Jakie sanki?

Wysłane przez erka 

erka (offline)

17-11-2009 20:00:34

International
Nie wiem czy w dobrym miejscu zakładam ten wątek, ale nie mam pojęcia gdzie indziej mogłabym go umieścić. Otóż mam bardzo aktualne pytanie. Ponieważ zima zbliża się wielkimi krokami a my jeszcze nie nabyliśmy sanek, chciałabym zapytać jakie proponujecie? Drewniane czy metalowe?? Które są lepsze i dlaczego? Może macie jakieś sprawdzonesmiling smiley

...

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-17 20:19 przez erka.

laska (offline)

18-11-2009 22:09:40

pomorze
erka my na razie nie mamy sanek. Dostałam od cioci dla Ksawka 2 jabłuszka plastikowe do zjeżdżania, poza tym mamy takie plastikowe sanki, kurcze nie pamiętam jak to się nazywa (płozo-sanki czy coś tam, nieważne). Ale chcemy kupić też sanki dla dzieci i myślimy o drewnianych. Bo mąż mnie przekonuje, że są lżejsze od metalowych, a i tak mają podbicie metalowe. A poza tym jak dziecko się wywróci i np. dostanie tymi sankami, to drewnianymi mniej boli.

ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

erka (offline)

18-11-2009 22:14:43

International
Właśnie tak myślałam, dzięki Laska

...

Sympatyczna (offline)

18-11-2009 23:33:43

tak, drewnianymi mniej boli, faktycznie winking smiley

Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

jmijeczka (offline)

19-11-2009 19:55:02

Wlkp
Hhihi zgadza sie z drewnianych mniej boli.. ja sie jeszcze nad sankami nie zastanawialam.. aczkolwiek ogladalam juz kilka roznych, do pchania, z pasami, z cudami.. ale poczekam na snieg.. jak sie raczy pojawic pojde do sklepu i cos tam kupie.. grinning smiley

erka (offline)

19-11-2009 22:21:54

International
No właśnie nam szwagierka zaproponowała sanki dla KLusek na Mikołajasmiling smiley Ale obejrzałam rózne zbajerowane na allegro i zdecydowałam się na zwykłe drewniane i do tego osobno dokupiony na innej aukcji śpiworek (od środla polarowy a z zewnątrz taki a'la ortalionowy... nie wiem co to za materiał, ale wyglada na nieprzemakalnygrinning smiley)

...

iwona1974 (offline)

19-11-2009 23:13:32

gdansk
ja pierwsze sanki dla syna to mialam drewniane ,maz zrobil oparcie i bylo supersmiling smiley
potem kupilismy narto sanki,
w tej chwili niestety nie mam juz drewnianych sanek tylko 4 pary narto sanek w tym jedne plastikowe
u nas ze sniegiem zawsze kiepsko co roku

erka (offline)

20-11-2009 19:49:37

International
Nartosanki sa super, ale moje Kluseczki jeszcze na to za małesmiling smiley

...

ptysiowa_mama (offline)

23-11-2009 12:51:38

Warszawa
ja się wybieram po drewniane sanki z oparciem winking smiley i nie będę czekać na śnieg, bo jak się pojawi to sanek nie będzie. A na takich sankach dziecko może śmigać jeszcze za rok. Potem pewnie będzie po prostu plastikowe jabłuszko pod pupę. Co mi zawsze przypomina, że koło mojej podstawówki była duża górka, a nawet dwie - i przed szkołą (chodziłam w 1-3 klasie na popołudniową zmianę) śmigaliśmy na pokrywach od śmietników młody kozak

iwona1974 (offline)

07-12-2009 23:33:20

gdansk
jabluszka sa extra wiecej frajdysmiling smileytylko rzeczywiscie dziecko musi byc wieksze,moj syn w zeszlym roku juz smigal na jabluszku a mial 2 latasmiling smiley

erka (offline)

09-12-2009 15:06:06

International
Dziewczynki dostały drewniane sanki z oparciem i takim siedziskiem z kolorowej plecionkismiling smiley

...

kacha262 (offline)

