Wózek wielofunkcyjny

Wysłane przez izabellamazurek 

monin84 (offline)

14-03-2015 23:38:59

Rosłońce
to polecam sprawdź ofertę Maxi Cosi powinieneś móc tam znaleźć coś dla siebie smiling smiley mają taką bogatą ofertę jeśli chodzi o każdy rodzaj wózków, że na pewno Cię to mile zaskoczy smiling smiley

Klaraa (offline)

03-09-2015 11:55:37

Różyce
Fajne wózeczki wilofunkcyjne oglądał ostatnio w jakies damskiej gazetce, to było bodajże Maxi Cosi. Fajnie wyglądały i chyba przejde się zobaczyć je na żywo smiling smiley

titka (offline)

01-06-2016 18:18:49

Rędziny
Dziewczyny co sądzicie na temat wózka anex sport 3w1? Miała któraś?

titka

mamas (offline)

04-08-2017 16:53:15

Józefów
Mi wózek 2w1 wystarczył w zupełności, mam Amelis Hugo, to też polski producent i mogę powiedzieć że robią naprawdę śliczne wózeczki, a poza tym są bardzo funkcjonalne, mają podwójną amortyzację na które mi zależało bardzo i regulowaną rączkę, jestem niska więc nie wszystkie wózki wygodne mi się prowadzi a ten jest idealny.

Marlenna (offline)

19-09-2017 12:09:16

Warszawa
posiadam wózek anex sport ale kupiliśmy wersje 2w1 plus fotel z półki bezpieczny na dodatek montowany na bazie. Wózek polecam bo naprawdę sprawuje się bezproblemowo, jeździ płynnie, dobrze podjeżdża pod krawężniki a gondola chyba wygodna bo mój synuś uwielbia w niej spać.

Koala_Koala (offline)

13-06-2018 18:36:12

Warszawa
też mam wielofunkcyjny, zakupiony dopiero, co ale okazł się byc najlepszy, anex baby cross, dokladnie, pompowane kola ma co jest dla mnie bardzo wazne, mocny solidny stelaż, a mimo to nie wazy jakos wielce duzo, no i sklada sie raz dwa

Kornelkaa (offline)

18-06-2018 21:09:00

Warszawa
Koala_Koala
też mam wielofunkcyjny, zakupiony dopiero, co ale okazł się byc najlepszy, anex baby cross, dokladnie, pompowane kola ma co jest dla mnie bardzo wazne, mocny solidny stelaż, a mimo to nie wazy jakos wielce duzo, no i sklada sie raz dwa

Też jestem posiadaczką wózka Anex Baby, tyle że model Sport i jak do tej pory uważam, ze to był świetny wybór. Wózek 3w1 jest bardzo funkcjonalny, porządnie wykonany, ale pomimo to ma lekki stelaż, dzięki czemu bardzo wygdnie się go prowadzismiling smileyBez problemu można go po złożeniu zmieścić do bagażnikasmiling smiley O wersji Cross też słyszę wiele dobrych opinii

Koala_Koala (offline)

31-07-2018 17:38:40

Warszawa
no nam cross najbardziej podpasował po radach od pana ze sklepu z wozkamismiling smiley

Olkka (offline)

06-08-2018 10:32:58

Ścieżki
Wózek wielofunkcyjny to fajna sprawa. Sama mam taki z anexa i jestem z niego zadowolona. Wygodny dla mnie i dla dziecka, bezpieczny, łatwy w obsłudze i dobrze się prowadzi. Jednym słowem udany zakup!smiling smiley

Amela22 (offline)

14-07-2019 19:25:01

Ścieżki
Też mam wózek z anexawinking smiley Bardzo wygodny i solidny. Już od samego początku mi się spodobał a po przetestowaniu wiedziałam, że to jest to czego szukamwinking smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5591, Posty: 1392515, Użytkownicy: 73523.
Ostatnio dołączył/a Dudzka17.

Statystyki tego forum
Wątki: 103, Posty: 4058.