Pediatra

Wysłane przez katarzynabracka 

katarzynabracka (offline)

17-02-2009 12:12:09

Poszukiwanie pediatry dla swojego dziecka można zacząć od najbliższej przychodni. Tym bardziej, że to, jak daleko mamy do lekarza, ma znaczenie. Ja akurat w najbliższym gminnym ośrodku zdrowia trafiłam na lekarkę, która odpowiada na wszystkie telefony, wyjaśnia wszystkie wątpliwości, a nawet dzwoni po moim dłuższym niż kilka tygodni milczeniu i pyta – „jak nasz mały Aleksander?”

czytaj więcej

toja51 (offline)

05-05-2009 16:01:52

Kraków
Szczegolnie, gdy od urodznia sa jakies zdrowotne klopoty, dobry pediatra jest wart wszystkie pieniadze

ninka_ (offline)

09-07-2012 23:20:47

Warszawa
tak zgadzam się, dobry pediatra to podstawa! ja polecam dr Feleszko, jest po prostu genialny ma świetny kontakt z małymi pacjentami, maluchy go po prostu uwielbiają! przy tym bardzo inteligentny, szybko reaguje i przede wszystkim skutecznie! polecam

wojtaszek (offline)

08-12-2014 16:56:53

Tarnów
Ja wybrałam pediatrę który przyjmuje nie daleko od mojego domu. Niestety okazało się że nie był to najlepszy wybór. Mój synek miał prawie 3.5 miesiąca i nie dźwigał główki, miał asymetrię. Zaniepokojona pytałam pediatrę o te nieprawidłowości a ona powiedziała że mój syn jest leniem i trzeba mu dać więcej czasu. Asymetrii nie stwierdziła. Dobrze że przeczytałam artykuł na e bobas o wzmożonym napięciu mięśniowym i dzięki temu drążyłam temat u innego lekarza. Okazało się że mój synek na wzmozone napięcie , asymetrię ułożeniową i wymaga szybkiej rehabilitacji. Ponadto inny pediatra skierował nas do neurologa - czekamy na wizytę. Mam żal do pediatry w moim ośrodku zdrowia że zbagatelizowała problemy synka i cieszę sie zarazem że mogłam w porę zacząć rehabilitację dzięki wiedzy jaką tu otrzymałam. Dziękuję.

moniaijulka (offline)

08-01-2015 02:31:27

Nowe
wojtaszek w Polsce ciężko o dobrego pediatre który się zainteresuje dzieckiem ale jestem w szoku co ta pediatra powiedziała o twoim synku. Leniem to jest ona bo nie chce jej się zainteresować małym pacjentem.

Nasz pediatra nie myje rąk podchodząc do dziecka, muszę mu zwrócić uwagę na następnej wizycie. Ciemiączka też nie badał, nawet na nie nie spojrzał, byle jak osłuchuje dziecko, zbywa rodzica, nawet jak mu pokazałam krostki na buzi córki to stwierdził że ją przegrzewam bo to są potówki, a to nie były potówki tylko trądzik niemowlęcy! Baran nie lekarz! Tylko że do innego mamy 30 km, za daleko żeby jeździć

mikaa997 (offline)

02-02-2015 19:58:46

Wrocław
Ja z doświadczenia nauczyłam się upominać o przebadanie uszu. Wielu pediatrów nie zagłąda rutynowo do uszka dziecka. Ja kiedyś poszłam do pediatry z wysypką i ten podczas badania zajrzał do uszka i całe szczęście bo okazało się że Maluch ma ostre zapalenie ucha a nie było żadnych objawów.

karolina7 (offline)

16-02-2015 15:25:51

Leszno
Naprawdę ciężko z dobrym, doświadczonym pediatrą.. Co lekarz to inne zdanie ma.. Najczęściej chodzimy na prywatnie do lekarza który mnie za młodu przyjmował.. Byłam u niego już 3 razy z synkiem i jak widzę jego podejście do malca to mnie zadziwia, ponieważ karze rozebrać go do pampka całe ciałko obejrzy, brzuszek zbada itd zada kilka ważnych pytań.. I to właśnie on zmienił nam mleko, bo mały nie tolerwował nam poprzedniego mleczka. A rodzinny zapisał nam BioGaje i niby miało mu to pomóc..

30.08.2014
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5055, Posty: 1236228, Użytkownicy: 72401.
Ostatnio dołączył/a Klaudia15.

Statystyki tego forum
Wątki: 101, Posty: 6648.