nie moge znalezc watku

Wysłane przez malgorzatap 

malgorzatap (offline)

17-02-2010 09:06:01

Hjørring
kiedys byl watek o wozkach - teraz nie wiem gdzie sie on znajduje,prosze o pomoc

[link widoczny po zalogowaniu]

Życie nie powinno być podróżą do grobu. Człowiek do kresu życia powinien się dotoczyć z kieliszkiem Chardonnay w jednej ręce, tabliczką czekolady w drugiej, narąbany w trzy dupy, krzycząc... "ALE TO BYŁA JAZDA..."

MAMA (offline)

17-02-2010 18:14:18

Warszawa
Wózki

o to chodzilo?

malgorzatap (offline)

18-02-2010 09:09:21

Hjørring
MAMA dzieki! Przeszukalam wiele watkow,nie wpadlam na to,ze jest w ciazowymgrinning smiley

Życie nie powinno być podróżą do grobu. Człowiek do kresu życia powinien się dotoczyć z kieliszkiem Chardonnay w jednej ręce, tabliczką czekolady w drugiej, narąbany w trzy dupy, krzycząc... "ALE TO BYŁA JAZDA..."

MAMA (offline)

23-02-2010 12:12:54

Warszawa
nio, wózki raczej ciężarówki kupują winking smiley w każdym razie te pierwsze wózeczki winking smiley

kkarollinaa (offline)

23-02-2010 14:31:26

wejherowo
Witam, ja również mam pytanko. Chodzi mi o "porady eksperta", niedawno zadałam pytanko "ekspertowi" i nie wiem teraz, czy ukarze się ono w opiniach (o ile w ogóle się ukarze) czy gdzies indziej.. Czy otrzymam jakas informację, że na moje pytanko została udzielona odpowiedz.. Proszę o informacjeę.. Pozdrawiam :-)

"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem." K.Hadley

MAMA (offline)

30-03-2010 17:52:49

Warszawa
Pytanie zostało przekazane do eksperta, po świętach powinna być odpowiedź (dwa dni temu na portalu pokazała się pierwsza partia odpowiedzi)

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4821, Posty: 1172648, Użytkownicy: 71541.
Ostatnio dołączył/a Aniolek18.

Statystyki tego forum
Wątki: 45, Posty: 637.