Jakie prezenty na ROCZEK?

Wysłane przez jmijeczka 

elizaa (offline)

29-12-2013 22:05:02

Królik Polski
Rowerek

olkab (offline)

15-07-2014 11:03:53

Brzezowiec
Pamiątką na lata jest łańcuszek z wisiorkiem personalizowanym. Zawsze to odpowiedni prezent. Dodatkowo coś innego nowego. Możesz do odbicia np dloni dodac date ur i imie. Mojej corce z mezem kupilismy wlasnie taki wisiorek. Piekna pamiatka. Polecam Ci artess ja u nich to kupilam, bardzo sprawnie i milo sie to odbylo.

olkab (offline)

09-09-2014 18:01:30

Brzezowiec
Pamiątką na lata jest łańcuszek z wisiorkiem personalizowanym. Zawsze to odpowiedni prezent. Dodatkowo coś innego nowego. Możesz do odbicia np dloni dodac date ur i imie. Mojej corce z mezem kupilismy wlasnie taki wisiorek. Piekna pamiatka. Polecam Ci artess ja u nich to kupilam, bardzo sprawnie i milo sie to odbylo.winking smiley

olkab (offline)

15-09-2014 14:07:43

Brzezowiec
Pamiątką na lata jest łańcuszek z wisiorkiem personalizowanym. Zawsze to odpowiedni prezent. Dodatkowo coś innego nowego. Możesz do odbicia np dloni dodac date ur i imie. Mojej corce z mezem kupilismy wlasnie taki wisiorek. Piekna pamiatka. Polecam Ci artess ja u nich to kupilam, bardzo sprawnie i milo sie to odbylo.:e_wink:

Koala_Koala (offline)

17-09-2014 19:02:07

Warszawa
u nas bratanek byl tez zadowolony z motorka takiego trójkolowego

bubu23 (offline)

05-10-2014 21:43:57

Białystok
na roczek odpowiednie beda klocki, u nas drewniane sie spisaly maly ma 3 lata i dalej lubi sie nimi bawic, alo jakies zwierzatka np farma jakas z fishera sa bardzo fajne

izabiala (offline)

02-02-2015 12:57:51

Brzezowiec
Niech to będzie prezent na lata, taka piękna pamiątka. Sprawdź sobie produkty Artess. To na prawdę nietypowe pamiątki zostające na lata. Mi najbardziej przypadła do gustu ta personalizowana biżuteria!! Rewelacja! Polecam tego typu prezent/pamiątkę.

aneta_blueblood (offline)

21-04-2016 10:48:22

Najlepiej wybrać jakąś zabawkę edukacyjną. Kiedyś widziałam gdzieś takie książeczki podusie- mają miękkie strony jak poduszka smiling smiley
Bardzo ładne i pomysłowe zabawki są też w sklepie babybaam.com

dominika_kosztyn (offline)

08-07-2017 16:46:10

Kraków
moim zdaniem też ciekawe sprawdza się ubranko. możesz pochodzić po sieciówkach, mi się podobają na Psoty.com, wiesz jest trochę możliwości winking smiley

etie (offline)

12-12-2017 23:05:39

Warszawa
My mamy fajną zabawkę, która sprawdzi się na roczek oraz przez kilka kolejnych lat. Jest to Pies Detektyw od Chicco, który towarzyszy małemu dziecku podczas pierwszych spacerów, a troszkę starsze bawi się z nim w ciepło i zimno. Piesek ma wbudowany czujnik, który namierza zabawkową kość i sygnalizuje światłami czy dziecko szuka w dobrym miejscu. Piesek węszy, a gdy się zbliża do celu światła zmieniają się na pomarańczowe oraz gdy jest już bardzo blisko, radośnie szczeka i zapala się zielone światło. Bardzo fajna zabawka, godna polecenia.

kanda (offline)

09-03-2018 08:21:09

Częstochowa

Takie poduszki mają na Empik Foto. Myślę, że to będzie fajny pomysł i za normalne pieniądze. Chyba nie ma sensu wydawanie większej kwoty, bo po co?
Tutaj już macie coś, co na pewno będzie wykorzystywane, powinno się spodobać i nie będzie to prezent dany na siłę.

