ZABAWKI HAND MADE upcykling- recykling

Wysłane przez Karuzela 

Karuzela (offline)

08-02-2012 11:12:27

Dziewczyny co myslicie o panujacej teraz modzie na zabawki recznie robione? czesto z tzw recyklingu lub upcyklingu, czyli z uzyciem materiałow lub przedmiotow, ktore wczesniej mialy calkowicie inne przeznaczenie? czy takie zabawki lepiej rozwijaja wyobraznie dzieci? czy ktoras z Was kupuje takie zabawki dzieciom, a jesli tak to gdzie mozna dostac najlepsze?

Rabatka (offline)

12-08-2012 18:28:19

Warszawa
hmm w sklepie nie widziałam, ale owszem ja ze "swoimi" dzieciakami robię czasem "coś z niczego" np jakies pudełka skarbów (oklejamy pudełka po butach róznościami) albo razem worzylismy matę miasta. takie wspólne zabawy rozwijaja wyobraźnię ale tez umiejętności plastyczne, techniczne i konstruktorskie dzieciakówsmiling smiley tyle że to opcja dla dzieci w wieku raczej przedszkolnym - wszczesnoszkolnymsmiling smiley

dziadova (offline)

13-08-2012 11:14:34

Katowice
Ze swoim szkrabem jeszcze nie miałam okazji, ale ze sporo młodszym kuzynostwem konstruowaliśmy różne budowle z dostępnych do wywalenia gratów. Zależy jednak sporo od tego, z czym się dzieciak zetknął i co lubi. Jedno dziecko może tak wieki wieczne i z pasją zastanawia się czy najlepszymi kopułami na wieżach zamku będą łupiny orzechów włoskich czy kulka wydłubana z pudełka po antyperspirancie, ale jak ktoś lubi tylko niańczyć lalę albo jeździć resorakiem, to nie da rady, niestety winking smiley
Ale powiem szczerze, że bez względu na płeć ZoRoo spróbuję pozajmować się zabawkowym recyklingiem. A nuż się spodoba (a ja sobie młode czasy przypomnę smiling smiley )

[link widoczny po zalogowaniu]

Batka_2011 (offline)

17-08-2012 12:14:48

Wrocław
Ja myślę, że samemu coś z dzieckiem można posklejać, zrobić coś z niczego. Ale żeby zaraz kupować takie coś za pieniądze ? To chyba raczej nie smiling smiley Wolę coś takiego sama z dzieckiem zrobić smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Rabatka (offline)

15-09-2012 20:59:38

Warszawa
W sumie zależy jeszcze cosmiling smiley jakieś regionalne, na pamiątkę może i tak... Ostatnio fajnym pomysłem, który odkryłam ze swoją córa jest biżuteria ręcznie robionasmiling smiley a konkretnie bransoletki, kupiłam zestaw typowo do robienia bransoletek z serii Totally Me z Tru i działamysmiling smiley w sumie nie jest to z "odpadków" itp. ale podobne rzeczy można spotkać za kolosalne pieniądze w sklepach!

Siostra (offline)

06-11-2012 12:18:39

Wrocław
Batka_2011
Ja myślę, że samemu coś z dzieckiem można posklejać, zrobić coś z niczego. Ale żeby zaraz kupować takie coś za pieniądze ? To chyba raczej nie smiling smiley Wolę coś takiego sama z dzieckiem zrobić smiling smiley

Jestem tego samego zdania!!! Połączenie przyjemnego z pożytecznym jest idealną formą spędzania czasu z dzieckiem, a jeśli ktoś nie ma pomysłów na takie handmade'owe zabawki może poszukać pomysłów w [link widoczny po zalogowaniu].
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5537, Posty: 1421813, Użytkownicy: 73440.
Ostatnio dołączył/a MateuszKo.

Statystyki tego forum
Wątki: 165, Posty: 2045.