20-01-2010 22:30:50

Warszawa
Polecam drewniane sanki z oparciem, są bardzo lekkie i wygodne, mój syn bardzo lubił na nich jeździć lub ciągać na nich znalezione na spacerach skarby, ale niestety kilka dni temu skradziono nam je z klatkismutny Eryk na każdym spacerze ich teraz szukapłaczące dziecko

erka (offline)

22-01-2010 23:27:13

International
Ojej, mpoje właśnie leżą pod drzwiami na klatce, chyba zaraz je wniosę do domusmiling smiley Włąsnie takie drewniane mamy z oparciem, tylko ziedzisko takie parciane a nie drewniane. Również polecam.

...

mamajulii (offline)

28-01-2010 14:17:53

Metalowe tez są fajne ,ważne żeby były z oparciem,wygodna jest rączka do pchania.
śpiworek mamy taki od wózka,wewnątrz z owczą wełna a z wierzchu ortalion -tez super
nadaję się do sanek.Myślę że jak dziecko jest większe to na zjeżdzanie z górek
najlepiej nadaje się i tak takie jabłuszko a nie sanki-po prostu jest bezpieczniejsze
od sanek.

itka (offline)

01-03-2010 13:12:19

Witam

my mamy sanki metalowe z oparciem. Tez takie w dziecinstwie mialam i przetrzymaly wszystko. Wiec Bartusiowi tez takie kupilismy. Uzywamy spiworek z wozka i maly ma tam cieplutko. Nie sa drogie i bardzo ciezkie.

KsiazkiDlaDzieci (offline)

24-03-2010 10:17:13

Metalowe sa bezpieczne,ale drewniane z oparciem też są bardzo wygodne,my własnie takie mamy i jesteśmy zadowoleni. Pewnie posłużą jeszcze przez kilka następnych zim.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-24 10:17 przez KsiazkiDlaDzieci.

brukselka (offline)

29-12-2010 10:36:21

Ja jestem najbardziej przekonana do drewnianych sanek. Najbardziej przekonuje mnie rozwiązanie, żeby kupić sanki drewniane z metalowym oparciem. Zobacz sobie jakie mają na kamai.pl, bo tam jest dużo rodzajów, m.in. takie o jakich wspomniałam. Nie napisałaś ile Twoje dziecko ma lat, ale jeśli nie jest już takie bardzo małe to takie sanki są moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem.

Fotelik24 (offline)

18-01-2011 13:59:30

Mam bardzo podobne zdane na ten temat jak użytkownicy powyżej. Uważam,ze najlepsze są drewniane sanki z drewnianym oparciem. Metalowych nigdy nie mieliśmy,ale ze stabilnością nie ma problemu. Są wygodne i bezpieczne. Kupowaliśmy oczywiście w sklepie internetowym.

efelinkaaa (offline)

26-03-2011 22:50:13

itka
Witam

my mamy sanki metalowe z oparciem. Tez takie w dziecinstwie mialam i przetrzymaly wszystko. Wiec Bartusiowi tez takie kupilismy. Uzywamy spiworek z wozka i maly ma tam cieplutko. Nie sa drogie i bardzo ciezkie.

my równiez mamy metalowe z oparciem i pchaczem (świetna rzecz! Szczególnie dla malucha, który lubi od czasu do czasu próbować uciec winking smiley Jak widzę Go z przodu jakoś pewniej się czuję...)

Napisze tak: jestem bardzo zadowolona, chociaż sanki zaczęły rdzewieć.. Z płoz zeszła farba i wszędzie zostawiały brązowy osad.. Co roku - po sezonie - musimy malować sanki nową p/o rdzy.. To pewnie tez problem przy sankach drewnianych, bo mają takie metalowe wstawki chyba, tak?

marrina (offline)

16-03-2012 11:28:41

A czy ktoras z Was miala podwojne sanki ? Bo ja wlasnie na takie poluje dla moich dzieciaczkow

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5100, Posty: 1259921, Użytkownicy: 72548.
Ostatnio dołączył/a pszczolkam93.

Statystyki tego forum
Wątki: 139, Posty: 1934.