Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Konkurs na najlepiej prowadzone Książeczki Zdrowia Dziecka rozstrzygnięty

Wpisy policzone, smoczki rozdane

Już wiemy, do kogo powędrują eBobasowe pendrive’y! Po trzech dniach liczenia wpisów i czytania Książeczek Zdrowia Dziecka możemy ogłosić listę tych, którzy w konkursie na najlepiej prowadzone KZD wygrali pendrive w kształcie smoczka.

We wrześniu obiecaliśmy, że gdy na portalu pojawi się Książeczka Zdrowia Dziecka z numerem 1500, rozdamy trzydzieści firmowych gadżetów. Obietnicy dotrzymujemy – i to z nawiązką!

Najpierw – pendrive’y dla tych, którzy Książeczkę Zdrowia Dziecka założyli już po ogłoszeniu konkursu. Gadżety obiecaliśmy tym, którzy w momencie zakończenia konkursu będą mieć największą liczbę wpisów. Nagród w tej puli miało być dwadzieścia, ale dokładamy jeszcze trzy, bo pięć ostatnich Książeczek Zdrowia Dziecka ma identyczną liczbę wpisów.

Lista nagrodzonych:

sandra1986
mazi_22
eveBp
sensi29
justine24
mirra58287
Gabi_2022
herbaciana
Asioolq
krystiandominik
czpiodka
iwonan1222
ola_monola25
kasiulka_194
marlenaz
wosana
atyde12
anonkaa
Ewuncia
moniczkaMama
aggy21
morela41
terleckad

Jury redakcyjne rozdało, zgodnie z zapowiedzią, dziesięć pendrive’ów użytkownikom, którzy Książeczki Zdrowia Dziecka prowadzili już przed ogłoszeniem konkursu. Braliśmy pod uwagę 50 Książeczek z największą liczbą wpisów. Werdykt nie był łatwy. Dość powiedzieć, że w kilkunastu Książeczkach liczba wpisów przekracza sto… I tak naprawdę, moglibyśmy nagród rozdać znacznie więcej, bo w pierwszej pięćdziesiątce niemal każda Książeczka zasługuje – z jakichś względów – na nagrodę.

Jury oceniało systematyczność, premiowało dodawanie zdjęć do wpisów, pomysłowość w odnotowywaniu ważnych wydarzeń. Braliśmy pod uwagę również liczbę wpisów. I staraliśmy się tym razem nagrodzić tych, którzy są z nami od dawna (o czym świadczy choćby liczba wpisów w Książeczkach), ale do tej pory nie spłynęła na nich lawina nagród. Mamy nadzieję, że utytułowane laureatki eBobasowych konkursów, których Książeczki Zdrowia Dziecka również się nam podobały, podejdą ze zrozumieniem do werdyktu jury.

Jury postanowiło nagrodzić użytkowników:

Ewelina13 (rekordowa liczba wpisów)
Fantazja84
03madziula07
Kubus
Neti193
Agab100
Izabela_25
Kasienkazampl
Ewaban
Dorotszu


Ważne! Część Książeczek Zdrowia Dziecka nie jest widoczna dla wszystkich użytkowników. Braliśmy pod uwagę wszystkie Książeczki, również te widoczne tylko dla znajomych i przyjaciół (administratorzy są przyjaciółmi wszystkich użytkowników). Mamy nadzieję, że laureaci zechcą się pochwalić swoimi Książeczkami i choć na kilka dni odsłonią ich zawartość (np. dla zalogowanych użytkowników portalu). Ale jeśli nie – uszanujmy ich decyzję, bo każdy ma prawo zachować taki stopień prywatności prowadzonej przez siebie Książeczki, jaki uważa za potrzebny.

Dziękujemy wszystkim, którzy korzystają z narzędzia, jakie stworzyliśmy. Dzięki Wam eBobas.pl ma już ponad 1050 metrów i ciągle rośnie!
 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: joanna25.

Poczytaj również

Podobne dyskusje na forum

Polecamy

Dzieci nie wolno opalać, te najmłodsze w ogóle nie powinny przebywać w pełnym słońcu

Ochrona przeciwsłoneczna najmłodszych dzieci

Latem dwadzieścia minut na pełnym słońcu wystarczy, by skóra niemowlęcia została poparzona. Dlatego w słoneczne dni trzeba smarować dzieci kremem z wysokim filtrem przeciwsłonecznym - najlepiej 50+.

czytaj

Niektóre dzieci mają wąskie kanaliki łzowe, które łatwo się zatykają powodując zastój łez.

Ropiejące oczy dziecka po porodzie

Nawet do kilku dni po porodzie powieki noworodka bywają sklejone zbierającą się białawo-żółtawą lub zielonkawą wydzieliną a spojówki oczek są lekko zaczerwienione i nabrzmiałe. W większości przypadków skuteczna jest odpowiednia pielęgnacja, ale nie zawsze!

czytaj

Trzeba obserwować dziecko bawiące się w wodzie - szybka reakcja po ewentualnym podtopieniu minimalizuje ryzyko wtórnego utonięcia

Wtórne utonięcie. Szczególnie narażone są małe dzieci

U dziecka, które uległo podtopieniu bądź zachłyśnięciu wodą lub innym płynem np. w trakcie picia, może dojść do tzw. wtórnego utonięcia. Może to się stać np. w nocy w jego łóżku. Szacuje się, że objawy wtórnego utopienia mogą wystąpić u 10-15 proc. osób, u...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?



Zobacz wyniki ankiety, skomentuj