Przedszkole - Warszawa Praga Północ

Wysłane przez ja_majka 

ja_majka (offline)

25-02-2012 23:16:58

Warszawa
Witajcie! smiling smiley
Rozpoczęłam poszukiwania przedszkola dla mojej córci i potrzebuję Waszej pomocy!
Jeżeli orientujecie się w przedszkolach na pradze północ, to proszę Was o opinie. Jeżeli gdzieś coś Was zaniepokoiło też piszcie o tym, żebym wiedziała gdzie i czego unikać, a także na co zwracać szczególną uwagę.
Jeżeli wiecie też coś o prywatnych przedszkolach, to też piszcie, bo jak sądzę do państwowego pewnie się nie dostaniemy, choć oczywiście spróbujemy smiling smiley
Pozdrawiam! smiling smiley

sowanski (offline)

01-10-2012 11:32:37

Warszawa
Żałuję, że wcześniej nie znalazłem tego forum, bo mógłbym sporo doradzić jako szczęśliwy ojciec dwójki dzieci. Jedno już co prawda po przedszkolu, ale drugie akurat w tym roku zaczęło. I o ile pierwsze jeszcze chodziło do placówki państwowej, tak najmłodsze musiałem posłać do prywatnego (ach, ta wspaniała rejestracja do przedszkól). Wybór padł na Pomarańczową Ciuchcię - z kilku powodów. Wysokie oceny w Internecie, dobre opinie zaprzyjaźnionych mam żony oraz wiele placówek w Warszawie, dzięki czemu łatwo było znaleźć taką odpowiednio blisko domu. Może przyda się komuś w przyszłości ta wiedza. Serdecznie polecam - w moim przypadku niedostanie się dziecka do państwowego okazało się bardzo korzystnym dla mnie doświadczeniem.

julibi (offline)

22-10-2012 09:45:19

Warszawa
hej , co prawda to nie na Pradze Północ , ale Żoliborz. Okolica bardzo zazieleniona i przyjazna. Przedszkole bardzo dobre. Generalnie patrzę z perspektywy córy, która jest naparwde szczesliwa. Zawsze możesz w sobotę wybrać się do nich, sądzę, że opowiedzą ci o przedszkolu, oprowadzą etc. W przedszkolu pracują, Pani Izabela –dyrektor, kobieta na poziomie, optymistyczna i ciepła. Są jeszcze 2 panie opiekunki, ale nie pamiętam imion winking smiley. Samo przedszkole, według mnie, jest bez zarzutów.

TomAsia (offline)

27-03-2013 13:12:43

Warszawa
julibi, piszesz o Żoliborzu… chodziło Ci może o Radosną Planetę?? Tak skojarzyłam, bo tam posłałam swoją starszą pociechę. Chociaż o ile dobrze kojarzę pani dyrektor nazywa się Mirosława, a Iza to jedna z opiekunek smiling smiley Cała reszta poza tym się zgadza, dodam tylko, że to przedszkole dwujęzyczne – dzieci uczą się angielskiego i hiszpańskiego. Poza tym mają mnóstwo zajęć dodatkowych, w ogóle nie mają czasu na nudę i tęsknotę za rodzicami. To dobrze, serce by mi pękło jakbym się dowiedziała, że moje dziecko pół dnia za mną płacze… A tak obie jesteśmy zadowolone winking smiley

miranda77 (offline)

27-03-2013 21:14:55

Szoszowy
Obie moje córeczki zapisałam do przedszkola Złota Rybka. Jedna już teraz chodzi do zerówki, a druga zaczęła przedszkole. Dyrekcja jak i nauczycielki bardzo przyjazne, przedszkole zadbane z mnóstwem zabawek i ciekawymi zajęciami dla dzieci. Przedszkolna stołówka serwuje dobre posiłki - skoro moja mała je zjada muszą być dobre - ogólnie jest niejadkiem. Z tego co wiem są jeszcze wolne miejsca - można sprawdzić [link widoczny po zalogowaniu]

SailCave (offline)

30-07-2015 19:28:53

My od początku żeby uniknąć nieprzyjemności postanowiliśmy zapisać nasze dziecko do prowatnego przedszkola. Szukaliśmy jakiś czas ale w końcu wybraliśmy mam nadzieje najlepszą opcję [link widoczny po zalogowaniu]. Wszystko co czytaliśmy o tym przedszkolu wydawało sie być bardzo zachęcające i obiecujące i mamy nadzieję, że takie tez będzie w rzeczywistości.

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-30 20:46 przez SailCave.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5659, Posty: 1452744, Użytkownicy: 73506.
Ostatnio dołączył/a Doris2022.

Statystyki tego forum
Wątki: 52, Posty: 342.