Egiptu, korzystając z różnych ofert jak [link widoczny po zalogowaniu] , pamiętajmy o lekach przeciwbiegunkowych. Najlepiej przed podróżą wybierzmy się do lekarza, tak by ta nasza podróż i pobyt tam były po prostu bezpieczne.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548490, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 165, Posty: 18788.