Książeczka Zdrowia Dziecka - załóż, przetestuj, napisz co myślisz

Wysłane przez MAMA 

kasiag121 (offline)

02-01-2012 15:17:21

Dzień Dobrywinking smiley

A ja nadal mam problem.....jak wyżej opisałam.....

Muszę się nieźle namęczyć i nakombinować aby zdjęcia dodać do KZDsad smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

MAMA (offline)

03-01-2012 14:19:24

Warszawa
Link do wątku trafi do specjalisty, mam nadzieję że uda się problem zdjęć rozwiązać.

Co do wcześniaków z tak niską wagą urodzeniową - jeszcze nie mamy dla nic siatek centylowych, dlatego książeczka nie akceptuje danych. Jak tylko będziemy gotowi z rozbudową książeczki, na pewno o tym napiszemy na portalu

umiejętności psychoruchowe to te umiejętności, które są wymienione w tradycyjnej KZD i stanowią takie ważne punkty w rozwoju dziecka. Jeśli mama lub tata chcą dopisać inne umiejętności, mogą to zrobić w Pamiętniku, nic nie stoi na przeszkodzie winking smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-03 14:21 przez MAMA.

Ewinek (offline)

29-03-2012 11:39:33

Ebobas chyba nie zna się na kalendarzu, skoro moje dziecko ma jutro urodziny i kończy 2 lata, to dlaczego na suwaczku jest już prawie miesiąc starsze?

Ewinek (offline)

29-03-2012 16:54:40

No dobra w takim razie zmieniam ten suwaczek, no bo jutro urodznki mojej małej i chcę aby wszyscy to widzieli, a nie wiem jakim Wy się kalendarzem posługujecie, skoro przez cały dzień wciąż z błędem pokazuje, trudno no i akurat błąd się pojawił teraz do tej pory liczyło dobrze...

Anonimowy użytkownik (offline)

29-03-2012 19:40:13

ja mam następujący problem:chciałabym zaznaczyć ( i jednocześnie się pochwalić grinning smiley ) ,że moje dziecko uczy się chodzić.niestety wśród określeń znajdujących się w zbiorze dotyczącym umiejętności psychoruchowych 10-13 mies nie ma żadnego odpowiedniego.cytuję "Gdy ktoś mnie trzyma pod pachy,robię małe kroczki","Gdy ktoś mnie trzyma za dwie ręce,chodzę","Chodzę,gdy ktoś trzyma mnie za rękę" i 14-18 mies "Chodzę samodzielnie,już nie raczkuję".szkopuł w tym,że moja Pola zaczyna chodzić sama,nie trzyma się niczego,a za ręce absolutnie nie da się prowadzić.Zosia Samosia.i dobrze grinning smiley nie chodzi jednak na tyle pewnie,bym mogła wpisać,że "chodzi samodzielnie",dopiero się uczy,a głównym sposobem przemieszczania wciąż jest raczkowanie.reasumując-nie mogę w książeczce zostawić śladu tego przełomowego wydarzenia :confused: może gdyby istniało zdanie "robię pierwsze kroki",to byłoby to wygodniejsze dla mam,których dzieci zaczynają przygodę z nauką chodzenia w podobny sposób,jak moja córeczka? bardzo by mi to pasowało radość

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-29 19:42 przez majunia.

06-04-2012 09:22:09

czy my piszemy sobie a muzom??? sad smiley moje dziecko dalej w książeczce zdrowia nie chodzi (jakkolwiek to brzmi winking smiley ) czy te sugestie są brane pod uwagę? jeśli tak,to kiedy mozna się spodziewać poprawek i czy w ogóle???

Magda (offline)

11-04-2012 16:28:22

Witam
Jutro moje dziecko ma 2-gie urodziny i suwaczek od dziś źle wylicza mi wiek dziecka ... Pokazuje ponad miesiąc do przodu ... Proszę o info, jak mam to naprawić ...

NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]

11-05-2012 08:10:46

witam ponownie

w książeczce przez pomyłkę dodałam nie ten ząbek.zamiast prawej dolnej piątki,zaznaczyłam czwórkę.chciałam skorzystać z opcji edytuj bądź usuń.niestety wyświetla mi się komunikat,że strona o podanym adresie nie istnieje.czy istnieje jakaś możliwość,żeby ze schematu nowych ząbków usunąć czwórkę,której moja córka jeszcze nie ma?bo ja z kolei nie mam pojęcia jak to zrobić [link widoczny po zalogowaniu]

mamagosia (offline)

24-05-2012 17:02:13

na północ od Warszawy :)
ja również mam problem z "ząbkami". z rozpędu dodałam córce dolną piątkę która jeszcze nie wyrosła smiling smiley nie da się jej usunąć bo wyświetla się komunikat że "strona o podanym adresie nie istnieje". to samo jest przy próbie edycji. czy będzie można to zmienić ?

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5098, Posty: 1259325, Użytkownicy: 72539.
Ostatnio dołączył/a Mami2.

Statystyki tego forum
Wątki: 48, Posty: 644.