Monte Snack- mleczna kanapka

Wysłane przez kasia_pok 

kasia_pok (offline)

28-09-2015 17:04:09

Toruń
Dzięki uprzejmoście firmy Zott razem z synkiem mogliśmy uczestniczyc w smacznej kampanii Monte Snackwinking smiley

Kanapki pyszne, idealne jako II śniadanie dla przedszkolaka lub przekąska do kawy
Delikatny biszkopt z kremem mlecznym i czekoladowo-orzechowym podbił serce mojego dziecka..
Dorośli chyba bardziej wyczuleni na smak -podzielili się opinią,dla jednych za mdłe, dla innych za słodkie... ale dzieci zachwycone
Mnie osobiście zasmakowaływinking smiley
Kanapki rozeszły się w kilka chwil,a małym testerom aż się uszy trzęsływinking smiley

Od siebie dodam;
Paczka dostarczona nienaruszona, ładnie i bezpiecznie zapakowana,mleczne kanapki przetransportowane w odpowiedniej temperaturze... trafił mi się wyjątkowo miły kurier;D Sam projekt mnie zachwycił

A wy znacie? Polecacie?... Uwielbiamy równiez inne produkty Monte grinning smiley

angelina_ker (offline)

18-10-2015 21:38:10

Nie jem tego i swojemu dziecku nigdy nie kupię. Koszmarny skład - wolę sama zrobić coś tego typu.

perpetua88 (offline)

21-10-2015 21:49:29

Radom
.My też bardzo lubimy. Już po pierwszym kęsie byliśmy zachwyceni. Na przegryzkę idealna: nie za słodka, lekka i przepyszna. Biszkopt jest pulchny, kruchy, mleczny krem wręcz wyśmienity, a największą niespodziankę sprawia czekolada, która rozpływa się w ustach i nadaje kanapce niepowtarzalny smak. Żadna inna mleczna kanapka nie może się z nią równać. Do pracy, do szkoły, czy w domu jako przekąska wprost wyborna. Polecam!

angelina_ker (offline)

28-11-2015 15:50:06

Serio? Przecież taką mleczną kanapkę można w prosty i szybki sposób przygotować w domu. I nie będzie tam tych wszystkich dziwnych dodatków.

edyta77 (offline)

29-03-2016 13:28:08

Mińsk Mazowiecki
mieliśmy możliwość uczestniczyć w kampanii monte z dodatkami. było bardzo pysznie to świetna przekąska dla małych i dużych. polecam wszystkim do spróbowania będziecie zachwyceni.

angelina_ker (offline)

04-04-2016 14:08:58

Taa... Szkoda tylko, że ta kanapeczka z pewnością nie jest zdrowa. I nie powinno się jej dawać dzieciakom.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5318, Posty: 1361811, Użytkownicy: 73235.
Ostatnio dołączył/a BartekWojcik.

Statystyki tego forum
Wątki: 54, Posty: 965.