Język angielski dla dzieci

Wysłane przez natalia3257 

natalia3257 (offline)

25-06-2013 16:33:24

Krosno
Zapisałam właśnie swoją pociechę do szkoły Active Learning w Krośnie na kurs języka angielskiego. Mają dość ciekawą ofertę i póki co na nauczycieli nie mogę narzekać, ponieważ zajęcia prowadzone są w formie gier i zabaw. Czy myślicie, że nauka języka angielskiego dzieci to dobry pomysł?

kamillaFF (offline)

11-07-2013 11:21:13

Warszawa
Moje jeszcze za młode raczej na obcy język, za wcześnie nie chce wprowadzać, żeby nic nie mieszać w głowce smiling smiley ale podobno są i złobki, gdzie dzieciaczki się już języka obcego uczą. Jeśli chodzi o języki, to jestem za. We wczesnych latach ta nauka nie jest uciążliwa dla dzieciaka, a potem jest im łatwiej w szkole smiling smiley

martya (offline)

26-05-2014 09:27:42

Rynek
Moim zdaniem im wcześniej zaczniemy uczyć dziecko języków tym dla niego lepiej winking smiley.
Chcę zapisać moją córeczkę na angielski jak tylko skończy 5 lat winking smiley

damianka12 (offline)

26-08-2014 09:43:21

Dwory Pierwsze
jeśli chodzi o małe dzieći to nie wydaje żeby była im potrzebna jakaś dobra szkoła językowa, angielski w przedszkolu powinien wystarczyć

Izabelax (offline)

15-10-2014 14:43:40

Warszawa
Warto spróbować z przedszkolami brytyjskimi, dzieci porozumiewają się tylko i wyłącznie w języku angielskim przez cały dzień. Warto wyrabiać teraz nawyki językowe. A po polsku rozmawiać w domu i będzie dobrze smiling smiley

rosiehw (offline)

23-12-2014 08:53:16

Warszawa
my na razie chodzimy na nauke poprzez zabawe, ale jak coreczka bedzie starsza to przede wszystkim wlasnie konwersacje i rozmowy, a w szxkole bedzie uczyc sie gramatyki, przynajmniej taki mam plan^^

attawian (offline)

26-01-2015 21:36:59

Łódź
Tak to bardzo dobry pomysł, dziecko szybko się uczy. Jednak na wyjazdach najlepiej. Mówimy oczywiście o wieku 5+

problemywychowawcze421 (offline)

02-02-2015 22:57:30

Warszawa
A ja osobiście uważam, że dzieci powinny się uczyc języka obcego np. angielskiego. Tymbardziej, że dzieci chłoną wiedzę jak gąbka i warto to wykorzystać i posłać swoje dziecko na zajęcia dodatkowe np z języka obcego. Tylko błagam niech to będzie jeden język obcy jaki chcemy wprowadzić w życie malucha a nie kilka języków na raz. Wtedy nauka takiego jednego języka obcego przyniesie i efekty i radość dla takiego maluszka. Obecnie często zauważam jak dzieci w wieku przedszkolnym (np. 4 - czy 5 latki) są zapisywane na zajęcia z dwóch lub trzech różnych języków. Moim zdaniem trzeba zachować jakiś umiar i rozsądek oraz rodzic powinien upewnić się że dziecko chce w nich uczestniczyć i że nie stanowi to dla dziecka jakiegoś dodatkowego obciążenia.

Dominika122 (offline)

04-10-2016 11:09:22

Kraków
Dzieci uczą się najszybciej. Sama myślę nad zapisaniem moich dzieciaków na angielski smiling smiley

SoniaKo (offline)

09-10-2016 14:42:33

Wrocław
Nie ma co długo myśleć, tylko się zapisać :-) moje dziecko ma 4 lata chodzi do Helen Doron już drugi rok. Zgadzam się, że nauka angielskiego od jak najmłodszego wieku jest bardzo ważna. dzieci uczą się bardzo szybko i z taką łatwością, że my dorośli możemy im tylko zazdrościć. a jaki łapią świetny akcent!
w Helen Doron nie ma nudy! jest dobra zabawa w dodatku tylko po angielsku. aż sama zazdroszczę tym dzieciom. za moich czasów tak nie uczyli... w szkole trzeba było wkuwać słówka i robić jakieś tłumaczenia zdań z polskiego na angielski. koszmar!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5303, Posty: 1348240, Użytkownicy: 73198.
Ostatnio dołączył/a Airinn.

Statystyki tego forum
Wątki: 45, Posty: 323.