Mikołajki, gwiazdka...

Wysłane przez weronika_krol85 

weronika_krol85 (offline)

25-11-2016 17:00:56

Jak spędzacie z dziećmi dzień Mikołaja i Gwiazdkę? Czy jest to normalny dzień w którym dzieci tylko otrzymują prezenty? Wychodzicie gdzieś z dziećmi? Chciałabym jakoś ciekawie zorganizować dzieciom ten dzień (dzieci w wieku 3 i 5 lat). Kupiłam już im prezenty oraz zamówiłam list od Św Mikołaja na Elfi [link widoczny po zalogowaniu] mam nadzieję, że się ucieszą.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-25 17:01 przez weronika_krol85.

pbocian7 (offline)

28-11-2016 13:21:10

Poznań
witam,

mikołajki, to nic specjalnego.. Gwiazdka, jeśli jest taka możliwość, to wychodzimy i szukamy pierwszej gwiazdki, a po wieczerzy wigilijnej spotykamy się z resztą rodziny pozdrawiam

mamusia111 (offline)

30-11-2016 09:49:21

Książęcy Las
Zawsze obchodzimy Mikołajki normalnie, ale w tym roku planujemy jeszcze pojechać na Jarmark Bożonarodzeniowy do Wrocławia smiling smiley Najpierw czekoladki i drobne prezenciki w skarpetach, powieszonych na kominku (młodszej kupiłam świetną, grającą Trzepaczkę z Chicco, która była w super cenie w Biedronce-polecam, a starszej - też z Biedronki talerzyk z kubeczkiem z Krainy Lodu). A potem wycieczka - moim zdaniem każde dziecko będzie zadowolone smiling smiley

Natka89 (offline)

06-12-2016 11:43:25

Ja dziś z moim urwisem będe cały dzień się bawiła w domu ponieważ jest chory. Na mikołajki dostał nową grę. kupiłam mu na electro.pl fajną planszówkę i na tym się dziś skupimy winking smiley

agamemnonka (offline)

13-12-2016 00:14:52

Działki
Dla dziecka w wieku 5-9 lat idealnym prezentem będzie gra edukacyjna z serii Akademia Umysłu JUNIOR ([link widoczny po zalogowaniu]). Są to programy rozwijające pamięć i koncentrację oraz wspomagające edukację wczesnoszkolną. Moduł językowy umożliwia zmianę języka na język angielski w dowolnej chwili. Dzięki temu, że w angielskiej wersji językowej znajdują się treści znane już dzieciom w języku polskim, mają one możliwość szybko i łatwo nauczyć się ich znaczenia w nowym języku. Gry zawierają wiele elementów edukacyjnych, dostarczających wiedzy o otaczającym świecie, np. poznawanie gatunków zbóż, kwiatów, drzew, zwierząt, tradycji świątecznych, miast Polski, flag państw czy zasad sortowania odpadów. Dzięki temu dziecko poszerzy wiedzę z zakresu przyrody, geografii czy matematyki. Więcej informacji na temat gier można znaleźć tutaj: [link widoczny po zalogowaniu].
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4482, Posty: 1122152, Użytkownicy: 69465.
Ostatnio dołączył/a rozyczka95.

Statystyki tego forum
Wątki: 133, Posty: 1902.