Becik czy rożek

Wysłane przez katarzynabracka 

katarzynabracka (offline)

17-02-2009 11:19:23

Era becików już chyba za nami. Można co prawda polecić jeszcze tę „poduszkę” wypchaną pierzem na zimowy spacer, jednak pod warunkiem, że dziecko nie ma obciążeń alergicznych i mamy pewność, że pierze je nie uczuli. Ja dostałam becik w prezencie od teściowej, która zapewne nie wyobrażała sobie wychowania dziecka bez becika. A ponieważ moja pierwsza córka przyszła na świat zimą, więc żeby nie urazić teściowej, becik wykorzystałam na spacery.

czytaj więcej

toja51 (offline)

08-04-2009 00:34:31

Kraków
Ja nie mialam wyboru,, byl becik. Ale dziewczyny, mimo to moi chlopcy wyrosli na zdrowych, inteligentnych, fajnych doroslych chlopakow!

Pinezka (offline)

08-04-2009 13:07:44

Radom
My miałyśmy rożek, używany był do 5miesiąca, świetnie sprawdza się zimą. Teraz używamy śpiwora

[link widoczny po zalogowaniu]

jmijeczka (offline)

12-04-2009 09:00:29

Wlkp
My uzywalysmy rozka do 3 meisiaca. Bylo spoko.

Asia (offline)

17-04-2009 21:58:11

Łódź
Córcia miała cudny rożek, tóry świetnie się sprawował przez jakieś 4 miesięce. Synek zaś, uznał rożek od samego początku za zbędę ograniczenie możliwości manewru kończynami- w efekcie użyty byl dosłownie kilka razy. Wszystko zależy od upodoban. Tylko jak w nie celnie trafić?winking smiley

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

ptysiowa_mama (offline)

17-04-2009 22:19:46

Warszawa
metodą prób i błędów, hihi winking smiley u nas rożek królował przez cztery miesiące, potem przyszedł czas na śpiworek (cienki) - był w użyciu do 10-11 miesiąca

ryba1548 (offline)

25-04-2009 15:46:32

B.
u nas rozek byl uzywany przez pierwszy miesiac,a potem i nadal tak jest jako walek zeby maly sie nie przkrecal tylko spal na boku

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-04-25 15:46 przez ryba1548.

zebrrra (offline)

27-07-2009 20:32:26

Nam się bardzo przydał rożek. Mała spała w nim przez ponad 2 miesiące. Później służył jako kocyk, na którym mała leżała, a teraz...nasz rożek lezy sobie w szafie, bo za mały na cokolwiek. Mała śpi (tzn. teraz nie, bo gorąco) w śpiworku.

Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.

— Alighieri Dante

izka31 (offline)

17-08-2009 12:03:39

Łódź
My używaliśmy rożka głównie do karmienia, bo było sztywniej trzymać Szymka. No i ogólnie używaliśmy około miesiąca... a potem ograniczał ruchy Młodego więc służył przez jakiś czas jako kołderka...teraz leży sobie bezużytecznie w szafcesmiling smiley

Każdy poranek daje szansę, żeby wieczorem powiedzieć, że to był udany dzień...

JoannaP (offline)

18-12-2009 21:19:19

Bielsko-Biała
Myślę że ten artykuł powinna poczytać moja babcia, bo moje stwierdzenie, że beciki są już nie modne ją nie przekonuje i uparcie chce kupić becik dla prawnuka...twierdzi,że rożki są zaciasne dla dziecka...wg.niej musi być piekny biały becik z koronkami...masakraprzewracjący oczami

pozdrawiam Joanna Pająk
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5064, Posty: 1243855, Użytkownicy: 72438.
Ostatnio dołączył/a Klaudynx.

Statystyki tego forum
Wątki: 101, Posty: 7347.