Prawa karmiącej pracownicy

Wysłane przez izabellamazurek 

izabellamazurek (offline)

17-02-2009 11:27:07

Niektórym się wydaje, że dziecko samo zrezygnuje z mleka mamy, jeśli mama będzie dłuższy czas poza domem. Nie ma co jednak liczyć na inicjatywę ze strony dziecka.

czytaj więcej

toja51 (offline)

05-05-2009 16:03:24

Kraków
Prawa prawami, ale jak je egzekwowac, zeby nie narazic sie szefom? Najbardziej nie lubia, jak sie im mowi, ze sie ma do czegos "prawo"

duck (offline)

10-03-2013 18:22:43

pracuję na stacji benzynowej i nie mam żadnej przerwy. Pracuję po 12 godzin i mleko odciągam w biegu. MAm też zmiany nocne i gdzie tu prawa kobiety kariącej? Gdybym się nie zgodziła na te warunki to bym została zwolniona.

monika86 (offline)

09-11-2014 21:38:29

Kutno
Niedawno wróciłam do pracy po urlopie macierzyńskim, nadal karmię piersią mojego Malucha, ale nie korzystam z tego, że mogę wyjść wcześniej do domu. Boję się, że to nie spodobałoby się mojemu pracodawcy i mogłabym stracić pracę.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-09 21:38 przez monika86.

wojtaszek (offline)

12-01-2015 20:47:53

Tarnów
Niestety to trochę martwe prawo ponieważ nie znam żadnej kobiety której szef pozwoliłby na takie długie przerwy. Nawet jezeli mogą mieć krótką przerwę to odciągają pokarm w toalecie ponieważ w zakładach pracy nie ma do tego przystosowanych miejsc. Mój szef na pewno nie zgodziłby się na takie przerwy ponieważ musiałby kogoś na moje miejsce na ten czas zatrudnić, przenieśc i pewnie po tygodniu już bym usłyszała że w pracy jestem przede wszystkim pracownikiem a jesli mi coś nie odpowiada to .....

donnavito (offline)

13-01-2015 12:07:24

Iława
W wielu zakladach prawo istnieje tylko na papierze, z drugiej strony jeśli ekspedientka sam jest w sklepie, jak ma go zamknąc w srodku dnia?Troche to trudne.

gosiunia89 (offline)

28-03-2015 11:26:23

Rzeczyca
Z tego co wiem koleżanka miała godzinę na nakarmienie dziecka ale Ona w godzinę to jeździła do domu.Ktoś kto mieszka bardzo blisko swojej pracy to jeszcze jeszcze i to też zależy od pracodawcy i pracy jaką się wykonuje.

wojtaszek (offline)

28-03-2015 20:50:23

Tarnów
Gosiunia mój szef chciał abym po 2 miesiącach od porodu wróciła do pracy przynajmniej na jakąś część etatu, ale ponieważ musiałabym synka oddać do żłobka- a tego nie chciałam, miałabym problem właśnie z karmieniem więc odmówiłam mu. Co z tego że MOŻE dałby mi dodatkowo 15 - 20 min przerwy na odciągnięcie pokarmu jeżeli musiałabym to robić w toalecie a uważam że to nie jest komfortowe ani higieniczne.

essexa (offline)

06-06-2015 20:03:51

Jak widać matki karmiące to wyjątkowo niewygodni pracownicy, nic dziwnego, że pracodawcy za nimi nie przepadają...
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5443, Posty: 1400411, Użytkownicy: 73379.
Ostatnio dołączył/a Mijomo.

Statystyki tego forum
Wątki: 103, Posty: 22728.