Prezent na roczek - do nowego pokoju dziecka

Wysłane przez Glazik 

Glazik (offline)

21-03-2012 08:15:03

Witam! Nie spodziewałem się szczerze mówiąc, że znajdę forum o takiej tematyce w internecie. Mimo wszystko skoro mile zaskoczony je znalazłem mam do was pytanie. Jestem o. chrzestnym malutkiej dziewczynki, która niedługo obchodzi roczek. Wole raczej aby prezenty były praktyczne niż tylko zabawką, którą dziecko sie znudzi po tygodniu czy dwóch. Malutka niedługo będzie miała nowy pokój i w tej tematyce chciałbym wybrać prezent - niestety nie wiem co mogłoby się przydać tak małemu dziecku w pokoju. M. chrzestna kupiła dywanik hello kitty, wiec to już odpada ;-) Dodam, że mała już drepta i broi ;-)

Pozdrawiam smiling smiley

Mikado (offline)

16-04-2012 11:21:09

Warszawa
A może warto kupić jakiś kupon do wybranego sklepu na jakąś kwotę? rodzice sami zadecydują wtedy, co im potrzebne

weronikawerka (offline)

16-04-2012 12:32:48

Warszawa
Mikado dobrze mówi, najlepiej karte podarunkowa do jakiegos sklepu z zabawkami i rodzice wtedy kupia to co potrzebne dla malutkiej.

Mikado (offline)

17-04-2012 12:58:08

Warszawa
ja sama tak dostałam, przynajmniej nie było problemu z tym, że oś nie będzie pasować lub będzie nieprzydatnewinking smiley

weronikawerka (offline)

17-04-2012 16:37:43

Warszawa
jak tylko bede miala jakas dziecieca impreze to na pewno taki prezent podaruje, choc dla dorosłych to tez dobry prezent, tylko oczywiscie do sklepow dla dorosłych.

Batka_2011 (offline)

05-08-2012 21:51:07

Wrocław
Na roczek to kup coś małej, bo już kojarzy, a nie tam do pokoju... Chyba, że coś z czego mała skorzysta i z czego będzie się cieszyła. Np. miarkę do wzrostu, albo lampkę w kształcie Kubusia Puchatka albo Hello Kity, albo może podusię przytulankę, która w pokoiku się będzie ładnie prezentowała. Albo fajny magnetofon Hello Kity, który jest naprawdę super, bo sama go chciałam tylko chyba z 500 zł kosztował, kupiłam wiec Grundiga różowy za 350 ;p

Ja osobiście bym chciała aby mojej małej chrzestny podarował kolczyczki złote smiling smiley Grzechotkę srebrną i łyżeczkę z wygrawerowanym imieniem i godziną urodzenia dostała na chrzest, może stąd te kolczyki. Ale pamiątki są jak najbardziej super. Plus oczywiście coś dla małej, coś drobnego i niedrogiego jeśli sprezentujesz już srebrna pamiątkę smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Rabatka (offline)

15-09-2012 21:06:42

Warszawa
A może jakiś zegar na ścianę plus komplet pościelismiling smiley w toysie były fajne zestawy ze smerfamismiling smiley ale i hello kitty tez pewnie - tak do dywaniku by pasowałowinking smiley

Fragles24 (offline)

19-02-2013 19:19:39

Biery
A może lampka? Albo spytać rodziców jaki mebelek by się przydał Małej. Chociaż wydaję mi się, że w tym wieku dziecko bardziej by się ucieszyło z zabawki niż z mebla. Ale ten pomysł z mebelkami z Ikei jest nie głupi. Skompletować dla dziewczynki stolik i dwa krzesełka.

MagdaOlech (offline)

25-05-2020 13:54:20

Wrocław
U mnie była podobna sytuacja i zapytałam się mamy, czego brakuje w pokoju dziewczynki. Wskazała na biały [link widoczny po zalogowaniu], określiła wymiary. A ja wybrałam taki, by pasował stylem.

todarek12 (offline)

29-09-2020 10:35:22

Górna Niwa
Można pomyśleć też o nowym foteliku dla dziecka. Dobry jest chociażby model [link widoczny po zalogowaniu].

kamyki_80 (offline)

21-12-2020 09:26:08

Wrocław
najlepiej zdecydować się na jakąś kartę/bon podarunkowy smiling smiley Chociaż ja bym się nie obraziła, jakbym dostała nowe [link widoczny po zalogowaniu] winking smiley

kamyki_80

ola09 (offline)

15-04-2021 17:20:04

Zakrzyże
jeśli prezent ma być związany z nowym pokojem malutkiej, to może literki na ścianę z jej imieniem? Ja ostatnio dla swojego dziecka zamawiałam ze strony [link widoczny po zalogowaniu] i sama zaprojektowałam literki pod kolor pokoju smiling smiley

beatalisek (offline)

26-04-2021 10:14:55

Kamczatka
Ja, jako chrzestna, zobowiązałam się do zakupu [link widoczny po zalogowaniu], które rośnie z dzieckiem. Fantastyczna sprawa!

Kottee (offline)

11-06-2021 11:23:56

Kraków
Ja mojej córce jako prezent założyłam program oszczędnościowy, żeby zabezpieczyć jej przyszłość. Polecam do tego firmę ubezpieczeniową Wewiór Ubezpieczenia smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5659, Posty: 1452744, Użytkownicy: 73506.
Ostatnio dołączył/a Doris2022.

Statystyki tego forum
Wątki: 173, Posty: 2064.