Śmieszne prezenty

Wysłane przez hrabdecja 

hrabdecja (offline)

14-03-2013 11:47:06

Dostałyscie taki kiedyś? A może któraś sama podarowała drugiej osobie jakiś śmieszny prezent?

Kolega dostał ostatnio taki śmiechowy kask piwny:
[link widoczny po zalogowaniu]

Wszyscy mu podłączali co chwilę nowe "kroplówki" do kasku, wiec biedak miał ciężki poranek smiling smiley

Na wieczór kawalerski fajne może być też szaleństwo w koparce - przerzucanie ziemi, kopanie itp. Ale to pewnie dla wyluzowanych ludzi.
[link widoczny po zalogowaniu]

kajtka (offline)

20-11-2013 11:28:21

Białystok
koszulki super smiling smiley

Panka (offline)

01-12-2013 16:57:34

Piwniczna-Zdrój
No mój mężuś jest fanem takich śmiesznych prezentów i śmiesznych zabawek, koszulek itd. Pełno tego mam w domu, ale sama lubię takie bądź co bądź, zabawki. Zupełnie nie jak mój syn, ten to jak coś wymyśli, to musi to dostać no i w tym roku dostanie NERFA, taką wyrzutnię - będzie się z chłopakami po podwórku ganiał smiling smiley Fajna zabawka, zobaczcie: [link widoczny po zalogowaniu]

kokolina (offline)

16-12-2013 21:57:09

Radom
Nie wiem czy można podciągnąć go pod śmieszny prezent, ale mi bardzo się spodobał album, który dostałam na Mikołaja od mojego męża [link widoczny po zalogowaniu]. Myślę, że dla drugiej połówki, to idealny prezent na każdą okazję.

Kasablanca (offline)

21-12-2013 20:26:38

Grabowice
Ostatnio na imprezie urodzinowej znajomy dostał gre planszową alkochińczyk. Bajka. Masa śmiechu. Wszyscy chcieli zagrać. Można to kupić np tutaj: [link widoczny po zalogowaniu] albo na allegro. Ta gra zmiotła z ziemi całą imprezę smiling smiley

monsoon (offline)

07-03-2014 13:16:55

Lubanów
Ten hełm z piwem fajny pomysł smiling smiley)

kosek (offline)

14-03-2014 14:07:33

My na 18 kuzynki podarowaliśmy jej imprezową wieżę smiling smiley Była zadowolona i na pewno pozytywnie zaskoczona smiling smiley

Jania_K (offline)

29-04-2014 11:54:02

Łódź
Ja pamiętam swoje [link widoczny po zalogowaniu], które dostałam na swoją osiemnastkę - dmuchanego Pana i kostki do gry w "rozbieranego". Sytuacja była tym zabawniejsza, że moje koleżanki wręczały mi te prezenty przy całej klasie grinning smiley Wychowawczyni nie miała zbyt uradowanej miny żartowniś

Dzieci są największą radością każdego rodzica smiling smiley

guzik_m (offline)

16-11-2015 10:51:05

Alkochińczyk to świetna gra na prezent grinning smiley

iilonaa (offline)

04-12-2015 12:06:33

Gliwice
Widziałam kiedyś taką gre która raziła prądem tego kto ostatni cos tam nacisnał, super prezent według mnie, chętnie bym w to zagrała grinning smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5415, Posty: 1388521, Użytkownicy: 73348.
Ostatnio dołączył/a Pagoorka21.

Statystyki tego forum
Wątki: 62, Posty: 40047.