Dzień Kobiet!

Wysłane przez erka 

erka (offline)

06-03-2010 18:36:15

International
Już niedługo nasze świętosmiling smiley Jak się do niego odnosicie, jakie macie plany: spotkanie w gronie płci pięknej czy moze romantyczny wieczór u boku ukochanego...?

...

ptysiowa_mama (offline)

06-03-2010 19:39:35

Warszawa
to ja jeszcze dodam jedno pytanie: czego same sobie życzycie w Dniu Kobiet? mały grymaśnik

i przeniosę ten wątek do kącika humoru, bo on tak samo dotyczy mam z dziećmi, jak kobiet w ciąży i starających się, oki?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-06 19:40 przez ptysiowa_mama.

erka (offline)

06-03-2010 21:52:19

International
No więc ja z koleżankami wypuszczamy się w miastosmiling smiley Co prawda nie zaszalejemy bo jedna z nas spodziewa się dzidziusia, więc zakres lokali się ogranicza do tych dla niepalących etc... ale myślę, ze będzie wesołogrinning smiley A mężczyźni posłużą nam za szoferówgrinning smiley
Ja życzę sobie być zawsze traktowaną przez partnera jak prawdziwa kobieta, czyli zeby nic się w tym względzi enie zmieniłogrinning smiley

...

gbmdarecka (offline)

08-03-2010 10:28:37

Joanna (offline)

08-03-2010 10:50:20

Wrocław
dzień na pewno spędzę w domu z rodziną, a życzyć sobie mogę tylko zdrowia dla siebie i rodzinki mejgrinning smiley

sad smiley

toja51 (offline)

08-03-2010 14:01:40

Kraków
Hej Piękne, Mądre i Dobre Dziewczyny, życzę Wam jednej nadprogramowej miłej chwili w tym dniu smiling smiley) (oprócz tych, co zwykle). Sobie zaś życzę, żeby żaden mężczyzna w moim towarzystwie nie mówił dziś, że jest przeciwnikiem Dnia Kobiet itp. Niech te negatywne emocje każdy zachowa dla siebie. Nie oczekuję hołdów w tym dniu, ale jeśli ktoś do mnie zechce się uśmiechnąć, będzie mi miło. Ja z koleżanką - dostałyśmy od szefa piękny bukiet tulipanów na biurko. Wiem, że szef brzydzi się Dniem Kobiet, ale dał nam te tulipany z okazji słońca, które dziś u nas świeci smiling smiley).

lolcia (offline)

08-03-2010 14:44:44

z okazji naszego swieta kobietki
wszystkiego najlepszego...

i na osłode

[/quote]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

erka (offline)

08-03-2010 15:33:25

International
A dla mnie każda okazja do świętowania i do uśmiechu jest dobagrinning smiley!!!!

Wsztystkim wam życzę dużo radości a Tobie gbmdarecka żebyś urodziła szybo i lekkosmiling smiley
Toja żeby wszędzie gdzie nie spojrzysz czekała na Ciebie uśmiechsmiling smiley
Joanna zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia.

Wszystkim pozostałym, czego tylo zapragną!

A mnie mozecie życzyć, żeby mój mąż wreszcie powiedział TAK, kiedy poproszę, byśmy zrobili jeszcze jednego dzidziusiagrinning smiley

...

toja51 (offline)

08-03-2010 15:38:05

Kraków
Erka oczywiście życzymy Ci, by mąż zapragnął następnego dzidziusia smiling smiley)
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5537, Posty: 1421803, Użytkownicy: 73440.
Ostatnio dołączył/a MateuszKo.

Statystyki tego forum
Wątki: 63, Posty: 40081.