kremowa (offline)

14-03-2018 19:32:01

Kraków
dominika_kosztyn
moim zdaniem też ciekawe sprawdza się ubranko. możesz pochodzić po sieciówkach, mi się podobają na Psoty.com, wiesz jest trochę możliwości winking smiley

Ja sieciówki omijam przy kupowaniu prezentów bo jakość tych ubranek pozostawia wiele do życzenia. A Psoty znam, miałam kilka rzeczy od nich przy młodszym synku i były nie do zdarcia, świetny materiał

AnnaJoanna (offline)

15-06-2018 15:41:16

Warszawa
Hej,
Niedawno zadawałam sobie dokładnie to samo pytanie i to dwukrotnie. smiling smiley Kupowałam prezent na roczek mojej chrześnicy, a tydzień później prezent na pierwsze urodzinki synka mojej przyjaciółki. W obu przypadkach zdecydowałam się na klocki drewniane.

kanda (offline)

06-07-2018 08:32:49

Częstochowa
Na Empik Foto macie takie genialne poduszki ze zdjęciem.
Na tym etapie - prezent w sam raz. Przynajmniej na pewno zostanie wykorzystany.
A inne? Wszystko zależy od danego przypadku i sensownego dopasowania.
Każdemu może odpowiadać coś innego.

gosialove (offline)

29-08-2018 09:30:34

kouszki
U nas Zosia dostała m.in, sesję zdjęciową, pamiątki, które są biżuterią i pieniądze smiling smiley

Maruszka (offline)

08-01-2019 15:43:06

Jeziory
Pamiętam, że na roczki moich dzieci prosiłam, żeby nie przynosić żadnych prezentów. Mieliśmy wtedy malusieńkie mieszkanie i bałam się, że przy każdych odwiedzinach i okazji ktoś będzie nam coś przynosił tongue sticking out smiley Teraz bym powiedziała, że chciałabym żeby się zrzucili zaproszeni goście na basenowy karnet dla malucha, fajny pomysł

Jurek33 (offline)

27-02-2019 13:36:29

Poznań
Ja bym poszedł w zabawki edukacyjne albo interaktywne. W sumie podoba mi się też ten pomysł z zrzutką na karnet na basen.

bylasobiemama (offline)

15-03-2019 20:22:42

Zakawie
ja mojemu synkowi kupiłam mate do tanczenia winking smiley mowie wam, jaka frajda, super melodyjki, regulaca glosnosci, swiatelka, na prezent wedlug mnie nadaje sie idealnie, zreszta, same zobaczcie [link widoczny po zalogowaniu]

oppoichest (offline)

27-03-2019 15:57:25

Gdynia
Na roczek jest wiele pomysłów, można kupić książki - super jest seria Pucia - każdemu komu kupiłam był zachwycony i sam kupuje dalsze części tej serii, jeśli jest to dziewczynka można pokusić się o jakąś biżuterie na przyszłość, z ciuszków bym raczej zrezygnowała chyba, że jest to coś takiego naprawdę super wow, fajnym pomysłem są również takie rowerki biegowe, świetnie uczą równowagi dziecka i działają na jego motorykę. Dodatkowo można pokusić się o różnego rodzaju zabawki interaktywne, samochodziki sterowane za pomocą pilota, baseny z kulkami, [link widoczny po zalogowaniu], jakieś takie skoczki dla niemowląt (w kształcie osła, hipopotama - super frajda). Jeśli maluch lubi się kąpać to również jest wiele możliwości w wyborze zabawek do kąpieli, a jeśli nie lubi to może dzięki takim zabawkom kąpiel stanie się przyjemnościom, a nie męczarnią. winking smiley
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4943, Posty: 1203092, Użytkownicy: 72107.
Ostatnio dołączył/a Andzia91.

Statystyki tego forum
Wątki: 134, Posty: 1911.