Operacje plastyczne

Wysłane przez ameliarosz 

ameliarosz (offline)

20-11-2013 22:27:55

Warszawa
Czy któraś Mama miała jak tak to jakie i dlaczego ?

grisham (offline)

18-12-2013 10:54:08

Białystok
grunt to podniesienie samooceny. Gorzej jak opreacja się nie uda i dobije jeszcze bardziej. to częesto kończy się długimi godzinami na psychiatrycznej kozetce...

angelina_ker (offline)

21-12-2015 09:27:49

Dlatego jak już decydujemy się na taki krok to najlepiej byłoby wybrać dobrą i sprawdzoną klinikę. A nie najtańszego lekarza.

dagaaa (offline)

17-12-2017 14:02:13

Warszawa
Ja zastanawiam się nad korektą biustu. Nigdy nie miałam dużych piersi, a po 2 ciążach to już w ogóle zostały mi tylko dwa flaczki - szczerze, mój największy kompleks! Wstydzę się latem zakładać bikini. I nie chcę jakichś piersi jak Pamela tylko po prostu ładne, kształtne coś w rodzaju miseczki D. Wybieram się niedługo na konsultację do dr. Chomickiej do szpitala Lux Medu. Koleżanka robiła u niej piersi i jest bardzo zadowolona. Liczę, że mi też pomoże smiling smiley jednak poprawa samooceny daje wiele.

ferszka (offline)

31-12-2017 10:53:28

Kraków
Nie miałam, ale jeśli komuś miałoby to pomóc to czemu nie? Tylko żeby zmiany wyglądały naturalnie - wtedy są dla mnie najładniejsze.

cristal (offline)

08-01-2018 01:02:36

Jestem po operacji powiększenia i podniesienia biustu smiling smiley zrobiłam to po ciążach- moje piersi nie wyglądały najlepiej, a od zawsze ich niewielki rozmiar był moim kompleksem. Z zabiegu jestem zadowolona, chociaz bardzo balam sie samej operacji- ze cos pojdzie nie tak... tyle sie teraz slyszy o powiklaniach itd. dlatego wybralam najbezpieczniejsze na rynku implanty mentor. Maja dozywotnia gwarancje i te dwa czynniki przekonaly mnie do operacji i w duzym stopniu uspokoily winking smiley

pomidorkowa (offline)

20-04-2018 21:11:47

Bydgoszcz
Oooo a ja się własnie przymierzam do operacji piersi bo tez jestem po ciazach - 3 i kompletnie czuje sie ze swoimi niekobieco... Szperam w sieci i szukam opinii - ale zamiast implantow zastanawialam sie nad zastsoowaniem tej metody z tkanką tłuszczowa stosuja to w Centrum Medycznym Bieńkowski. Jak robic to robic porzadnie a tutaj bylyby dwie korzysci z takiego zabiegu bo i odessanie tluszczu i modelowanie biustu

apaulaa (offline)

30-05-2018 11:28:34

ja operowałam kilka lat temu odstające uszy, jechałam do łódzkiej kliniki Dermed tam przyjmuje świetna chirurg plastyczna Dorota Żukowska

julitka29 (offline)

04-02-2019 21:25:51

Olszyna
teraz to chyba operacje plastyczne sa na porzadku dziennym, nie budzi to juz takich kontrowersji jak kiedys smiling smiley mysle,ze czasem warto sie zdecydowac, zeby pozbyc sie kompleksow.sama bym chciala powiekszyc biust, bo mam maly i czasem czuje sie malo kobieco... poki co zbieram na operacje, juz nawet wybralam implanty mentor, anatomiczne, bo bylam na konsultacji, zeby dowiedziec sie szczegolow. mam nadzieje, ze nie stchórzę i zrealizuje swoj plansmiling smiley

andzelkowa (offline)

27-03-2019 11:46:53

Warszawa
jedyne co sobie poprawiałam to usta, miałam od dziecka wąską bardzo górna wargę, przez to takie wąskie niemal niewidoczne wargi, dowiedziałam się o metodzie Lip Lift w klinice warszawskiej Dr Osucha i pojechałam na konsultację. To modelowanie wargi , teraz wygląda to juz znacznie lepiej, usta sa ładne, pełne, kształtne ja zupełnie inaczej wyglądam. Polecam jak macie taki problem
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5396, Posty: 1382326, Użytkownicy: 73323.
Ostatnio dołączył/a miejscekobiet.

Statystyki tego forum
Wątki: 66, Posty: 1470.