Złota biżuteria

Wysłane przez Mysaka248 

Mysaka248 (offline)

20-04-2017 10:13:17

Witajcie
Chciałabym kupić mamie prezent na urodziny, koleżanka podpowiedziała mi, że bardzo modna jest teraz biżuteria
celebrytka. Czy znacie taki model, polecacie?

Mysaka248 (offline)

21-04-2017 12:48:48

Ostatecznie znalazłam interesujący mnie model w tym sklepie [link widoczny po zalogowaniu] polecam!

little (offline)

12-06-2017 08:14:26

Wikaryjka
Dzisiaj raczej nie brakuje wielu tego typu sklepów, w których kupić można biżuterię i inne prezenty. Choć ja wolałabym postawić na coś bardziej praktycznego. Niedawno kupiłam mamie portfel Money Kepper i była dość zadowolony. Akurat portfel jest takim prezentem, który przyda się raczej każdemu. winking smiley

olasKA (offline)

24-06-2017 12:24:35

Bydgoszcz
no dokładnie z biżuterią raczej nie ma problemu - dostępna jest wszędzie. Ale ważne, aby jednak trafić, bo moja mama dostał na 50. piekny wisior i niestety musieliśmy go zwrócić, bo zwyczajnie jej się nie podobał a w dodatku stwierdziła że ona nie nosi biżuterii, więc po co jej taki prezent?!;/ radziłabym raczej postawić może na coś bardziej praktycznego? Może portfel? Kupiłam ostatnio siostrze na galante.pl piekną czerwoną portmonetkę. Była zachwycona - zresztą ja tez bym była bo kolor jest mega kobiecy i idealnie pasuje do jej stylu
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6338, Posty: 1167323, Użytkownicy: 69387.
Ostatnio dołączył/a kobieta582.

Statystyki tego forum
Wątki: 133, Posty: 40545.