Zadaj pytanie osobie poniżejdziecko z lodem

Wysłane przez Samantha 

Anonimowy użytkownik (offline)

11-01-2013 15:39:47

udaję, że to nie moje dziecko [link widoczny po zalogowaniu]
wychodzisz w zimie na spacery z dzieckiem?

catrinka (offline)

11-01-2013 16:05:23

Godziesze Małe
Tak codziennie. Odkąd moje dzieci się urodziły nie było jeszcze dnia by nie były na dworze. Pamiętam jak Nikoś miał 6 miesięcy wybrałyśmy się z moją przyjaciółką i jej córcią - wtedy 2 miesięczną - na spacer, a było -18 stopni. Wszyscy zwracali nam uwagę, że za zimno, że powinniśmy w takie pogody siedzieć w domu, a my nie zważając na komentarze szłyśmy dalej. Dopiero położna poprawiła nam humor, zatrzymując się przy nas i gratulować takiej postawy. Odpukać w niemalowane, moje dzieci od początku były hartowane i do tej pory nie złapały żadnej infekcji, nie mówiąc już o chorobie.

Skąd wziął się pomysł na imię dla Twojego Dziecka?

Zapraszam na mojego
[link widoczny po zalogowaniu]

Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

12-01-2013 12:27:16

ja też staram się wietrzyć gnoma, ale poniżej -10 st nie wychodzę, bo tak radziła mi pediatra. ale może zacznę, bo w sumie Poldek już co raz większy. no i poza infekcją dróg moczowych też do tej pory nie chorowała, tfu, tfu przez lewe ramię tongue sticking out smiley
hmmm... sama już nie pamiętam. kiedyś w ogólniaku miałam koleżankę Polę i bardzo mi się podobało to imię. potem miała być Róża. jak zaszłam w ciążę, to Róża mi się "odpodobała". jeszcze tydzień po porodzie wołaliśmy na córkę Niunia, bo nie mogliśmy dojść z lubym do porozumienia co do imienia. w końcu wyskoczyłam z Polą i tak już zostało. chociaż i tak w domu prym wiedzie "pieszczotliwe zdrobnienie"- Poldek grinning smiley
czy Twoje dziecko/dzieci ogląda/oglądają telewizję?

catrinka (offline)

12-01-2013 22:02:35

Godziesze Małe
tak oglądają, ale nie 24h/dobę. Mają ulubione bajki, które często nagrywam i dwa razy w ciągu dnia mogą sobie je obejrzeć. Uważam, że wszystko jest dla ludzi, ale trzeba używać tego z umiarem

Czy Twoje dziecko/dzieci sprawia/sprawiają problemy wychowawcze?

Zapraszam na mojego

15-01-2013 14:10:47

trudno to nazwać problemami wychowawczymi na tym etapie rozwoju... z lubym określamy to na 3 sposoby: 1. ząbkowanie 2. rozpieszczenie do granic wytrzymałości (naszej wytrzymałości) 3. bunt dwulatka. obawiam się, że to może być 3 w 1. jak zwał, tak zwał, nerwy ostatnio mamy mocno nadwyręzone moody smiley
czy jesteś nadopiekuńczą mamą? ( tylko szczere odpowiedzi spinning smiley sticking its tongue out )

catrinka (offline)

15-01-2013 14:17:02

Godziesze Małe
Niestety tak co się już zaczęło na mnie odbijać. Nie mogę patrzeć na płaczące dziecko - wchodzą mi już na głowę. Nie potrafiłam zmusić Leny do jedzenia z butelki, choć mąż zaczął stosować drastyczne metody ja się poddałam, bo płakała, ciągle jest na cycu, śpi ze mną, budzi się co jakiś czas więc chodzę jak zombi. Teraz już jest za późno na zmiany, ale czasami mam ochotę walnąć się w łeb i cofnąć czas.

Co najbardziej lubi Twoje dziecko?

Zapraszam na mojego

15-01-2013 19:04:51

obecnie uwielbia wisieć mi na nodze, na rękach, na głowie w każdej sytuacji- gdy siedzę, stoję, gotuję czy wizytuję toaletę. nie powiem, miłe, ale bardzo męczące moody smiley
jakie jest ulubione danie Twojego dziecka?

catrinka (offline)

16-01-2013 11:12:41

Godziesze Małe
hmmm a takie w ogóle jest??? no dobra - Leli to chyba mleczko z cycusia, a Nikoś uwielbia salceson grinning smiley

czy kiedykolwiek uderzyłaś swoje dziecko? (szczere odpowiedzi)

Zapraszam na mojego

16-01-2013 12:24:44

nigdy. ale drzeć japę mi się zdarzyło [link widoczny po zalogowaniu] , matka też człowiek, ograniczoną cierpliwość posiada. zwłaszcza jak dziecię po raz 10 w ciągu 5 minut galopuje w stronę jezdni pełnej samochodów.
czy chciałabyś wyjechać z Polski na stałe?

catrinka (offline)

16-01-2013 12:37:34

Godziesze Małe
Nie, nigdy mi nawet przez myśl to nie przeszło. Jestem tu szczęśliwa i nie potrzebuję tak drastycznych zmian.

Co zrobiłabyś gdybyś miała dzień wolny od dziecka?

Zapraszam na mojego

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5277, Posty: 1321309, Użytkownicy: 73086.
Ostatnio dołączył/a Natasza8620.

Statystyki tego forum
Wątki: 60, Posty: 40020.