prezent dla mezczyzny

Wysłane przez laura6 

laura6 (offline)

18-05-2016 07:38:39

Warszawa
Mam typowy problem - nie wiem co kupić i może ktoś pomoże

Po latach, mimo iż zna się zainteresowania i pragnienia swojego mężczyzny na wylot, bardzo ciężko jest kupić coś wyjątkowego i innego. Mój uwielbia technologię komputerową i ogólnie świat to dla niego IT. Szukam czegoś wyjątkowego na prezent urodzinowy. Nie musi być tani, ale chcę znaleźć coś specjalnego. Myszki komputerowe, gry czy części komputerowe odpadają. Misie pluszowe, książki także.. Myślałam o jakimś karnecie na coś, ale kompletnie nic w głowie nie świt

Verack (offline)

17-06-2016 20:02:56

Poznań
Polecam wejść na stronę [link widoczny po zalogowaniu] i sprawdzić ich ofertę. Mają naprawdę świetną, znajdziecie tam wiele prezentów [link widoczny po zalogowaniu], ja ostatnio sprawiłam swojemu scyzoryk, ponieważ bardzo często wyjeżdżamy na wycieczki.

Stefa1 (offline)

01-08-2016 10:57:19

A może daj mu coś praktycznego? Coś co mu się przyda? Barfdzo fajnym pomysłem w przypadku niewielkich funduszy jest wspomniany ninja wallet. Kupiłam podobny gadżet mojemu męzowi na urodziny i był bardzo zadowolony.

Jesli możesz sobie pozwolić na coś droższego to zastanów się nad jakimś porządnym zegarkiem Zerknij sobie na katalog zegarków firmy Certina:
[link widoczny po zalogowaniu]

Firma ma sporo tańszych modeli.

mamunkaa (offline)

03-08-2016 12:30:14

Wrocław
A może coś szalonego? Skok na bungee, albo lot paralotnią? Wszystko zależy od tego czy twój facet to lubi. Możesz mu też zafundować wycieczkę w góry, rejs statkiem, albo wspólny weekend w pensjonacie w jakimś wypoczynkowym miejscu smiling smiley pomoże to wam odświeżyć uczucia i spojrzy na ciebie znowu jak na pierwszej randce grinning smiley

Anonimowy użytkownik (offline)

10-08-2016 22:05:22

Lepiej daj mu kasę w kopercie i niech sobie sam coś kupi. To chyba bedzie najlepszy prezent grinning smiley I bedzie najbardziej zadowolony grinning smiley

porcelanka (offline)

11-08-2016 09:47:10

Poznań
Może jakaś ciekawa torba skórzana? Faceci lubią takie modne gadżety. To przy okazji ładny oraz praktyczny prezent smiling smiley Może zajrzyj tu: [link widoczny po zalogowaniu] i się rozejrzyj? Wydaje mi się, że tego typu torby pasują do facetów w każdym wieku smiling smiley

jutto (offline)

16-08-2016 18:53:40

Jeśli szukacie idealnego prezentu dla swojego mężczyzny to możecie zrobić taki jak ja ostatnio zrobiłam, czyli zakup [link widoczny po zalogowaniu] mój mąż był wniebowzięty ! Sami zobaczcie na Autoplaza mają teraz niesamowitą ofertę cenową tego auta, nigdzie taniej nie kupicie, to byłby mega prezent !

DamkaP (offline)

16-08-2016 21:58:26

Warszawa
Mój marzy o wiertarce --> niedoczekanie jego. hehehe Kupiłam mu na urodziny dywanik do sypialni.

mamka28 (offline)

25-08-2016 13:27:06

Czułów-Papiernia
Zastanów się co on potrzebuje, prezent może być taki na jaja ale też coś przydatnego można podarować np. portfel, perfumy.

gosiaczekk (offline)

31-08-2016 10:53:12

Dębiarze
Ja też mam zawsze problem z tym, co kupić mężowi. A on mi zadania nie ułatwia, bo zwykle sam też nie wie, co by chciał winking smiley Ale w tym roku wpadłam na świetny pomysł. Tak mi się przynajmniej wydaje, że świetny, bo z takiej niespodzianki to chyba każdy facet byłby zadowolony. Chodzi o przejażdżkę Ferrari [link widoczny po zalogowaniu] . Nie mogę się doczekać, aż zobaczę jego minę jak podjedzie mu pod nos coś takiego

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6224, Posty: 1198451, Użytkownicy: 69042.
Ostatnio dołączył/a trampki.

Statystyki tego forum
Wątki: 130, Posty: 40536.