REGULAMIN FORUM. FORA PRYWATNE!

Wysłane przez MAMA 

MAMA (offline)

03-02-2015 12:24:08

Warszawa
ZASADY OGÓLNE OBOWIĄZUJĄCE NA FORUM


1.Forum na portalu ebobas.pl jest miejscem wymiany informacji, idei i opinii.

2. Na forum nie można publikować treści komercyjnych (reklamy, komunikaty PR i linki reklamowe), poza oficjalnymi akcjami reklamowymi zaakceptowanymi przez wydawcę portalu eBobas.pl.

3. Użytkownik może otworzyć wątek na dany temat tylko raz. Wcześniej powinien sprawdzić, czy taka dyskusja na forum nie jest już prowadzona.

4. Temat wątku powinien odpowiadać tematyce forum, na którym został założony. W przeciwnym wypadku administracja może taki wątek przenieść, połączyć z innym, zamknąć lub skasować.

5. Zachęcamy użytkowników do poprawiania błędów w swoich postach za pomocą opcji edytowania, dostępnej bezpośrednio po zamieszczeniu postu na forum.

6. Wypowiedzi publikowane przez Użytkowników nie mogą:
- wzywać do popełnienia przestępstw, być sprzeczne z zasadami współżycia społecznego, wzywać do nienawiści rasowej, wyznaniowej czy etnicznej, ani propagować przemocy,
- zawierać treści obscenicznych i obraźliwych, naruszać zasad Netykiety,
- naruszać praw autorskich, znaków towarowych lub innych praw podmiotowych jakichkolwiek osób trzecich ani zachęcać do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania,
- zawierać wirusów ani jakichkolwiek innych rozwiązań destrukcyjnych,
- zawierać komunikatów promocyjnych i reklamowych.

7. Administracja portalu nie odpowiada za treść wypowiedzi publikowanych na forum.

8. Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność wobec administracji portalu i osób trzecich za wypowiedzi naruszające warunki określone w niniejszym regulaminie.

9. Administracja portalu zastrzega sobie prawo do kontrolowania treści wypowiedzi i ich modyfikowania. Administrator może usuwać wypowiedzi sprzeczne z zasadami korzystania z forum, prawem, dobrymi obyczajami, netykietą oraz regulaminem portalu eBobas.pl.

W wyjątkowych przypadkach administrator może również usunąć post lub posty Użytkownika na jego własną prośbę, skierowaną na pocztę portalową MAMA.

10. W przypadkach uporczywego łamania zasad korzystania z forum administracja może czasowo lub trwale zablokować użytkownikowi możliwość korzystania z forum.

11. Prosimy o powstrzymanie się od napomnień i kłótni z osobami łamiącymi zasady korzystania z forum. Prosimy natomiast o zgłaszanie postów łamiących regulamin przy pomocy przycisku zgłoszenia do moderacji (raportuj).

12. Administracja zastrzega sobie prawo do usuwania nadmiarowych kont, zakładanych przez jednego Użytkownika w celu uniknięcia nadzoru a w razie uporczywych działań do zablokowania takiego Użytkownika.

13. Administracja portalu zastrzega sobie prawo do ujawnienia tożsamości Użytkownika lub wszelkich informacji podanych przez Niego podczas rejestracji na żądanie uprawnionego organu jeżeli w stosunku do Użytkownika zostanie wszczęte postępowanie karne lub cywilne mające jakikolwiek związek z aktywnością Użytkownika na forum.

14. Ze względu na ograniczoną możliwość oceny sytuacji medycznej drogą internetową, porady udzielane na forum nie mogą zastępować bezpośredniej porady lekarskiej.

15. Administracja portalu może czasowo zawiesić działalność całości lub części forum.

16. Administracja portalu zastrzega sobie prawo do modyfikowania zasad korzystania z forum. Wszelkie zmiany wchodzą w życie w momencie ich opublikowania na tej stronie.

17. Uczestnicy forum zobowiązani są do stosowania się do rad i zaleceń administratorów i moderatorów.ZASADY TWORZENIA FORUM ZAMKNIĘTEGO (PRYWATNEGO)

Na forum eBobas.pl można założyć forum prywatne - lub „sprywatyzować” już działający wątek, założony w dziale „Ciężarne, mamy z dziećmi, starające się o dziecko”.

1. Administracja portalu ebobas.pl umożliwia tworzenie forów prywatnych w ramach forum portalu. Dostęp do forum prywatnego mają wyłącznie jego uczestnicy oraz Administratorzy.

2. Forum prywatne może założyć użytkownik portalu ebobas.pl, który zebrał minimum 100 punktów (czyli w swoim profilu ma co najmniej jeden smoczek). W indywidualnych przypadkach Administrator może wydać zgodę na założenie forum prywatnego przez użytkownika z mniejszym punktowym dorobkiem.

3. Każdy użytkownik może założyć tylko jedno forum prywatne. Założyciel wątku jest jego Moderatorem.

4. Minimalna liczba uczestników forum prywatnego to 10 osób. Prawa dostępu do forum prywatnego nadaje i odbiera administrator, na wniosek moderatora wątku. Prośby o założenie forum prywatnego, zawierające nazwę forum oraz pełną listę użytkowników, należy kierować przez pocztę na eBobas.pl do administratora MAMA

Maksymalny czas oczekiwania na zgodę na założenie forum prywatnego to 24 godziny. Administrator tą samą drogą udzieli niezwłocznie dalszych informacji użytkownikowi wnioskującemu o założenie forum.

5. Tematyka zakładanego Forum Prywatnego nie może dotyczyć treści niestosownych dla osób niepełnoletnich.

6. Moderator Założyciel Forum Prywatnego wypełnia zadania Moderatora forum, w szczególności:
- Usuwa wątki i posty (albo ich części) naruszające Regulamin i Ogólne Zasady Korzystania z Forum,
- Usuwa wątki i posty (albo ich części) sprzeczne z prawem.

7. Jeśli Moderator lub użytkownicy łamią postanowienia Regulaminu portalu lub Zasady Korzystania z Forum, Administrator może zablokować forum.

8. Założyciel Forum Prywatnego, które zostało zablokowane i usunięte, traci prawa do ponownego zakładania Forum Prywatnego.

9. Założyciel Forum Prywatnego może wnioskować o zablokowanie założonego przez siebie forum, może również przekazać prawa i obowiązki wynikające z założenia Forum Prywatnego na rzecz innego zarejestrowanego użytkownika portalu ebobas.pl.

10. Jeżeli założyciel Forum Prywatnego w okresie nie krótszym niż 3 miesiące nie zaloguje się na konto w portalu ebobas.pl, przy pomocy którego założył Forum Prywatne, Administrator po zawiadomieniu przesłanym na konto założyciela Forum Prywatnego, ma prawo:
- zamknąć Forum Prywatne,
- przekazać prawa i obowiązki moderatora Forum Prywatnego innemu zarejestrowanemu użytkownikowi portalu.Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-03 12:27 przez MAMA.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5007, Posty: 1210128, Użytkownicy: 72199.
Ostatnio dołączył/a olalakids.

Statystyki tego forum
Wątki: 45, Posty: 640.