Serowe przekąski Cheese Snack.

Wysłane przez laska 

laska (offline)

13-11-2015 00:38:08

pomorze
Sery, serki, serunie! U moich synków różnie bywa z jedzeniem serków - jeden woli sery żółte, drugi woli topione. Ale kiedy dostałam do testów serki Cheese Snack od trnd i Zott, chłopcy zajadali się tymi serkami, że nie wiem!
[link widoczny po zalogowaniu]

Więc tak, przekąski serowe Cheese Snack są pakowane jako 4 sztuki pojedyńczych paluszków serowych w 1 opakowaniu i są w 2 smakach: oryginalnym i ketchupowym. U nas bardziej sprawdził się smak oryginalny, jednak w rodzinie i wśród znajomych znalazło się też i kilku amatorów ketchupu, którym właśnie te ketchupowe serki smakowały bardziej.
Skład takich serków na pewno Was zaciekawi, tak więc już podaję go:
- oryginalny - mleko, sól, podpuszczka, regulator kwasowości; kwas cytrynowy,
- ketchupowy - mleko, koncentrat pomidorowy, sól, ocet, cukier, przyprawy, podpuszczka, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat naturalny.

Poza tym podoba mi się sam fakt, że można takie pojedyńcze opakowanko z 1 paluszkiem serowym zabrać praktycznie wszędzie i wszędzie się zmieści! Moi synkowie zabierali je w chlebaku do szkoły, w plecak na trening, czy ot tak w rączkę i ba podwórko śmigali. Sami sobie rozdzierali opakowanie i ze smakiem zjadali przekąskę - a po powrocie do domku od razu dopytywali się o drugą taką samą przekąskę. Przy takich urwisach dosyć szybko serki się skończyły smiling smiley A Wy znacie te Cheese Snak? Może inne takie przekąski serowe kupujecie i zajadacie? (wesolamamusia)

ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-13 00:47 przez laska.

angelina_ker (offline)

09-12-2015 08:34:11

Ooo, skład jest świetny. A gdzie je kupujesz? Ja ich jeszcze nigdzie nie widziałam.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5290, Posty: 1334212, Użytkownicy: 73142.
Ostatnio dołączył/a OlkaFasolka.

Statystyki tego forum
Wątki: 54, Posty: 965.