Wyjazd - nie za wcześnie?

Wysłane przez haniamilecka 

haniamilecka (offline)

30-05-2016 19:48:30

Legnica
Dzień dobry,
jestem mamą pięciolatka. Chciałabym zabrać go na dłuższe wczasy - czy to nie za wcześnie? Dotąd zawsze spędzał czas z dziadkami u nas w Legnicy smiling smiley Jeśli to nie za wcześnie, czy są jakieś miejsca, które polecacie? Jakieś parki tematyczne? Może aquapark, chatka w lesie...? Nie mam pomysłów.

ramoska (offline)

30-05-2016 20:25:19

Małomice
Wiesz, wydaje mi się, że nie jest za wcześnie. Nie martw się, wszystko będzie okej smiling smiley Istnieje nawet szansa, że dzieciak nie będzie marudził, bo pochłonie go nowe przeżycie (i nastanie cudowna cisza... <rozmarzona>winking smiley
Ja mieszkam niedaleko Ciebie (Lubin) i z miejsc wartych odwiedzenia proponuję Kulturinsel w Niemczech zaraz za Zgorzelcem. Fajny park rozrywki, te polskie są przereklamowane.

haniamilecka (offline)

30-05-2016 20:39:06

Legnica
Kochanienka, dziękuję za odpowiedź :*
Powiedz mi coś więcej o tym parku - dlaczego warto? Jak ceny? Czy brak znajomości niemieckiego nie przeszkodzi?

ramoska (offline)

30-05-2016 20:48:15

Małomice
Oj tam oj tam winking smiley

Zobacz ich stronę - jest po polsku. Z resztą mówią tam po naszemu, bo sa mocno nastawieni na klientów z PL. A warto bo generalnie cały dzionek dzieciaczki są zajęte - organizują tam zabawy, bajki, zawody... wieczorem ogniska, a nocleg w domu na drzewie smiling smiley

reniakrajewska (offline)

08-06-2016 20:36:10

Tyniec Legnicki
Haha mój czteroletni synuś jedzie ze mną w tym roku właśnie do tego parku Kulturinsel winking smiley To wcale nie za wcześnie! Najwyższy czas dać dziecku miłe wspomnienia smiling smiley To nie kosztuje wiele, w tym roku tam mają promocję dla Polski <3

pablo32 (offline)

22-08-2016 17:10:12

Też mi się wydaje ok. Pytanie czy wy dacie radę tongue sticking out smiley

Bieganie boli. Lepiej zaakceptuj to na początku, bo w przeciwnym razie nigdzie nie dotrzesz.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4509, Posty: 1122331, Użytkownicy: 69736.
Ostatnio dołączył/a Kasia1133.

Statystyki tego forum
Wątki: 132, Posty: 1894.