Nastolatek a ksiazka

Wysłane przez Madziulek11 

Madziulek11 (offline)

20-02-2018 18:21:36

Warszawa
Dziewczyny, co czytaja wasze nastoletnie dzieci? Mozecie podsunac nam jakies ciekawe pozycje? Ksiazki przygodowe, fantasy, cos w tym kierunku...

fencia89 (offline)

23-02-2018 15:50:54

Gdańsk
Moja nastoletnia siostra czyta tylko książki o jeździe na wrotkach i jakiejś Soy Lunie czy jakoś tak grinning smiley

Madziulek11 (offline)

25-02-2018 00:08:50

Warszawa
Fanka wroteksmiling smiley u nas wszystko idzie w kierunku fantastyki. Hobbit juz zaliczony,Harry Potter tez... dlatego szukamjakis innych inspiracji...

TeczowaMama (offline)

03-03-2018 19:11:36

Lubartów
W fantastyce jest w czym wybierać. Jest przeogromny świat Świat Dysku Terry Pratchett. To również klasyk.

Są również przeróżne nowości, jest w czym wybierać. Jakiś dokładnie przedział fantastyki Cię interesuje?

Madziulek11 (offline)

03-03-2018 20:58:38

Warszawa
Nie wiem, zaskoczylas mnie. Nie znam sie na tym gatunku. Wazne, zeby byla akcjasmiling smiley i jakas ciekawa
kraina. Cos nie duzego, zeby w miare szybko mogl przeczytacsmiling smiley

fencia89 (offline)

06-03-2018 12:50:28

Gdańsk
To może Tajemne miasto, Carina Rozenfeld? Albo Gniew i świt, Renee Ahdieh. A Opowieści z Narni przerobiliście?

TeczowaMama (offline)

07-03-2018 08:53:13

Lubartów
Opowieści z Narii klasyka - obowiązkowa pozycja dla każdego, tyle że trzeba się przygotować na długa serię. Pozostałych propozycji Fenci nie znam smiling smiley

Ja z w miarę krótkich pozycji mogę zaproponować Gdzie niebo mieni się czerwienią. To co prawda nowa książka i jeszcze nie klasyka, ale kupiłam ją mojej córce i przypadła jej bardzo do gustu. Zresztą sama ją czytałam i mogę powiedzieć, że jest świetna. Nadaje się i dla nastolatków i dla rodziców, no oczywiście o ile lubi się fantastykę. Na pokrótce historia jest o 17 letniej dziewczynie Ossie, która generalnie ratuje swój świat przed zagładą, a przy tym musi sobie radzić z przeciwnościami losu - idealna książka na nastolatki smiling smiley Najbardziej przypadła mi do gustu sama fabuła i język, taki trochę Harry Potter, no i fantastyczne postacie jak Bogini czy potwory Or. Lubie takie klimaty ja sama smiling smiley

Madziulek11 (offline)

07-03-2018 21:12:53

Warszawa
haha, w weekend kupilam te ksiazkesmiling smiley szczerze przyznam, ze kierowalam sie recenzjami, sa bardzo dobre. Mlody dopiero zaczal czytac. Ja tez wieczprami podczytuje i jestem zaskoczona, bo mysalalm, ze to nie jest gatunek dla mnie. Przede wszystkim jestem zaskoczona jezykiem jakiego autorka uzywa, myslalm, ze to bedzie infantylna ksiazeczka dla mlodziezy o potworach, dziwnych zjawiskach, a ksiazka mnie wciagnela. Nie tylko fabula jest ciekawa, ale autorka bardzo ciekawie i z glowa zbudowala postacie. Nie latwe relacje glownej bohaterki i jej rodziny, jej odwaga i troska o innych, gdy calej wiosce zagraza niebezpieczenstwo to majsterszyk. Przemyca tu barzdo wazne wartosci, ale jakby nie chcacy, nie nachalnie...

TeczowaMama (offline)

14-03-2018 11:30:27

Lubartów
Nie wiem jak Ty, ale dla nie pozostaje niedosyt jeśli chodzi o wątki bohaterów. Mogłyby być trochę bardziej rozbudowane. Może będzie kolejna część po prostu, sama nie wiem czy zakończenie daje taką możliwość.

Madziulek11 (offline)

14-03-2018 19:13:05

Warszawa
Czy ja wiem, ja takiego nie dosytu nie czuje. Ale z checia druga czesc bym przeczytalasmiling smiley
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4912, Posty: 1140322, Użytkownicy: 70967.
Ostatnio dołączył/a martynap14.

Statystyki tego forum
Wątki: 134, Posty: 1895.