Prezenty świąteczne

Wysłane przez Marzena26 

Marzena26 (offline)

08-11-2016 13:10:54

Szczecin
Znowu zbliżają się Święta i czas prezentów. Mam 3-letniego synka i mnóstwo dzieci w rodzinie. Niedługo także Mikołajki i ja dla swojego synka zamówiłam w tym roku zamówiłam video wiadomość od Mikołaja na tej stronie [link widoczny po zalogowaniu]. Taka video wiadomość to prawdziwa frajda dla dziecka. Mikołaj zwraca się bezpośrednio do niego więc napewno będzie zachwycony.

mamusia111 (offline)

30-11-2016 09:57:27

Książęcy Las
W zeszłym roku koleżanki 5-cio latek "dostał" ten list do Mikołaja - mega mu się podobało i był zszokowany smiling smiley Także myślę, że to fajna sprawa, ale jako prezent - chyba za mało, bo dzieci lubią też coś namacalnego winking smiley Też mam w domu 3-latkę i w tym roku dostanie na pewno kolejną lalkę-tym razem chłopca, bo o tym bardzo marzy i nawet w liście do Mikołaja narysowała 3 lalki grinning smiley A oprócz tego samochód sterowany - wybrałam ślicznego Fiata 500 z Chicco smiling smiley Ma zdalną kierownicę w kształcie takiej, jak prawdziwa, wydaje dźwięki - już się nie mogę doczekać, żeby przetestować, bo jako dziecko uwielbiałam auta na pilota grinning smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5290, Posty: 1334041, Użytkownicy: 73141.
Ostatnio dołączył/a Marti96.

Statystyki tego forum
Wątki: 147, Posty: 1985.