Wyjątkowy prezent

Wysłane przez moniqu 

moniqu (offline)

20-10-2016 08:26:48

Wrocław
Cześć Mamuśki!

czytałam właśnie jakiś wątek o prezentach dla faceta i uświadomiłam sobie, że .....

w maju 2018 (wiem, że jeszcze dużo czasu) mój mąż będzie miał 30. urodziny, natomiast kilka dni później będziemy obchodzili 10. rocznicę naszego związku smiling smiley.

Pomyślałam sobie, że z tych dwóch bardzo ważnych okazji przydałoby się przygotować jakiś naprawdę wyjątkowy prezent dla niego, dla nas.

Dziewczyny coś przychodzi Wam do głowy?
Piszcie śmiało do mnie smiling smiley

Pozdrawiam :*

[link widoczny po zalogowaniu]

Termin na 9.04.2017 smiling smiley

moniqu (offline)

26-10-2016 09:03:09

Wrocław
Do końca nie wiem co chciałabym mu sprezentować.
Myślałam raczej o wypoczynku. Bobas będzie miał już roczek, więc pojedzie z nami bądź zostanie z dziadkami smiling smiley.

Zbieram pomysły, im więcej tym lepiej smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Termin na 9.04.2017 smiling smiley

jagmac1986 (offline)

15-05-2017 12:00:11

Poznań
Zdecydowanie polecam miły wieczór dla dwojga w ustronnym miejscu. Macie co świętować, miło i romantycznie a zapewne będziecie pamiętać ten dzień do końca życia. Zadbaj o detale, świece, płatki róż, wino lub whisky. A dodatkowo na prezent możesz mu coś sprawić co lubi np gadżet do smartfona.

jagmac1986

little (offline)

18-09-2017 10:58:45

Wikaryjka
Ja rozważyłabym w takiej sytuacji zakup portfela, bo jest to jednak przedmiot, który przydać się może niemal każdego dnia. Portfele produkowane są z różnych materiałów i w różnej kolorystyce. Sama kupowałam dla siebie portfel Money Kepper i wydaje mi się, że może być on świetnym prezentem na niemal każdą okazję. smiling smiley

monikasliwinska (offline)

29-11-2017 12:05:35

Warszawa
Cóż, szkoda że wypada to w maju ponieważ mogłabyś zrobić jakiś super wyjazd w cieple miejsce. Jeśli chcesz by to był wyjątkowy prezent to ja bym postanowiła na wyjazd w ciekawe miejsce. Na kolację możecie wyjść tak naprawdę w każdy piątek, portfel może dostać od brata na gwiazdkę - takie prezenty są bez sensu

Vanila (offline)

18-12-2017 18:24:03

Kraków
Wyjazd to chyba najlepszy pomysł, faktycznie zabierz go gdzieś chociaż na 2 dni, zrelaksuje się, spędzicie czas razem. A poza tym, 10 lat to taka okrągła rocznica, na pewno macie pełno zdjęć z tych 10 lat, zbierz je i zrób mu album albo fotoksiążkę. Wydaje się, że faceci nie są sentymentalni i tak dalej, ale wbrew pozorom lubią sobie siebie pooglądać, przynajmniej mój tak ma. Kiedyś mu zrobiłam w Kserkopie fotoksiążkę z 5 lat studiów, bo tam się poznaliśmy, to był szał winking smiley Jeszcze ewentualnie jakiś fajny zegarek, nie wiem jaki jest Twój mąż, ale mój ubrania ma w nosie, nosi wszystko, co mu kupię, ale zegarek to dla niego najważniejszy gadżet na świecie i jak się spóźnia o minutę, to jest tragedia na skalę europejską.

Kirssteen (offline)

23-12-2017 08:41:44

Jeżeli szukasz czegoś dla swojego faceta zajrzyj na [link widoczny po zalogowaniu] Ja tam swojemu zamówiłam bardzo praktyczny prezent grinning smiley Jest to organizer na biurko, idealny dla każdego bałaganiarza. Ciekawi mnie jego reakcja bo zawsze się wkurza jak mówię, że ma on straszny bałagan na swoim biurku

rewelka (offline)

26-01-2018 11:08:43

Nowa Wieś
Nie myślałaś o jakimś spersonalizowanym prezencie? Zobacz: [link widoczny po zalogowaniu] Kubek z fajnym napisem może być dobrym rozwiązaniem.

wiktorrrb (offline)

09-02-2018 08:41:13

Kubek? Na takie okazje? Chyba nie bardzo...ja bym obstawiał wyjazd wspólny, może nawet za granice. Gdzieś, gdzie jeszcze nie byliście, a jemu czy wam sie marzyło winking smiley

CudoGosia (offline)

09-02-2018 15:16:55

Warszawa
Jakiś romantyczny wypad we dwójkę wg. mnie będzie świetnym pomysłem.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5287, Posty: 1331704, Użytkownicy: 73133.
Ostatnio dołączył/a Swiadomamama1.

Statystyki tego forum
Wątki: 60, Posty: 40021.